اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل ساعتی

اجاره جرثقیل ساعتی

اجاره جرثقیل ساعتی یکی از خدماتی است که گروه جرثقیل هابیل برای شما شهروندان تهران ارائه می دهد. شما عزیزان در هر نقطه از تهران که باشید و نیاز به اجاره جرثقیل ساعتی داشته باشید می توانید با یکی از شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت جرثقیل مربوطه به محل اعزام گردد.

اگر بخواهیم راجع به جرثقیل به شما توضیح دهیم باید بگوییم که جرثقیل نوعی ماشین است که با استفاده از اهرم و زنجیر و دیگر امکاناتی که دارد برای حمل و جابجایی بارهای سنگین استفاده می شود. بارهایی که که با جرثقیل حمل می شود بارهایی است که نمی توان با روش های معمول جابجا کرد. از جرثقیل ها بیشتر در صنعت برای جابجایی بارهای سنگین استفاده می شود. برای اجاره جرثقیل در تهران می توانید همین حالا با شماره های درج شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

انواع جرثقیل برای اجاره جرثقیل ساعتی

گروه جرثقیل هابیل با دارا بودن ده ها جرثقیل مختلف در ابعاد و وزن های مختلف می تواند شما همشهریان را در شهر تهران یاری دهد. از انواع جرثقیل برای اجاره ساعتی جرثقیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اجاره جرثقیل برجی یا تاورکرین (Tower crane)
 • اجاره جرثقیل سقفی
 • اجاره جرثقیل دروازه ای
 • اجاره جرثقیل بازویی
 • اجاره جرثقیل آویز
 • اجاره جرثقیل خاص

هر یک از جرثقیل های ذکر شده کاربرد مخصوص به خود را دارند. برای مثال از جرثقیل های تاورگرین برای پروژه های عمرانی استفاده می شود.

هزینه اجاره جرثقیل ساعتی

بیشتر افرادی که نیاز به اجاره جرثقیل پیدا می کنند، جرثقیل را برای مدت محدودی می خواهند. اجاره جرثقیل ساعتی از این رو بسیار پرطرفدار است. در این مورد می توان به حمل و جابجایی دستگاه های سنگین در کارگاه نام برد و یا حتی حمل و جابجایی خودرو. برای دریافت هزینه اجاره جرثقیل ساعتی با شماره های درج شده تماس بگیرید و یا بر روی “قیمت اجاره جرثقیل” کلیک کنید.

از این رو ما به شما پیشنهاد می کنیم که در هنگام اجاره جرثقیل ساعتی همیشه از مشاوران خبره در این زمینه مشورت بگیرید که کار در بهترین زمان ممکن انجام شود. این نکته قابل ذکر اس که شرکت ارائه دهنده جرثقیل علاوه بر قیمت پایین ایمنی کار شما را نیز تضمین کند. ما در جرثقیل هابیل به شما اطمینان می دهیم که بهترین قیمت را در کنار ایمنی به شما پیشنهاد می دهیم.

یکی از مواردی که هر شرکت ارائه دهنده جرثقیل باید انجام دهد تست دوره ای دستگاه ها می باشد. حتما قبل از انجام پروژه خود این مورد را با شرکت ارائه دهنده اجاره جرثقیل ساعتی چک کنید.

داشتن اپراتوری حرفه ای در کنار ایمنی دستگاه ها بسیار مهم است. شخصی ماهر و با تجربه که بتواند از شروع تا پایان پروژه همراه شما باشد بسیار اهمیت دارد. شرکت جرثقیل هابیل تمام جرثقیل های خود را همراه با نیرویی متخصص در محل اعزام می کند.

این را مورد توجه داشته باشید که هر وزن از جرثقیل می تواند اجاره ای متفاوت داشته باشد. از این رو مشاوران ما در جرثقیل هابیل پس از بررسی بار شما جرثقیلی متناسب با بار شما را پیشنهاد می دهند که در هزینه های شما صرفه جویی شود.

همچنین شما عزیزان می توانید برای درک بهتر موضوع و مشاوره رایگان با متخصصان ما در جرثقیل هابیل تماس حاصل فرمایید. ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به نیاز های شما خواهیم بود.

برای ارتباط با مشاوران و اجاره ساعتی جرثقیل می‌توانید با شماره تماس 09125435941 تماس حاصل فرمایید.

در ادامه می توانید لیستی از جرثقیل هایی که به صورت ساعتی در جرثقیل هابیل اجاره داده می شوند را ببینید

 • جرثقیل سبد دار: اصولا از این نوع از جرثقیل برای کار در ارتفاعات استفاده می شود. از جمله کارهایی که انجام می شود می توان به تعمیرات دکل های برق و یا کار بر روی نمای ساختمان برای زیبایی اشاره کرد.
 • جرثقیل تاورکرین یا برجی: از جمله جرثقیل های بسیار پرکاربرد همین نوع از جرثقیل ها هستند. این نوع از جرثقیل ها برای پروژه های عمرانی بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله این موارد می توان به ساخت برج های بلند اشاره کرد.
 • جرثقیل بازویی: برای جابجایی به صورت حرفه ای از این نوع جرثقیل استفاده می شود. چرخش در حول محور 360 درجه می تواند کار را برای جابجایی اجسام شما بسیار ساده کند.
 • جرثقیل سقفی: این نوع خود شامل دو نوع است. یکی جرثقیل سقفی تک پل و دیگری جرثقیل سقفی دو پل. از این نوع جرثقیل بیشتر در کارگاه ها برای جابجایی بار که فضا کم است استفاده می شود.
 • جرثقیل کفی دار: از این نوع جرثقیل بیشتر برای جابجایی بارهایی عتا سقف 15 تن استفاده می شود. اجاره ساعتی این نوع جرثقیل بیشتر برای حمل خودرو کاربرد دارد.

توجه داشته باشید که هزینه اجاره جرثقیل به نوع بار شما، میزان زمان کار و پروژه و… بستگی خواهد داشت. از این رو لازم است برای متوجه شدن از هزینه اجاره جرثقیل ساعتی با یکی از شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

کافی است برای اطلاع از قیمت دقیق اجاره ساعتی جرثقیل فقط با ما تماس بگیرید تا بهترین قیمت را در کنا بهترین کیفیت به شما ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.