اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل ارزان

اجاره جرثقیل ارزان

اجاره جرثقیل ارزان از جمله اقداماتیست که میتواند در هزینه جابجایی شما صرفه جویی قابل توجهی را به عمل آورد. جرثقیل قطعه ای از تجهیزات سنگین است که به سکوی برج یا وسیله نقلیه متحرک متصل می شود. شما از جرثقیل برای بلند کردن و پایین آوردن مواد به سمت بالا و همچنین جابجایی آنها به صورت افقی استفاده می کنید. می توان از آنها برای بلند کردن مصالح ساختمانی، ضایعات فلزی، اتومبیل، خانه های متحرک و غیره استفاده کرد.

برای اجاره جرثقیل می‌توانید جرثقیل‌های متحرک مانند جرثقیل ‌هایی با ظرفیت های مختلف را اجاره نمایید، همانند جرثقیل 7تن را اجاره کنید تا به راحتی در محوطه‌های کاری حرکت کند یا ثابتی را اجاره کنید تا در یک مکان برای استفاده طولانی ‌مدت قرار بگیرد. جرثقیل های ثابت شامل جرثقیل های پل هستند. جرثقیل های عظیم برجی و سر چکشی (مورد استفاده در ساخت و ساز)؛ جرثقیل های استکر اغلب در انبارها استفاده می شود. و جرثقیل های تلسکوپی، مجهز به یک سیلندر هیدرولیک که امکان تنظیم طول را فراهم می کند.

اجاره ارزان جرثقیل

اجاره ارزان جرثقیل

هزینه اجاره جرثقیل ارزان

هزینه های اجاره جرثقیل ممکن است بر اساس تعدادی از عوامل متفاوت باشد، بنابراین شما با درخواست قیمت از کارشناسان ما دقیق ترین قیمت را دریافت می کنید. هزینه ها می تواند به:

 • نوع جرثقیل
 • ظرفیت بالابری آن
 • مدت زمانی که اجاره می کنید
 • تقاضا
 • موقعیت مکانی

بستگی داشته باشد. ممکن است هزینه‌های اضافی نیز در بر داشته باشد، مانند هزینه‌های تحویل جرثقیل‌های خزنده و مونتاژ در محل برای مدل‌های ثابت مانند جرثقیل برجی. مجوزها و سایر هزینه ها، مانند قطع خطوط برق، نیز ممکن است دخیل باشند.

ظرفیت حمل جرثقیل چقدر است

در اجاره جرثقیل ارزان جرثقیل ها می توانند تا 1000 تن و بیشتر را بلند کنند. هر جرثقیل متفاوت است، بنابراین ظرفیت بار آن به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله قدرت بلند کردن آن و ارتفاع کلی که می تواند به آن برسد. قوی ترین جرثقیل متحرک، دیزلی 8 سیلندر، دارای حداکثر ظرفیت بار 1200 تن و بوم تلسکوپی 328 فوتی است.

جرثقیل تا چه ارتقاعی دسترسی دارد؟

تاور جرثقیل ها تا 265 فوت یا 80 متر گسترش می یابند و اگر به یک ساختمان متصل شوند از زمانی که ساختمان در اطراف جرثقیل بالا می رود، بلندتر است. جرثقیل های متحرک معمولاً نسبت به جرثقیل های برجی دسترسی محدودتری دارند.

تفاوت جرثقیل متحرک و ثابت

جرثقیل های عرشه قابل حمل نسبتا کوچک هستند و با چهار چرخ طراحی شده اند. آنها می توانند 360 درجه بچرخند و آنها را قابل حمل و همه کاره می کند. آنها قادر به جابجایی و بارگیری انواع مواد در محل کار هستند و در اندازه های مختلف از 2.5 تن تا 30 تن هستند.

بیشتر جرثقیل های ثابت از 100 تن تا 400 تن یا بیشتر ظرفیت دارند. (تعداد کمی در محدوده 10 تا 99 تنی هستند.) معمولاً به اندازه جرثقیل های قابل حمل، متحرک یا چابک نیستند. این جرثقیل ها معمولاً روی دکل های بزرگ و سنگین حمل می شوند.

جرثقیل هابیل در اجاره جرثقیل ارزان برای کاربردهای پالایشگاهی و پتروشیمی، ساخت و ساز مسکونی، تجاری، صنعتی و تعمیر و نگهداری، مونتاژ و نگهداری توربین بادی و غیره تخصص دارد. کل ناوگان اجاره ای ما با بیش از 1500 جرثقیل برای کارکرد و نگهداری در دسترس است. می توانید کار جرثقیل را برنامه ریزی کنید یا در مواقع اضطراری با ما تماس بگیرید.

اجاره جرثقیل ارزان

اجاره جرثقیل ارزان

نکات اجاره جرثقیل ارزان

قبل از تماس با دفتر اجاره جرثقیل باید حداقل اطلاعاتی را در مورد کالای مورد حمل خود داشته باشید اطلاعاتی نظیر وزن و حجم بار  تا در موقع تماس با مشاورین ما آن را ارائه دهید.

 • اطلاعات ساختمانی ک محموله در آن قرار میگیرد ارتفاع ساختمان و فاصله بین محل استقرار جرثقیل تا ساختمان را ارائه نمایید.
 • اطلاعاتی در مورد فضایی که قصد دارید در آن اجاره جرثقیل ارزان کنید.( متراژ کوچه یا خیابان مربوطه )
 • برای اجاره جرثقیل ساعتی بهتر است برای سرویس دهی بهتر از یک روز قبل یا حداقل چند ساعت قبل از انجام کار برای اجاره جرثقیل ارزان اقدام کنید.
 • گرفتن استعلام قیمت جرثقیل از چند دفتر اجاره جرثقیل ارزان البته هرچقدر بیشتر این کار را انجام دهید برای انتخاب دفترا اجاره جرثقیل سردرگم تر میشوید.
 • بازدید فضای کار جرثقیل توسط پرسنل دفتر اجاره جرثقیل ارزان البته قبل از بازدید با اطلاعاتی که شما در اختیار مشاور قرار میدهید به شما یک حدود قیمت ارائه میشود که در صورت قبول آن از مشاور درخواست بازدید فضای انجام کار را بکنید.
 • اگر محل کاری که برای آن احتیاج به اجاره جرثقیل ارزان دارید خیابان یا معابر اصلی است حتما جهت گرفتن مجوز انسداد راه از راهنمایی و رانندگی اقدام کنید که دچار مشکل نشوید .
 • اگر محل کار شما در محدوده طرح و ترافیک است باید از جرثقیل های مجاز به تردد محدوده طرح و ترافیک استفاده نمایید .
 • در صورت امکان در ساعات کم تردد روز جرثقیل تهیه کنید یعنی کار خود را طوری برنامه ریزی کنید که به ساعات اوج ترافیک نزدیک نشود
 • از دفتر اجاره جرثقیلی اقدام به تهیه جرثقیل کنید که پرسنل آن حتما دارای گواهینامه مخصوص جرثقیل باشند.
 • اگر کالا یا دستگاه شما دارای حساسیت بالایی است قبل از جابه جایی اقدام به تهیه بیمه نمایید.
اجاره جرثقیل ارزان

اجاره جرثقیل ارزان

تیم ما متشکل از مهندسان خبره، مکانیک های آموزش دیده کارخانه، توزیع کنندگان، اپراتورهای جرثقیل گواهی شده و خدمه، تکمیل حتی پیچیده ترین پروژه را برای مشتریان ما کارآمد و دقیق می کند. جرثقیل هابیل بیش از هر شرکت جرثقیل در ساحل غربی ناظران میدانی مجاز دارد تا مطمئن شود که پروژه ها طبق برنامه پیش می روند، هر گونه مشکلی به موقع حل می شود و پروژه ها با خیال راحت و با بودجه اجرا می شوند. تیم ما وقف موفقیت پروژه شماست. با توجه به اینکه ایمنی و کارایی اولویت اول ما است، ما در تلاش هستیم تا از انتظارات و رضایت مشتری پیشی بگیریم.

به نرخ های ما نگاهی بیندازید، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است بر اساس در دسترس بودن تجهیزات متفاوت باشد. برای جدیدترین قیمت میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ناوگان اجاره جرثقیل با خدمات کامل، ناوگان بزرگی از جرثقیل از کامیون های بوم 3 تنی تا 40 تنی تا جرثقیل های هیدرولیک 40 تنی تا 265 تنی را ارائه می دهد. همراه با پشتیبانی گسترده ما از تجهیزات حمل و نقل و راه‌اندازی، ارائه خدمات کامل ما به ما این توانایی را می‌دهد که هر کار اجاره جرثقیل را در هر زمان و در هر نقطه از تهران و شهرستان‌های اطراف انجام دهیم. هیچ پروژه ای خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیست.

برای اجاره جرثقیل ارزان در 365 روز سال در دسترس هستیم. ناوگان بزرگ ما از جرثقیل های همه کاره، خدمات حمل و نقل و پرسنل آماده پاسخگویی سریع و کارآمد برای رفع نیازهای شما هستند. تیم فروش متخصص ما می‌تواند به شما در ارائه پیشنهادات با زمان بسیار سریعی کمک کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

“در دسترس بودن” همچنین به این معنی است که ما تجهیزاتی را برای رسیدگی به هر موقعیتی در کار از جمله بالابرهای چند جرثقیل در دسترس داریم. ما یک تریلر پشتیبانی سفارشی برای جرثقیل های 90 تنی و 100 تنی خود داریم که برای حمل مجموعه کاملی از تجهیزات پشتیبانی از جمله بلوک ها، کابل کشی، قطعات سنگین و میله های پخش کننده بر روی کامیون طراحی شده است. این اجازه می دهد بدون اتلاف وقت در کار، زیرا ما توانایی انطباق با نیازهای هر شرایط در محل کار را داریم. این همچنین به ما این امکان را می دهد که از ظرفیت کامل جرثقیل ها در حین کار استفاده کنیم، خواه این به معنای بلند کردن یک قطعه کوچک از تجهیزات برای بلند کردن بار باشد که ظرفیت بالابری کامل جرثقیل را به حداکثر می رساند.

اجاره جرثقیل ارزان بزرگ

ما به عنوان یک خدمات هنده ویژه به مشتریان، اجاره جرثقیل ارزان بزرگ را برای پروژه های مختلف ارائه می دهیم. پس از انتخاب، ما برای تطبیق جرثقیل مناسب با پروژه شما، کار می کنیم. اغلب، یک جرثقیل 7 تنی این کار را انجام می دهد. برای تطبیق برنامه های فشرده، ما یک برنامه بسیار پاسخگو از اجاره جرثقیل 7 تنی طراحی کرده ایم . این برنامه در اختیار ما نیست، آزمایش یا حدس زدن. این برای پوشش طیف وسیعی از پارامترهای پروژه توسعه یافته است. انعطاف پذیری لازم برای سازگاری با شرایط در حال تغییر در برنامه تعبیه شده است. و توانمندترین تیمی است که تا به حال ناوگانی از جرثقیل ها را وارد عمل کرده است.

خدمات اجاره جرثقیل ارزان

همه این آسانسورهای ویژه تحت عنوان خدمات اجاره جرثقیل ارزان قرار می گیرند ، که کاملاً توصیف کننده نوع اقلامی است که ما بلند می کنیم. بارهای بسیار بزرگ جرثقیل های بسیار بزرگ نیاز دارند. چیزی که با این اتفاق نمی افتد قیمت های بالا است. هر زمان که با ما تماس بگیرید ما آن را ثابت خواهیم کرد. فقط برای برآورد هزینه اجاره جرثقیل تماس بگیرید، و ما به شما یک جرثقیل ایده آل معرفی خواهیم کرد. این گارانتی تست شده و به هر کسی که ما را برای خدمات اجاره جرثقیل انتخاب کند ارائه می شود.

اجاره جرثقیل ارزان برای پیشبرد پروژه های ساخت و ساز خود میتواند اقدامی بهینه برای کاهش هزینه های ساخت و ساز به شمار رود. شما میتوانید همین الان برای تهیه و اجاره ارزان جرثقیل با ظرفیت مناسب برای پروژه های خود همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.