خدمات

اجاره جرثقیل تلسکوپی

اجاره جرثقیل تلسکوپی

اجاره جرثقیل تلسکوپی در تهران را از ما بخواهید. یکی از جرثقیل های سنگین که در تهران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد جرثقیل تلسکوپی می باشد. این جرثقیل برای مانور اجسام و جابجایی از یک مکان به مکان دیگر استفاده می شود. مهم ترین ویژگی این نوع جرثقیل در امکان تنظیمات پیشرفته بر روی آن است. چرا که می توانید ارتفاع مورد نظر را تعیین کنید.

بدین ترتیب جرثقیل های تلسکوپی مجهز به تنظیم ارتفاع می باشند. با کمک خدماتی که این دستگاه ارائه می دهد مشکل انتقال اجسام به یک ارتفاع بلند حل می شود. اجاره جرثقیل تلسکوپی یکی از مواردی است که بسیاری از افراد در تهران به آن نیازمند هستند. برای دریافت اطلاعات و یا اجاره جرثقیل در این بخش با جزثقیل هابیل همراه باشید.

جرثقیل تلسکوپی چیست؟

یک جرثقیل کنتلر شده همراه با کابل را جرثقیل تلسکوپی می گویند. به عبارت دیگر این دستگاه نوعی جرثقیل هیدرولیک با بوم تلسکوپی است که بر روی حامل هایی از نوع کامیون یا در قالب مدل های خود کششی موجود هستند.

این جرثقیل ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی می توانید از آن برای جابجایی بارهای مختلف استفاده کنید. با توجه به فعالیتی که دارید بررسی کنید که این دستگاه برای شما قابل استفاده است یا خیر. همچنین اگر اطلاعاتی ندارید می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و مشاوره رایگان را از جرثقیل هابیل دریافت کنید.

جرثقیل تلسکوپی چگونه کار می کند؟

برای دریافت بهترین خدمات جرثقیل تلسکوپی و عملکرد عالی این ماشین، سیستم این خودروها بر دو مفهوم استوار هستند. اولین فرایند کمک‌کننده، سیستم هیدرولیک قدرتمند این ماشین‌ها است. ولی به‌عنوان دومین سیستم باید به درایو الکتریکی این ماشین‌ها اشاره نمود که در صورت بروز محدودیت یا مشکل و باهدف جلوگیری از تصادف و ایجاد خطر، هشداری را به تابلوی کنترل ارسال می‌کند.

اجاره جرثقیل تلسکوپی

اجاره جرثقیل تلسکوپی

این ماشین‌ها چه از نوع جرثقیل کفی، پشت کامیونی یا هر مدل دیگری که باشند، اپراتور جرثقیل داده‌ها را شامل وزن جسمی که قرار است، بلند شود و ارتفاع، وارد کامپیوتر داخل کابین خودرو می‌کند. این رایانه به‌عنوان یک پشتیبان برای اپراتور عمل کرده و درصورتی‌که جرثقیل بیش از ظرفیت بارگیری شود به اپراتور هشدار می‌دهد.

اجاره جرثقیل تلسکوپی در تهران

اگر به کرایه جرثقیل تلسکوپی در تهران نیاز دارید در ابتدا می بایست نوع مناسب این دستگاه را بر روی پروژه خود انتخاب کنید. به عبارت دیگر ظرفیت باربرداری در جرثقیل های تلسکوپی مختلف متفاوت است از این رو علاوه بر بررسی قیمت اجاره جرثقیل، نوع آن و تناسب با پروژه خود را نیز در نظر داشته باشید.

ولی باتوجه‌به اینکه جرثقیل‌های تلسکوپی ارتفاعاتی را پوشش می‌دهند که هیچ‌کدام از جرثقیل‌های متحرک توان ساپورت آن را ندارد، قیمت این ابزارهای قدرتی برای سایت‌ها با کارکرد بلندمدت، کوتاه‌مدت و حتی فصلی به‌صرفه تمام می‌شود.

انواع جرثقیل تلسکوپی

در زمان اجاره جرثقیل تلسکوپی انتخاب نوع مناسب بسته به شرایط سایت کاری بسیار مهم است. پس آشنایی با انواع مختلف جرثقیل تلسکوپی یک ضرورت غیرقابل‌اجتناب به نظر می‌رسد. جرثقیل کفی، جرثقیل خزنده، جرثقیل شناور، جرثقیل زمین‌های ناهموار فقط تعدادی محدودی از این نوع خاص جرثقیل هستند. برای بهره‌مندی از خدمات جرثقیل تلسکوپی بهتر است با مدل‌های دیگر این محصول مانند جرثقیل کامیونی، جرثقیل دروازه‌ای، جرثقیل سرچکشی و بسیاری نمونه‌های دیگر نیز آشنا شوید.

تمامی مدل‌های یادشده را می‌توان به‌صورت تلسکوپی و قابل‌تنظیم در ارتفاع کرایه نمود. فقط به‌خاطر داشته باشید، قیمت اجاره جرثقیل تلسکوپی بسته به نوعشان بسیار متغیر است. البته تناژ نیز بسیار در قیمت‌گذاری مؤثر بوده، به صورتی که جرثقیل ۷ تن تلسکوپی بسیار ارزان‌تر از نمونه‌های ۱۰ تن یا ۱۵ تن است.

هزینه کرایه جرثقیل تلسکوپی

کرایه جرثقیل تلسکوپی در تهران یکی از مهم ترین مسائل است چرا که برای خدمات مختلفی مورد نیاز است. در نگاه اول شاید تصور کنید که این جرثقیل را باید ثابت در نظر گرفت اما این دستگاه بر روی یک کامیون قابل حرکت نصب است که به واسطه آن یک جرثقیل متحرک محسوب می شود.

اجاره جرثقیل تلسکوپی

اجاره جرثقیل تلسکوپی

جرثقیل‌های تلسکوپی به دلیل ماهیت منحصربه‌فرد و توانایی عالی در فشرده‌شدن، برای موقعیت‌های مختلف مانند مشاغل کوتاه‌مدت ساختمانی و همچنین برخی عملیات نجات در هنگام بلایای طبیعی یا سایر شرایط اضطراری، بسیار سازگار ساخته‌شده‌اند. پس به‌جرات می‌توان گفت قیمت اجاره جرثقیل تلسکوپی چندان گزاف نبوده، اما کارایی آن‌ها حیرت‌آور است. برای دریافت قیمت اجاره جرثقیل تلسکوپی می توانید با شماره های درج شده در انتهای سایت تماس بگیرید.

خدمات جرثقیل تلسکوپی در تهران

خدمات کرایه جرثقیل تلسکوپی در تهران اغلب در عملیات حمل‌ونقل روزانه عمرانی، جاده‌ای و ساختمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد، اما باید در نظر داشت که این جرثقیل‌های سنگین برای کار، عملیات و مانور در بندرها نیز بسیار کارآمد هستند. با شناخت سهم جرثقیل‌های تلسکوپی به‌عنوان یکی از بهترین وسایل طراحی‌شده، برای کمک به انتقال بار در زمان‌های مختلف، سبب سهولت فعالیت‌های سنگین می‌شویم. این ماشین‌ها در عرض چند دقیقه می‌توانند، تیرهای پل چندتنی را در بزرگراه‌ها و تجهیزات سنگین در کارخانه‌ها و حتی تیرهای بتنی قطور را در ساحل به‌منظور ساخت‌وساز بلند کنند.

  • ساخت‌وسازها، کارهای عمرانی عمومی باعظمت زیاد
  • کارهای خصوصی مربوط به تعمیر آسمان‌خراش‌ها
  • نگهداری و تعمیر برج و توربین‌های بادی بزرگ
  • در ساخت‌وساز ساختمان‌ها
  • در ساخت پل‌ها
  • ساخت قطعات پیش‌ساخته
  • تأسیسات برقی و دکل‌های برق
  • میدان‌های گازی و نفتی
  • حمل ماشین‌آلات بالابر و تجهیزات سنگین

از دیگر خدمات ارزنده این ماشین‌ها در انواع جرثقیل ۷ تن، ۱۵ تن، ۳۰ تن به بالا است. که می توانید برای دریافت خدمات با جرثقیل هابیل در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.