اخبار و مقالات, بلاگ

اجاره جرثقیل حمل خودرو

اجاره جرثقیل حمل خودرو

آیا به دنبال اجاره جرثقیل برای حمل خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن هستید؟ بسیاری از شهروندان به طور روزمره نیاز به کرایه انواع جرثقیل برای جابجایی انواع خودروی سبک و سنگین هستند. با توجه به تعداد بسیار بالای خودروهای در حال حرکت در سطح شهر تهران، به دلیل بروز مشکلات فنی و وقوع تصادفات رانندگی، تقاضای بالایی برای اجاره انواع جرثقیل در کلان شهر تهران وجود دارد.

باید به خاطر داشته باشید که توجه به نکات ایمنی در زمان اجاره جرثقیل حمل خودرو بسیار مهم است و در زمان بلند کردن یا حمل خودرو باید از وارد شدن ضربه به بدنه یا سایر بخش های خودرو پیشگیری شود.

شرکت هایی متعددی هستند که امکان ارائه این خدمات را به شهروندان خواهند داشت و به طور حتم با توجه به تسریع در روند ارسال جرثقیل تلاش می کنند پس از تماس شما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

جرثقیل هابیل نیز یکی از ارائه دهندگان خدمات کرایه جرثقیل  است که در صورت نیاز شهروندان امکان ارسال بهترین دستگاه با راننده برای حمل انواع خودروی سبک و سنگین را خواهد داشت. برای همین می توانید در صورت نیاز به اجاره جرثقیل حمل خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن از این خدمات بهره مند شوید.

اجاره جرثقیل حمل خودرو

اجاره جرثقیل حمل خودرو

اجاره جرثقیل حمل خودرو در سوانح رانندگی

در صورت بروز تصادفات رانندگی درون شهری در بخش های مختلف تهران، ممکن است ضربه وارد شده به خودرو شدید نباشد. در این حالت ممکن است بدون نیاز به کفی جرثقیل با بلند کردن جلو آن موفق به انتقال خودرو به پارکینگ یا تعمیرگاه شد. برای همین است که پس از بروز سوانح رانندگی در سطح پایتخت یا در حومه آن باید با توجه به میزان خسارت وارد شده به خودرو اقدام به اجاره جرثقیل در تهران بنمایید.

اجاره جرثقیل برای حمل وسایل نقلیه سنگین

وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین دارای وزن بالاتری در مقایسه با خودروهای شخصی هستند. برای مثال می توان به خودروهای زیر اشاره کرد که در زمره وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین قرار می گیرند:

  • انواع خاور
  • کامیونت 5 تن
  • کامیونت 7 تن
  • انواع کامیونت ایسوزو، جک (jak)، …
  • انواع کامیون ده تن و هجده تن
  • اتوبوس های شهری و بین شهری
  • ….

هر یک از وسایل نقلیه لیست شده در بالا ممکن است دارای وزن متفاوتی باشند. برای همان اگر بنا به دلایلی دچار نقص فنی شده باشند، لازم است بهترین جرثقیل که حتی توان بالای 10 تن داشته باشد برای حمل آن ها لازم باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: اجاره جرثقیل حکیمیه

اهمیت وزن خودرو برای اجاره جرثقیل چیست؟

در صورتی که خودروی شما بنا به هر دلیل حرکت نمی کند و باید با جرثقیل آن را به مکان مناسبی منتقل کنید، حتما به خاطر داشته باشید که نوع جرثقیل باید با توجه به وزن خودرو تعیین شود.

به همین دلیل ظرفیت باربرداری جرثقیل که برای خودروهای شخصی و وسایل نقلیه سنگین مناسب هستند متفاوت است.

به طور معمول ممکن است برای رفع مشکلات شما اجاره یکی از مدل های زیر برای این کار مناسب باشند:

لازم به ذکر است به طور معمول مدل های ذکر شده در بالا دارای کفی به منظور حمل خودرو هستند. در بسیاری از موارد نیز شاید بتوان با استفاده از دکل قرار داده شده روی یک خاور یا نیسان موفق به بلند کردن جلوی خودرو و حمل آن شد.

اهمیت رعایت نکات ایمنی حمل خودرو

با توجه به وزن بالایی که انواع خودرو دارند، توجه به نکات ایمنی در زمان حمل آن ها در سطح شهر یا در جاده های برون شهری مهم است. به خصوص در صورت نیاز به بلند کردن خودرو و قرار دادن آن روی کفی جرثقیل یا خودروهای دیگر باید توجه ویژه ای به رعایت این نکات شود.

این کار می تواند از وارد شدن ضربه اضافی به خودرو جلوگیری کند و از بروز خسارات سنگین پیشگیری نماید.

برای همین در صورت نیاز به اجاره جرثقیل حمل خودرو باید تلاش خود را برای انتخاب بهترین شرکت های ارائه دهنده این خدمات به کار برید. البته به طور معمول اکثر راننده ها و اپراتورهای انواع جرثقیل توجه کافی به رعایت نکات ایمنی در زمان حمل انواع خودرو و وسایل نقلیه سبک و سنگین دارند. به همین دلیل نیازی به نگرانی در این مورد نیست.

آیا تفاوتی بین روش حمل انواع خودرو با جرثقیل وجود دارد؟

با توجه به تنوع خودروهای ساخت شرکت های خودروسازی داخلی مانند شرکت ایران خودرو یا سایپا و سایر شرکت های خودروسازی داخلی و خارجی، ممکن است برخی از افراد بپرسند آیا تفاوتی بین روش حمل انواع خودروی شخصی سواری یا وانت بار و سایر وسایل نقلیه وجود دارد؟

به طور معمول، بلند کردن یا جابجایی خودرو با توجه به وزن و ابعاد آن صورت می پذیرد. برای همین تفاوت خاصی بین روش حمل یا بلند کردن انوع خودرو وجود ندارد.

البته با توجه به نوع خودرو ممکن است لازم باشد تمهیدات ویژه ای برای عدم وارد شدن ضربه به بدنه یا رنگ آن در نظر گرفته شود.

کسب اطلاعات بیشتر: اجاره جرثقیل لویزان

اجاره جرثقیل برای حمل پراید

به طور معمول در بین انواع خودرو که در داخل کشور وجود دارند، خودروی پراید که یکی از محصولات سایپا است یکی از سبک ترین خودروهای عرضه شده به بازار کشور است که ابعاد کوچک تری در مقایسه با سایر انواع خودرو دارد.

علاوه بر این، به دلیل استقامت و ایمنی کمتری که خودروی پراید دارد حجم تصادفات رانندگی و شدت ضربات وارد شده به پراید بیش از سایر خودروها است.

حتی در بسیار از موارد شاهد هستیم بدن پراید به دلیل وقوع سوان رانندگی مچاله می شود. برای همین بخش مهمی از تقاضا برای اجاره جرثقیل حمل خودرو به منظور حمل خودروهای پراید است که در سطح شهر تهران یا خارج از آن دچار سانحه شده اند.

اجاره جرثقیل حمل خودروی پژو و سمند

خودروهای سمند و پژو نیز در زمره خودروهای پرفروش در بازار داخل کشور هستند که ممکن است بنا به دلایل مختلف نیاز به جرثقیل برای حمل آن ها باشد. این خودروها دارای وزن و ابعاد بزرگ تری در مقایسه با پراید هستند، برای همین برای بلند کردن یا حمل آن ها نیاز به توان بیشتری است.

اجاره جرثقیل حمل خودروهای نیمه سنگین

انواع خودرو نیمه سنگین مانند خاور و کامیونت ها یا انواع مینی بوس در زمره وسایل نقلیه نیمه سنگین قرار می گیرند که دارای وزن بیشتری در مقایسه با خودروهای سبک هستند. برای همین بالطبع باید از جرثقیل قوی تری برای حمل آن ها استفاده شود. به طور معمول با اجاره جرثقیل 10 تن می توانید این خودروها را حمل کنید.

اجاره جرثقیل حمل خودروهای سنگین

خودروهای سنگین شامل انواع اتوبوس و تریلی یا کامیون های ده چرخ و هجده چرخ هستند. انواع کمپرسی و سایر وسایل نقلیه سنگین را می توان در زمره این خودروها محسوب کرد. با توجه به وزن بسیار بالاتری که این خودروها دارند به طور حتم برای حمل آن ها نیاز به جرثقیل های بزرگ تری خواهد بود.

هزینه اجاره جرثقیل حمل خودرو

به طور معمول هزینه لازم برای اجاره انواع جرثقیل به منظور حمل خودرو با در نظر گرفتن مدت زمان نیاز به استفاده از جرثقیل یا مسیری که خودرو باید از مبدا تا مقصد طی کند محاسبه می شود.

البته به طور حتم نوع جرثقیل نیز مهم است. برای مثال یک جرثقیل نیسان که دارای دکل کوچکی است هزینه بسیار کمتری برای کرایه نیاز خواهد داشت. اما جرثقیل خاور یا جرثقیل های 5 تن و 7 تن به ترتیب کرایه های بیشتری را خواهند داشت. اگر نیاز به اجاره جرثقیل 10 تن یا جرثقیل های بزرگ تر که توان بالاتری دارند داشته باشید، این هزینه ها به طور پلکانی افزایش خواهد یافت.

برای همین در صورت نیاز به اجاره جرثقیل شرق تهران یا در غرب و سایر بخش های پایتخت باید ابتدا در مورد هزینه لازم برای کرایه جرثقیل سوال کنید.

نحوه اجاره جرثقیل برای حمل خودرو

با توجه به این که در بسیاری از موارد نیاز فوری برای ارسال جرثقیل به منظور حمل انواع خودرو در سطح شهر تهران می باشد، نحوه اجاره جرثقیل برای شهروندان مهم است.

به خصوص در صورت بروز سوانح رانندگی با توجه به استرس و اضطراب زیادی که رانندگان وسایل نقلیه دارند، پاسخگویی به تماس تلفنی آن ها و ارسال سریع جرثقیل با بهترین راننده مهم است.

به همین دلیل است که شرکت هایی که امکان اجاره انواع جرثقیل در تهران بزرگ را دارند تلاش می کنند تا در صورت نیاز شهروندان به اجاره جرثقیل شمال تهران یا غرب، شرق و جنوب پایتخت در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به ارسال دستگاه بنمایند.

البته توصیه می کنیم همواره جرثقیل را از دفاتری اجاره کنید که به محل حادثه نزدیک هستند. با این کار می توانید علاوه بر کاهش هزینه های کرایه جرثقیل در مدت زمان کوتاه تری خودروی خود را به مکان مناسب حمل کنید.

لازم به ذکر است جرثقیل هابیل در صورت نیاز شهروندان به اجاره جرثقیل 7 تن یا جرثقیل 10 تن و سایر انواع جرثقیل (خاور، …) امکان ارسال این تجهیزات به همراه بهترین راننده برای حمل انواع خودرو با رعایت کلیه نکات ایمنی برای پیشگیری از خسارات اضافی در حین بلند کردن و حمل خودرو را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.