اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل خاور

اجاره جرثقیل خاور

آیا به دنبال اجاره جرثقیل خاور در تهران یا بخش های مختلف کشور یا کرج و حومه پایتخت هستید؟ به طور حتم یکی از پر استفاده ترین انواع جرثقیل که در تهران و کلیه نقاط کشور برای حمل انواع اجسام و تجهیزات یا وسایل نقلیه سبک به کار می رود جرثقیل خاور است. شرکت های متعددی هستند که می توانند به ارائه خدمات اجاره انواع جرثقیل سبک و سنگین بپردازند و به طور حتم در صورت نیاز به اجاره جرثقیل خاور نیز می توانند امکان برخورداری از یک خاور به همراه راننده را برای شما فراهم کنند.

جرثقیل هابیل نیز یکی از دفاتر ارائه دهنده خدمات کرایه انواع جرثقیل سبک و سنگین است که میت واند در صورت نیاز شهروندان به اجاره جرثقیل در هر یک از بخش های تهران امکان ارائه مشاوره و کرایه این تجهیزات را به شهروندان محترم داشته باشد. برای همین می توانید ضمن مشاوره با کارشناسان حاضر در دفتر کرایه انواع جرثقیل از هزینه لازم برای اجاره جرثقیل خاور یا سایر انواع جرثقیل دارای اوزان 5 تن، 7 تن و توان های بالاتر اطلاع کسب کنید.

خدمات اجاره جرثقیل خاور

با توجه به این که در کلیه بخش های تهران ممکن است بنا به دلایل مختلف نیاز به حمل بار یا جابجا کردن اجسام و وسایل سنگین که دارای وزن یک تا چند تن هستند باشد، بسیاری از شهروندان به دنبال اجاره جرثقیل مناسب برای این کاربری ها هستند.

اگر چه استفاده از جرثقیل های کوچک تر می تواند برای اوزان کمتر مناسب باشد، اما در بسیاری از کاربردها اجاره جرثقیل خاور می تواند گزینه بسیار بهتری باشد. برای همین است که این مدل جرثقیل در سطح شهر تهران به وفور یافت می شود و در سایر نقاط کشور نیز می توان با اجاره جرثقیل خاور امکان رفع مشکلات خود را داشت.

بیشتر بخوانید: اجاره جرثقیل 7 تن

خدمات اجاره جرثقیل خاور

خدمات اجاره جرثقیل خاور

کاربرد جرثقیل خاور

این جرثقیل ها می توانند اشیایی را که دارای وزن های کمتر از چند تن هستند را به راحتی و با رعایت اصول ایمنی جابجا کنند و با توجه به هزینه نسبتا کمی که دارند استقبال زیادی برای استفاده از آن ها شده است.

برای همین است که شما هم می توانید در بسیاری از کاربری ها با اجاره جرثقیل خاور  امکان استفاده از این دستگاه برای حمل یا جابجا کردن انواع اشیا و اجسام را داشته باشید. حتی می توان با استفاده از یک جرثقیل خاور امکان حمل خودروهای سبک و وسایل نقلیه موتوری را داشت.

انواع مدل های جرثقیل خاور

یکی از نکاتی که در زمان نیاز به اجاره جرثقیل خاور باید به آن توجه داشت این است که برخی از مدل های جرثقیل دارای کابین هستند و برای همین به منظور بالا بردن نفرات و یا تجهیزات به ارتفاع مشخص به کار می روند.

برای مثال ممکن است شاهد استفاده از انواع جرثقیل خاور برای نصب برخی از تجهیزات در ارتفاع های بلند بوده باشید. این جرثقیل ها که با نام جرثقیل کابین دار شناخته می شوند به طور معمول در سطح شهر تهران نیز استفاده می شوند.

با این وجود مدل های دیگری از جرثقیل که کاربرد بیشتری دارند به دلیل امکان بلند کردن اجسام و وسایل یا تجهیزات مختلف مانند انواع خودروی سبک با استفاده از مکانیزم قرقره مانند خود بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. برای همین ممکن است بسیاری از شهروندان که نیاز به اجاره جرثقیل خاور دارند به دنبال کرایه این مدل ها در تهران باشند.

انواع مدل های جرثقیل خاور

انواع مدل های جرثقیل خاور

هزینه اجاره جرثقیل خاور

به طور معمول هزینه لازم برای اجاره جرثقیل خاور در مقایسه با سایر انواع جرثقیل 10 تن کمتر است. زیرا در مقایسه با جرثقیل های دارای توان های بالاتر (با توجه به این که این تجهیزات توان کمتری دارند)، به طور قابل ملاحظه ای کرایه آن ها کمتر خواهد بود.

با این وجود می توانید به راحتی در صورت نیاز به اجاره این دستگاه ها به همراه یک راننده مجرب در مورد هزینه لازم برای اجاره جرثقیل در تهران سوال کنید. به خصوص که ممکن است هزینه کرایه وسایل نقلیه با توجه به نرخ تورم افزیش داشته باشد. برای همین به طور حتم قبل از ارائه این خدمات می توانید اطلاعات لازم را برای آگاهی از هزینه لازم برای اجاره جرثقیل خاور در تهران به دست آورید.

بیشتر بخوانید: اجاره جرثقیل سبک در تهران

شرکت اجاره جرثقیل خاور در تهران

خوشبختانه بر خلاف جرثقیل های سنگین که شرکت های خاصی امکان اجاره آن ها را دارند، اجاره جرثقیل های کوچک تر مانند جرثقیل خاور به راحتی در شهر تهران ممکن است و می توانید به راحتی موفق به کرایه این تجهیزات شوید.

جرثقیل هابیل نیز از جمله مراکز معتبری است که علاوه بر انواع جرثقیل سنگین، برای رفع نیازهای شهروندان امکان اجاره جرثقیل خاور را فراهم کرده است.

برای همین در صورت نیاز به اجاره جرثقیل شبانه روزی مانند خاور (برای حمل اجسام سبک تا چند تن) می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید تا امکان راهنمایی شما را در هر یک از ساعات شبانه روز داشته باشند.

شرکت اجاره جرثقیل خاور در تهران

شرکت اجاره جرثقیل خاور در تهران

رعایت نکات ایمنی هنگام اجاره جرثقیل خاور

برای هدایت کلیه وسایل نقلیه سبک و سنگین نیاز به مهارت و تجربه می باشد. جرثقیل خاور نیز با توجه به این که نوعی وسیله نقلیه محسوب می شود باید توسط افراد با تجربه و دارای مهارت کافی هدایت شود.

علاوه بر این در صورت نیاز به حمل اشیا و اجسام سنگین باید توجه داشت که از وارد شدن ضربه به آن ها در حین بلند کردن یا حمل جلوگیری شود. برای مثال با توجه به این که یکی از کاربردهایی که تقاضای بالایی برای اجاره جرثقیل خاور در تهران برای آن وجود دارد برای حمل انواع خودرو می باشد، باید تلاش شود که حمل وسایل نقلیه سبک با جرثقیل خاور با مشکل روبرو نشود.

عدم نقص فنی جرثقیل یکی از مهم ترین مواردی است که همواره توسط دارندگان این تجهیزات کنترل می شود. علاوه بر این تجربه کافی در استفاده از این دستگاه می تواند نقش تعیین کننده در ایمنی تجهیزات داشته باشد.

جرثقیل هابیل یکی از شرکت های معتبر در تهران است که با در نظر گرفتن این نکات و استفاده از بهترین افراد برای هدایت جرثقیل خاور امکان ارائه این خدمات به شهروندان را خواهد داشت.

14 دیدگاه در “اجاره جرثقیل خاور

 1. محمد اکبری گفت:

  ممنونم از خدمات رسانی عالی و به موقع

 2. شیرزاد نفر گفت:

  واقعا تحربه خوبی در این زمینه داریدممنونم

 3. شیرزاد نفر گفت:

  واقعا تجربه خوبی در این زمینه داریدممنونم

 4. مجتبی عظیمی گفت:

  جرثقیل من یکم دیر رسید ولی خدمات عالی داشتید ممنون

 5. سینا ناظری گفت:

  سلام خسته نباشید برای تمامی نقاط تهران ارسال دارید؟

 6. مجید قهرمانزاده گفت:

  خیلی راضی ام ممنون از خدمات خوبتون

 7. نصیر نادری گفت:

  ممنون از مسئولیت پذیری که دارید به موقع و سر وقت

 8. محمد رامین فر گفت:

  میخواستم بدونم برای ورامین هم ارسال دارید؟

 9. میلاد دباری گفت:

  سلام امکان داره برای شهران هم ارسال کنید جرثقیل؟

 10. حمید گلی گفت:

  خسته نباشید ممنون میشم بهم بگید میشه شیشه هم با این جرثقیل جابه جا کرد؟

 11. نصرالله بغدادی گفت:

  سلام خسته نباشید قیمت اجاره چقدره؟

 12. فرید انزلی گفت:

  مشتری دائم شما هستم و همیشه راضی تر از دفعه قبل

 13. فرهاد صادقی گفت:

  سلام خسته نباشید برای خارج از تهران هم ارسال دارید؟

 14. کامبیز گفت:

  سلام خسته نباشید خاور برای فرشته هم ارسال میکنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.