خدمات

اجاره جرثقیل 25 تن

اجاره جرثقیل 25 تن

اجاره جرثقیل 25 تن در هر نوع، ساختار، ظرفیت و … پررونق است، اما نوع ۲۵ تن آن به دلیل مقاومت حیرت‌آورش با رویکردی جدیدتر تعقیب می‌شود. به‌منظور بارگیری و تخلیه بارها و حرکت اجسام سنگین در هر منطقه جغرافیایی و هر مکان بدون درنظرگرفتن محدودیت‌های رایج برای دیگر جرثقیل‌ها ازنظر میزان بار، حجم، ابعاد و … اجاره جرثقیل ۲۵ تن بهترین انتخاب به شمار می‌رود.

امروزه تجهیزات متعددی در بازار داخلی کشور برای استفاده در کاربردهای سنگین وجود دارند. برای همین است که به طور حتم بسیاری از انواع جرثقیل در تهران و شهرستان ها وجود دارند که می توان از آن ها برای کاربری های متعددی استفاده کرد.

جرثقیل 25 تن

یکی از این جرثقیل ها که می تواند توسط شهروندان محترم و کلیه افراد حقیقی و حقوقی در تهران و کرج یا هر نقطه ای از کشور اجار شود جرثقیل 25 تن است. این دستگاه دارای توان بسیار بالاتری در مقایسه با جرثقیل های دارای ظرفیت زیر ده تن می باشد. برای همین است که می توان با در نظر گرفتن ظرفیت هر یک از این دستگاه ها و یا مشخصات آن ها امکان استفاده از انواع جرثقیل را در کاربری های مختلفی داشت.

تنوع این کاربردها نسبتا بالا است و با گسترش استفاده از سبک زندگی مدرن تقاضا برای اجاره جرثقیل بیش از گذشته شده است. برای همین در صورتی که به دنبال اجاره یک جرثقیل 25، 35 و یا توان بالاتر هستید و با کاربری انواع جرثقیل آشنایی ندارید بهتر است با کارشناسان اجاره دهنده این تجهیزات در شرکت ها و یا دفاتر اجاره دهنده انواع جرثقیل تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

به طور حتم این افراد می توانند با توجه به نیاز شهروندان و شرکت ها و سازمان های مختلف امکان ارائه مشاوره های لازم را در مورد کاربرد انواع جرثقیل و از جمله جرثقیل 25 تن خواهند داشت.

به خصوص در کلان شهر تهران می توانید انواع جرثقیل عظیم الجثه را به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت کرایه کنید. این خدمات توسط شرکت ها و دفاتر معتبر در پایتخت در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

اجاره جرثقیل 25 تن

بسیاری از افراد بر این باور هستند که جرثقیل 25 تن یکی از بهترین انواع جرثقیل است که به دلیل امکان استفاده از آن در کاربری های مختلف می تواند بهترین گزینه برای انتخاب در کاربردهای مختلف باشد. نحوه قرارگیری جرثقیل 25 تن بر روی زمین به گونه ای است که تعادل بالایی برای جابجایی اجسام دارد و برای همین می تواند به خوبی توان پیشبرد امور در کاربردهای سنگین را داشته باشد.

علاوه بر این، نحوه طراحی و ساخت این جرثقیل به گونه ای است که با دارا بودن یک دکل بلند می تواند با استفاده از مکانیزم متداول که شامل قرقره و کابل می باشد امکان جا به جا نمودن هر یک از اجسام سنگین در طول پروژه های مختلف را داشته باشد.

دکل بلند این جرثقیل می تواند تا شعاع های ده متری و حتی بیش از بیست متری را پوشش دهد. ارتفاع باربرداری آن هم بیش از ده متر می باشد. برای همین در برخی از کاربردها گزینه ای ایده ال محسوب می شود.

لازم به ذکر است امروزه امکان کنترل انواع جرثقیل با قرار گرفتن اپراتور در داخل کابین و یا با استفاده از دکمه های کنترل از راه دور وجود دارد و برای همین شاید بتوان برای انواع جرثقیل سنگین وزن مانند جرثقیل های 20 تن تا 30 تن نیز از این روش ها برای کنترل فرایند حمل اجسام سنگین استفاده کرد.

اجاره جرثقیل 25 تن

اجاره جرثقیل 25 تن

مشخصات جرثقیل 25 تن

شاید به خوبی بدانید که هر یک از جرثقیل های کوچک و عظیم الجثه دارای مشخصات بسیار متفاوتی از جنبه های مختلف هستند. برای مثال وزن باری که توان بلند کردن یا حمل آن را دارند بسیار متفاوت خواهد بود. برای همین است که در زمان اجاره دستگاه توجه به مشخصات آن بسیار مهم ارزیابی می شود.

به طور حتم یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود اجاره جرثقیل 25 تن برای برخی از کاربردها به عنوان بهترین گزینه مطرح باشد مشخصات این دستگاه است.

با توجه به اهمیت این موضوع در ادامه تلاش شده است تا نگاه کوتاهی به مشخصات و ظرفیت های این دستگاه داشته باشیم:

ظرفیت باربرداری جرثقیل 25 تن

همان طور که از نام این دستگاه مشخص است ظرفیت آن برای جایجایی بار می تواند حداکثر تا بیست و پنج تن باشد. برای همین در صورت نیاز به حمل و یا بلند کردن اجسام و ماشین الات دارای اوزان بالا می توانید از این جرثقیل استفاده کنید.

تعداد محور جرثقیل 25 تن

یکی از مشخصات این جرثقیل دارا بودن سه محور است که امکان فراهم نموده شرایط ایده ال برای استفاده از آن در برخی از کاربردها را فراهم خواهد کرد.

طول بوم جرثقیل 25 تن

طول بوم یکی از مهم ترین مشخصاتی است که در زمان نیاز به اجاره جرثقیل 25 تن یا سایر جرثقیل هایی که دارای دکل هستند باید مد نظر قرار گیرد و نشان دهنده مشخصات دکل جرثقیل است.

طول بوم جرثقیل ۲۵ تن در حالت بسته طولی معادل ۱۰٫۵ متر و در حالت کاملا باز طولی معادل ۳۴ متر دارد. لازم به ذکر است که شما می توانید در زمان انجام کار با جرثقیل، از بازوی جانبی نیز استفاده کنید که طول بوم به علاوه بازوی جانبی به ۴۲ متر می رسد.

فاصله بین جک های جرثقیل 25 تن

به طور معمول برای برقراری تعادل جرثقیل در بسیاری از این دستگاه ها از جک های مخصوص با توان بالا استفاده می شود. در این نوع جرثقیل ممکن است فاصله بین جک ها در حدود سه و نیم متر باشد. به گونه ای که با استفاده از این جک ها و مکانیزم پیش بینی دشه برای بلند کردن بار و اجسام سنگین می توان تعادل دستگاه را حفظ کرد.

شعاع باربرداری جرثقیل 25 تن

از مشخصه های بسیار مهمی که در اجاره جرثقیل 25 تن و استفاده از آن باید به طور اکید به آن دقت شود شعاع باربرداری است. شعاع باربرداری working radius به فاصله ای گفته می شود که امکان دسترسی برای بلند کردن و جابجایی بار در آن فاصله وجود دارد.

ارتفاع باربرداری جرثقیل 25 تن

در زمان اجاره جرثقیل 25 تن یا هر جرثقیل دیگری که دارای دکل است باید توجه خاصی به ارتفاع باربرداری شود که با نام lifting height مورد توجه قرار می گیرد. هر چه این عدد بزرگ تر باشد یک جرثقیل می تواند بار را تا ارتفاع بلندتری از سطح زمین ببرد.

لازم به ذکر است که بین ارتفاع باربرداری و شعاع باربرداری یک جرثقیل و طول بوم آن رابطه مستقیمی وجود دارد و برای همین است که در زمان اجاره جرثقیل 25 تن و هر یک از جرثقیل های دکل بلند باید به ارتفاع قابل دسترسی و یا شعاع باربرداری به طور هم زمان دقت شود.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا در زمان انتخاب جرثقیل برای استفاده در پروژه های عمرانی، ساختمانی و یا برای جابجا کردن اشیای سنگین مخصه های متعددی هستند که باید در نظر داشت. برای همین شما هم باید در زمان نیاز به اجاره جرثقیل 25 تن یا هر یک از انواع جرثقیل با توان های بالاتر باید این نکته را مدنظر قرار دهید.

اجاره جرثقیل 25 تن

اجاره جرثقیل 25 تن

برای مثال می توان به سرعت باز شدن یا بسته شدن بوم اشاره کرد. علاوه بر این مشخصاتی مانند ابعاد دستگاه یا وزن آن نیز مهم هستند. همچنین از مشخصه هایی که شاید برای استفاده از این دستگاه مهم باشد طول جک جرثقیل است.

البته اگر اطلاعات کافی در مورد هر یک از ویژگی های ذکر شده ندارید نیازی به نگرانی نیست، زیرا به طور معمول دفاتر اجاره دهنده انواع جرثقیل که امکان ارائه خدمات به شهروندان محترم را دارند با در نظر گرفتن نوع کاربری اقدام به راهنمایی افرادی که قصد اجاره جرثقیل را دارند خواهند نمود.

برای همین شما هم می توانید در صورت نیاز به اجاره جرثقیل اطلاعات لازم را در مورد مشخصات انواع جرثقیل و کاربری هر یک از آن ها به دست آورید.

نکات مهم اجاره جرثقیل 25 تن

در نظر گرفتن سلامت دستگاه و مهارت اپراتوردو فاکتور بسیار مهم هستند که در پیشبرد امور نقش اساسی ایفا می کنند و در صورتی که یک جرثقیل فاقد نقص فنی با استفاده از یک اپراتور ماهر هدایت شود به طور حتم می توانیم از بروز بسیاری از مشکلات پیشگیری کنیم و شاهد بروز مشکل خاصی در طول انجام این فرایندها نباشیم.

برای همین در زمان کرایه جرثقیل باید دقت کنید که اپراتور یا فردی که اقدام به هدایت جرثقیل می کند مهارت و تجربه کافی را برای کنترل دستگاه از داخل کابین و یا با استفاده از تجهیزات کنترلی داشته باشد.

هزینه اجاره جرثقیل 25 تن

باید توجه داشته باشید برای اجاره جرثقیل 25 تن نیاز به پرداخت مبالغ متفاوتی با توجه به مدت زمان کرایه دستگاه می باشد. این هزینه می تواند به طور روزانه و یا شیفت کاری محاسبه شود. البته در پروژه های بلند مدت به طور معمول محاسبه هزینه ها به صورت ماهانه و یا پروژه ای صورت می پذیرد.

برای همین است که به طور کلی روش های مختلفی برای پرداخته هزینه اجاره جرثقیل با توجه به نوع اجاره (که می تواند کوتاه مدت یا بلندمدت باشد) وجود دارد.

شما می توانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شرکت های ارائه دهنده این خدمات در تهران یا شهرستان ها تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در ارتباط با نحوه اجاره دستگاه و هزینه های آن دریافت کنید.

جدول بار جرثقیل 25 تن

جرثقیل ها انواع مختلفی دارند که با توجه به باری که قرار است جابجا کنید می بایست یک مورد مناسب را انتخاب کنید. در اینجا برای پیدا کردن یک نمونه که دقیقا برای پروزه شما مناسب باشد یک جدول بار آورده ایم. جدول بار با ارائه مشخصات جرثقیل و محدوده تناژ باربرداری و بسیاری دیگر از اطلاعات اصولی و مهم شما را در انتخاب مناسب ترین جرثقیل یاری می کند. اگر هنوز نحوه خواندن جدول بار جرثقیل را نمی دانید روی لینک کلیک کنید.

جدول بار جرثقیل 25 تن

جدول بار جرثقیل 25 تن

برای اجاره جرثقیل 25 تن باید از سنخیت جرثقیل مورد نظر با کار خود مطمئن شوید که در این حالت جدول بار کمک شایانی به شما می کند. شاید حین مطالعه جدول متوجه شوید که جرثقیلی با ظرفیت کمتر نیز می تواند پروژه شما را به انجام رساند در این صورت نیاز به پرداخت هزینه اضافه ندارید. گاهی اوقات نیز در می یابید که جرثقیل 25 تن پاسخگوی نیاز شما نیست و می بایست از جرثقیل ها با تناژ بیشتر مانند 30 یا 35 تن استفاده کنید.

خدمات جرثقیل 25 تن در تهران

صنایع بسیاری از خدمات جرثقیل ۲۵ تن بهره‌مند‌ می‌شوند. بدین ترتیب به‌ جرئت می‌توان گفت کرایه جرثقیل ۲۵ تن در زمینه‌های کاری مختلفی حیاتی است. بدین ترتیب برخی از صنایع که به کارایی این نوع ماشین‌ها نیاز دارند، بدین شرح می‌باشد.

سیمان و بتن: وقتی صحبت از حمل‌ و نقل سیمان و بتن به میان می‌آید، جرثقیل ۲۵ تن به‌ گونه‌ای طراحی‌ شده که در این شرایط سخت، کارایی داشته باشد. بدین ترتیب محصولات با حجم بالا را به‌ آرامی حمل کرده و آن‌ها را دقیقاً در موقعیت مناسب و مورد نیاز مدیران اجرایی پروژه‌ ها قرار می‌دهد.

پردازش فلزات: هنگام کار با فولاد و آهن گالوانیزه، شرکت‌های بزرگ به انواع جرثقیل ۲۵ تن متکی هستند. جرثقیل‌های ۲۵ تنی می‌توانند در برابر دمای بالای محیط، ارتعاشات قوی و محیط‌های دارای گرد و غبار شدید مقاومت کنند. به همین دلیل است که قیمت اجاره جرثقیل 25 تن در این اوزان بالا، بسیار مناسب به نظر می‌رسد.

لاستیک و پلاستیک: با اجاره جرثقیل ۲۵ تن در تهران به ماشین‌های قدرتی مناسب صنایع لاستیک و پلاستیک نیز دست می‌یابید. چرا که آن‌ها ماشین‌های ایمن و قابل‌ اعتماد فرایندهای قالب‌گیری تزریق خودکار هستند. این جرثقیل‌ ها می‌توانند، بارهای بزرگ و سنگین را در محیط‌ های گرم و پرحرارت تحمل کنند و محصولات را تا ارتفاعات استثنایی بالا ببرند.

چوب و محصولات چوبی: این جرثقیل‌ها به‌ عنوان راه‌حلی برای فرایندهای مختلف در بخش چوب نیز استفاده می‌شوند. برای مثال در صنعت چوب‌بری، صنعت مبلمان، تجارت، نجاری و درزمینۀ ساخت‌ و ساز سازه‌های پیش‌ ساخته چوبی به کار می‌روند. قیمت اجاره جرثقیل ۲۵ تن متناسب با قدرت بالایی که در جابه‌جایی بارهای به ارتفاعات از خود نشان می‌دهند، برای پروژه‌ها بسیار به‌ صرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.