خدمات

اجاره جرثقیل چپقی

اجاره جرثقیل چپقی

برای اجاره جرثقیل چپقی لازم است که اطلاعاتی در مورد آن کسب کنید و سپس با دانش کافی مناسب ترین جرثقیل چپقی را برای خود اجاره کنید. در این بخش سعی داریم تا اطلاعات مفیدی در مورد این نوغ جرثقیل به شما بدهیم. با ما همراه باشید.

جرثقیل چپقی چیست؟

جرثقیل چپقی به نوعی از جرثقیل ها گفته می شود که دارای یک بازوی خمیده هستند و بر روی کامیون و یا تریلی سوار می شوند. از بازوی این دستگاه برای بلند کردن اجسام و جابجایی آن ها استفاده می شود. در واقع با استفاده از دستگاه می توانید اجسام سنگین را جابجا کنید بدون اینکه در زمان پروزه شما خللی ایجاد کند.

اجاره جرثقیل چپقی، زمانی نیاز می شود که تصمیم داشته باشید بار و یا کالایی را جا به جا نمایید. البته لازم به ذکر است که جرثقیل های چپقی، مانند جرثقیل های کفی دار، در هزینه اجاره جرثقیل صرفه جویی می کنند. چرا که علاوه بر داشتن بازویی که بتواند به عنوان جرثقیل، بار برداری را انجام دهد، دارای کفی می باشد تا هزینه ای در جهت اجاره کامیون و تریلی پرداخت نشود.

تفاوت جرثقیل چپقی و جرثقیل کفی دار

بسیاری از افراد این دو نوع جرثقیل را با هم اشتباه می گیرند چرا که از نظر ظاهری شباهت هایی به یکدیگر دارند. اما جرثقیل کفی دارای یک بازو می باشد که بار را می توانید صرفا به صورت عمودی و افقی جابجا کند. در حالی جرثقیل چپقی دارای چنگک می باشد و بازوی آن قابلیت خم شوندگی دارد. این نوع جرثقیل زمانی استفاده می شود که به هنگام باربرداری نیاز به خم شدن بازوی جرثقیل داشته باشید.

اجاره جرثقیل چپقی

اجاره جرثقیل چپقی

شباهت جرثقیل چپقی و جرثقیل کفی

شباهتی که این دو جرثقیل به یکدیگر دارند در طریقع نصب و استفاده از آن ها می باشد. هر دو جرثقیل بر روی کامیون و یا تریلی نصب می شوند و برای تناژهای باری مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

موارد استفاده از جرثقیل چپقی

جرثقیل های چپقی به دلیل داشتن قابلیت خم شوندگی در قسمت بازو، برای بار برداری و جا به جایی کالا های مناسب می باشند که جرثقیل امکان استقرار در آن محیط را ندارد. به طور مثال اگر نیاز داشته باشید که در محلی که خاک نرم دارد و وزن زیاد جرثقیل باعث بر هم زدن تعادل این ماشین آلات بر روی این نوع خاک می شود، می توانید اقدام به اجاره جرثقیل چپقی کنید.

چرا که این امکان میسر است تا در محلی دور تر جرثقیل چپقی را مستقر کنید و به کمک قابلیت خم شوندگی بازو این جرثقیل، بار برداری آن را انجام داده و سپس به محل مورد نظر خود منتقل کنید. به طور کلی اجاره جرثقیل چپقی جزو مواردی است که نیاز به اطلاعات بیش تر داشته و باید محاسبات مختلفی در این زمینه صورت پذیرد.

انواع جرثقیل چپقی

اگر یکی از افرادی هستید که تصمیم به اجاره جرثقیل چپقی دارید، لازم است بدانید که این نوع از ماشین آلات، یک بازوی خمیده داشته و بر روی کامیون و یا تریلر نصب می شوند. بازوی هیدرولیک این نوع جرثقیل، برای بلند کردن اجسام و قرار دادن آن ها بر روی تریلر مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از انواع جرثقیل چپقی که با نام های دیکری یاد می شود به شرح زیر می باشد. شما عزیزان برای اجاره جرثقیل چپقی با مناسب ترین قیمت می توانید با شماره های درج شده در انتهای سایت تماس بگیرید.

اجاره جرثقیل چپقی

اجاره جرثقیل چپقی

جرثقیل های حمل کانتینر

جرثقیل های حمل کانتینر در جهت بلند کردن و قرار دادن کانتینر بر روی کامیون و انتقال و جا به جایی آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. دو بازوی هیدرولیک بر روی کامیون نصب شده است که در دو طرف کامیون قرار گرفته اند و توسط آن ها کانتینر بر روی کامیون قرار می گیرد. البته لازم به ذکر است که این جرثقیل ها با نام Sidelifer  نیز شناخته می شوند.

جرثقیل آل ترین

این نوع از جرثقیل ها، در جهت بلند کردن اجسام با وزن خیلی زیاد کاربرد دارند. هم چنین در صنعت تجهیزات سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. از آن جایی که قابلیت انعطاف پذیری زیادی دارند، می توان با کمک برخی از آن ها اجسام را تا وزن ۱۳۰۰ تن جا به جا نمود. جرثقیل های آل ترین این امکان را دارند تا به راحتی در بزرگراه ها حرکت کنند و به محل کار منتقل شوند. طول بازوی تلسکوپی این نوع جرثقیل ها به بیش از ۱۰۰ متر می رسد.

جرثقیل رافترین

این نوع از جرثقیل ها بر روی یک کفی کامیون که دارای لاستیک های پلاستیکی می باشد، نصب می گردد. کاربرد و استفاده جرثقیل های رافترین بیش تر در مناطق برون شهری و مناطق ناهموار که حمل و نقل ساز جرثقیل ها مشکل و یا غیر ممکن است، می باشد.

این جرثقیل ها، دارای ۴ چرخ می باشند. همین طور دارای یک موتور می باشند که هم وظیفه نیروی رانشی کفی و هم حرکت بازو ها را بر عهده دارد. جرثقیل های رافترین به جای این که بر روی یک کامیون نصب شوند، بر روی خود کفی نصب شده اند. به همین خاطر قابلیت انعطاف پذیری مناسبی را در مناطق ناهموار دارا می باشند.

قیمت کرایه جرثقیل چپقی

مهم ترین سوال مشتریان به هنگام اجاره جرثقیل چپقی هزینه کرایه ی آن می باشد. این قیمت به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم ترین عامل آن مدت زمان مورد استفاده می باشد. برای اجاره می بایست از یک کارشناس کمک بخواهید تا محاسبات و بررسی های لازم انجام گردد و مناسب ترین گزینه را برای اجاره انتخاب کنید.

از دیگر مواردی که به صورت مستقیم بری قیمت کرایه جرثقیل چپقی تاثیگر گذار است تناژ باری آن می باشد. هرچه این تناژ بیشتر باشد هزینه کرایه آن نیز افزایش پیدا می کند. برای اجاره جرثقیل چپقی از بهترین شرکت می توانید به جرثقیل هابیل مراجعه کنید و بهترین و باکیفیت ترین خدمات را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.