اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل برای حمل سنگ

اجاره جرثقیل برای حمل سنگ

آیا قصد اجاره جرثقیل برای حمل سنگ را دارید؟ با اجاره جرثقیل برای حمل سنگ می توان از آن در مکان های مختلف (مانند مراکز عرضه انواع سنگ و مصالح ساختمانی یا کارخانه های تولید سنگ) استفاده کرد.

البته در بسیاری از موارد در محل کارخانه های تولید سنگ شاهد استقرار جرثقیل های مخصوص برای بلند کردن یا جابجایی تخته سنگ ها یا انواع اسلب هستیم. با این وجود در مراکز عرضه یا فروش سنگ های ساختمانی و به خصوص در محل تخلیه سنگ برای انجام پروژه های عمرانی نیاز به اجاره جرثقیل برای حمل سنگ می باشد.

در بسیاری از نقاط تهران نیز به دلیل نیاز به پیشبرد عملیات اجرایی پروژه های ساختمانی نیاز به اجاره جرثقیل به منظور تخلیه یا بارگیری سنگ های ساختمانی و سایر مصالح می باشد. جرثقیل هابیل یکی از شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات اجاره جرثقیل در تهران است که در صورت نیاز شهروندان و شرکت های ساختمانی امکان اجاره این تجهیزات را خواهد داشت.

دلیل نیاز به اجاره جرثقیل برای حمل سنگ

انواع سنگ های ساختمانی مانند سنگ گرانیت، مرمر، تراورتن و سایر انواع سنگ در چند سال گذشته در بسیاری از ساختمان های مدرن استفاده می شوند. به خصوص با توسعه استفاده از روش های مدرن برای فراوری سنگ شاهد تولید انواع اسلب و سنگ ساختمانی برای کف یا دیوار و بخش های مختلف ساختمان هستیم.

کسب اطلاعات بیشتر: اجاره جرثقیل در پیروزی

با توجه به این که کشور ما دارای معادن بسیار زیادی برای تولید و اسخراج انواع سنگ های ساختمانی با بهترین کیفیت است، خرید یا اجاره جرثقیل برای حمل سنگ یکی از مهم ترین کاربری هایی است که نیاز به این ماشین آلات سنگین می باشد.

به همین دلیل شاهد استفاده از انواع جرثقیل در محل استخراج سنگ های ساختمانی و سایت های عمرانی یا کارخانه های تولید سنگ هستیم.

در این کارخانه ها برش تخته سنگ ها به ابعاد کوچک تر و پولیش آن ها صورت می پذیرد و انواع تجهیزات و ماشین آلات از جمله جرثقیل لازم است.

اجاره جرثقیل برای حمل سنگ در تهران

با توجه به این که تهران بزرگ ترین شهر ایران بوده و به عنوان پایتخت بیشترین جمعیت را در خود جا داده است، حجم بالایی از پروژه های عمرانی و ساختمانی در مناطق مختلف شهر در حال اجرا می باشند.

برای همین است که بخشی از تقاضا برای اجاره جرثقیل در تهران برای استفاده از آن برای حمل انواع سنگ های ساختمانی و اسلب می باشد.

شرکت های متعددی نیز هستند که در بخش های مختلف پایتخت به ارائه خدمات اجاره جرثقیل شبانه روزی  می پردازند.

کسب اطلاعات بیشتر: اجاره جرثقیل برای حمل گاوصندوق

نکات مهم برای حمل سنگ ساختمانی

با توجه به شکننده بودن سنگ های ساختمان در برابر ضربه، باید احتیاط ویژه ای در زمان حمل این محصولات صورت پذیرد. در غیر این صورت شاهد شکسته شدن یا خرد شدن سنگ ها و آسیب به آن ها خواهیم بود.

این امر باعث می شود که شاهد باشیم در بسیاری از موارد بخشی از سنگ ها در فرایندهای حمل و تخلیه دچار مشکل شوند و دیگر قابل استفاده نباشند.

به همین دلیل باید نکات ایمنی را در زمان حمل این محصولات در نظر داشت و احتیاطات لازم را در زمان بارگیری یا تخلیه آن ها به طور کامل رعایت کرد.

هزینه اجاره جرثقیل برای حمل سنگ

هزینه لازم برای اجاره جرثقیل برای حمل سنگ در تهران یا هر یک از شهرستان های قرار گرفته در سایر نقاط کشور، با در نظر گرفتن مدت زمان نیاز به اجاره این تجهیزات محاسبه خواهد شد.

به طور کلی می توان این هزینه ها را با توجه به ساعاتی که از جرثقیل برای بارگیری یا تخلیه سنگ استفاده شده است محاسبه نمود.

همچنین در صورت حمل مصالح و سنگ با استفاده از کفی جرثقیل، می توان با توجه به طول مسیر و مسافتی که برای حمل آن ها از مبدا به مقصد طی شده است موفق به محاسبه هزینه اجاره جرثقیل برای حمل سنگ شد.

–        اجاره بلند مدت جرثقیل

نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره شود، در ارتباط با اجاره جرثقیل برای حمل سنگ برای مدت زمان طولانی می باشد که به طور معمول برای اجرای پروژه های عمرانی و ساختمانی بزرگ لازم خواهد بود.

در این موارد ممکن است هزینه اجاره این تجهزات به صورت بلند مدت و ماهانه یا قراردادی محاسبه شود.

به این منظور لازم است بین شرکت اجاره دهنده جرثقیل و شرکت دریافت کننده خدمات در مورد هزینه لازم برای برخورداری از این خدمات در طول انجام پروژه توافق صورت پذیرد.

 

در صورتی که شما هم نیاز به اجاره انواع جرثقیل برای حمل سنگ یا مصالح ساختمانی یا هر کاربرد دیگری داشته باشید بهتر است با توجه به مدت زمان نیاز به استفاده از این تجهیزات در مورد هزینه لازم برای اجاره آن ها سوالات خود را بپرسید.

توصیه ای برای اجاره جرثقیل برای حمل سنگ

در صورت نیاز به اجاره جرثقیل برای حمل سنگ باید توجه داشته باشید که با در نظر گرفتن وزن سنگ هایی که باید حمل یا جابجا شوند، امکان استفاده از انواع جرثقیل با توان کمتر از 10 تن و بیش از آن وجود دارد.

برای مثال می توان به جرثقیل خاور یا نیسان اشاره کرد که به طور معمول در سطح شهرهایی مانند تهران برای این گونه کاربری ها در اوزان یک تا چند تن استفاده می شوند.

اما در اوزان بالاتر نیاز به استفاده از جرثقیل های دارای توان بالاتر است که امکان حمل بیش از 5 تا ده تن سنگ ساختمانی را داشته باشند.

در هر صورت با توجه به وزن بالای سنگ های ساختمانی، توصیه می شود حتما نکات ایمنی را در زمان حمل آن ها رعایت کنید و از بهترین اپراتورها که امکان بارگیری، حمل یا تخلیه بار با رعایت احتیاط کامل را دارند برای جابجایی سنگ ها و مصالح استفاده کنید.

جرثقیل هابیل یکی از ارائه دهندگان این خدمات در تهران است که می تواند در صورت نیاز شهروندان به منظور پیشبرد پروژه های ساختمانی و عمرانی امکان اجاره جرثقیل برای حمل سنگ را داشته باشد.

برای همین می توانید در صورت نیاز ضمن مشاوره با کارشناسان شرکت اطلاعات بیشتری در مورد نحوه حمل سنگ و بهترین جرثقیل برای این کار مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.