اجاره جرثقیل

اجاره جرثقیل

آیا می دانید برای اجاره جرثقیل باید به چه نکاتی توجه داشته باشید و بهترین شرکت یا دفتر کرایه این تجهیزات کدام است؟

امروزه برای کاربردهای متعددی نیاز به کرایه جرثقیل است. در هر یک از این کاربردها ممکن است نیاز به حمل کردن بار یا بالا بردن انواع کالا، اشیا و یا تجهیزات کاملا متفاوتی باشد که هر یک حساسیت ویژه خود را دارند.

به همین دلیل در صورت نیاز به اجاره جرثقیل باید توجه داشته باشید بهترین ماشین آلات (که دارای ظرفیت و تجهیزات لازم برای کاربری مد نظر شما است) را برای اجاره کردن انتخاب کنید.

علاوه بر این شاید لازم باشد در بسیاری از موارد در ارتباط با هزینه کرایه انواع جرثقیل و نکات مهم برای اجاره آن ها بیشتر بدانید. تا امکان تصمیم گیری بهتر برای انتخاب بهترین شرکت و یا افرادی را داشته باشید که امکان اجاره دادن این تجهیزات با دریافت هزینه مناسب را به شما داشته باشند.

1.

اجاره جرثقیل سنگین

2.

اجاره جرثقیل کفی

3.

اجاره جرثقیل سبک

4.

اجاره جرثقیل 7 تن

اجاره جرثقیل در تهران

خدمات اجاره جرثقیل در تهران یکی از مهم ترین مواردی است که در این کلان شهر وجود دارد چرا که بسیاری از کارها نیاز به جرثقیل دارند و لازم است که شرکتی معتبر و با کیفیت را در این زمینه بشناسید. در ادامه ابتدا چند نکته مهم برای اجاره جرثقیل در تهران یا هر نقطه ای از ایران ذکر خواهد شد. پس از آن نیز پاسخ چند سوال متداول که به طور معمول توسط اجاره گیرندگان پرسیده می شود داده خواهد شد.

از زمان های بسیار دور که اجداد ما بار سنگین را میخواستند جابجا کنند تا همین امروز که شما نشسته اید و این مقاله را مطالعه می کنید همواره جابجایی بار سنگین که خارج از توان اسنسان بوده است یکی از دغدغه ها بوده است. به همین دلیل انسان دست به ابتکار برای جابجایی این بارها زد و از توانایی ذهنی خود برای ابتکار جابجایی بار استفاده کرد.

انسان ها در اولین گام برای جابجایی از جرثقیل های دستی که با چوب و طناب بود استفاده کردند. پدر جرثقیل های امروزی را می توان همانم وسیله ای که با چوب و طناب ساخته شد دانست. در اصل اگر بخواهیم بگوییم جرثقیل چیست باید بگوییم وسیله ای است که از آن برای جابجایی بار های سبک و سنگین استفاده می شود.

شرکت جرثقیل هابیل یکی از بهترین ها در مورد اجاره جرثقیل در تهران می باشد. شرکت ارائه دهنده ی خدمات اجاره جرثقیل باید شما را به کاری که می خواهید در کمترین زمان ممکن مشاوره دهد و بتواند خدمات جانبی دیگری را که در اجاره جرثقیل نیاز دارید را به شما ارائه دهد. این خدمات می تواند شامل باربری و … باشد. شرکت جرثقیل هابیل ارائه دهدنده خدمات اجاره جرثقیل در تهران به صورت صفر تا صد می باشد.

شرکت ها و سازمان های مختلف بنا به کاری که می خواهند انجام دهند به جرثقیل ها با ظرفیت های مختلفی نیاز دارند. این جرثقیل ها را در زیر شرح داده ایم. با ما همراه باشید. انتخاب اشتباه جرثقیل می تواند نتایج زیان باری داشته باشد. چرا که در صورتی که باری که قرار است جابجا شود سبک تر از جرثقیل مورد نظر باشد هزینه اضافی پرداخت می کنید در صورتی که می توانید با هزینه کمتری جرثقیل مورد نظر خود را اجاره کنید.

خدمات جرثقیل هابیل برای اجاره جرثقیل

از جمله خدماتی که ما در شرکت جرثقیل هابیل ارائه می دهیم بحث اجاره جرثقیل کفی در تهران می باشد. این نوع جرثقیل ها انواع مختلفی دارند که می توانید لیست آن ها را در زیر مشاهده کنید. این جرثقیل کاربرد بسیار زیادی دارد و به راحتی می توانید انواع بار را با استفاده از آن جابجا کنید.

کرایه جرثقیل

از دیگر خدماتی که سایت جرثقیل هابیل ارائه می شود اجاره جرثقیل سنگین می باشد. در ادامه به معرفی خدمات اجاره جرثقیل می پردازیم.

اجاره جرثقیل بالابر

از جمله مهمترین خدمتی که در سایت جرثقیل هابیل ارائه می شود اجاره جرثقیل سبددار یا اجاره جرثقیل بوم بلند است. کاربرد این جرثقیل با توجه با کارایی که دارد گاه از انواع دیگر جرثقیل مانند جرثقیل های کفی و جرثقیل های سنگین بیشتر است. این جرثقیل ها با توجه با کاربردی که دارند گاه چندین ماه در اجاره ی نهاد یا شرکتی به طور پیوسته هستند. جهت استعلام هزینه اجاره جرثقیل بالابر با ما تماس بگیرید.

خدمات مرتبط با جرثقیل بالابر عبارتند از:

 • ارائه خدمات فیلم برداری در ارتفاع
 • استفاده از کارهای برقی در ارتفاع
 • خدمات شهری همچون هرس درختان ، نصب تابلو  ، اعزام نیروهای متخصص به ارتفاعات
 • اسباب کشی با جرثقیل بالابر نیز امروه در ساختمان های طبقاتی قابل توجه میباشد

اجاره جرثقيل خاور سه تن بالابر در تهران

از این نوع جرثقیل برای کار در اتفاع استفاده می شود. برای اطلاع از جزییات این خدمات می توانید به یکی از شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. این نوع از جرثقیل ها می توانند ارتفاعی حدود 10 متر را پوشش دهند. اگر بار شما تا ارتفاع ده متر می باشد می توانید به راحتی و با خیالی آسوده این خدمت ما را سفارش دهید.

نکات مهم اجاره جرثقیل

نکات متعددی هستند که در صورت نیاز به استفاده از جرثقیل برای کاربری های مختلف باید به آن ها توجه داشته باشید. مهم ترین این نکات که باید در ذهن داشته باشید عبارت هستند از:

اجاره جرثقیل

1. توجه به وزن و حجم کالا

از جرثقیل به طور معمول برای جابجا کردن (یا بالا بردن) کالا و تجهیزات یا ماشین آلات با وزن های بالای یک تن تا ده ها تن استفاده می شود. برای همین توان مکانیکی لازم برای انجام این کار میت واند بسیار متفاوت باشد.

به طور حتم وقتی قصد دارید خودروی خود را که دچار سانحه شده است حمل کنید، در مقایسه با زمانی که قصد بالا بردن مصالح ساختمانی در برج های چند طبقه را دارید به جرثقیل های بسیار متفاوتی نیاز خواهید داشت.

برای همین اولین نکته که بسیار مهم است، مشخصات کالایی است که باید با اجاره جرثقیل حمل یا جا به جا شود.

برای مثال کرایه جرثقیل برای حمل آن ها بسیار متداول است:

 • مصالح ساختمانی
 • خودروهای سانحه دیده
 • تجهیزات راهداری
 • ماشین آلات سنگین و تجهیزات خط تولید

در صورت نیاز به اطلاعات لازم در مورد بهترین جرثقیل که برای حمل کالای شما مناسب است و آگاهی از مشخصات لازم (مانند نوع کفی یا دکل) می توانید با مشاوران شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل بار با جرثقیل مشورت کنید. به طور حتم این افراد در مرحله اول راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد و پس از آن امکان تصمیم گیری برای انتخاب درست دستگاه و تجهیزات وابسته را خواهید داشت.

2. فضایی که نیاز به اجاره جرثقیل دارید

ممکن است فضایی که نیاز به اجاره جرثقیل دارد دارای شرایط خاصی باشد. برای مثال متراژ خیابان یا کوچه ای که جرثقیل باید وارد آن شود بسیار مهم است. اگر فضایی که در آن باید از این تجهیزات و ماشین آلات وابسته استفاده شود دارای شرایط خاص باشد، از همان ابتدا این شرایط را به اطلاع مشاوران یا اپراتورهای کنترل کننده جرثقیل برسانید.

به خصوص در زمان نیاز به اجاره جرثقیل برای اتمام پروژه های ساختمانی در شهرهای بزرگ، ممکن است پروژه مذکور در نزدیکی ساختمان های دیگر قرار گرفته باشد و لازم باشد جرثقیل در فاصله خاصی از ساختمان قرار گیرد، این شرایط باید حتما مورد توجه قرار گیرد.

البته با توجه به حساسیت این کاربری ها و لزوم حفظ ایمنی محل کار و ساختمان های مجاور شرکت هایی که به ارائه خدمات کرایه جرثقیل می پردازند به طور حتم ارزیابی های لازم را قبل از استقرار تجهیزات در محل خواهند داشت.

اجاره جرثقیل در تهران

اجاره جرثقیل در تهران

3. ارتفاعی که بار باید حمل شود

یک نکته مهم در زمان اجاره جرثقیل، توجه به ارتفاعی است که کالا یا مصالح و تجهیزات وابسته باید حمل شوند. به این منظور نیاز به دکل با ارتفاع مناسب است. برای مثال امروزه برج های مسکونی چند طبقه در شهرهای مختلف و به خصوص در کلان شهرها ساخته می شوند که برای اتمام پروژه ساخت آن ها نیاز به حمل انواع مصالح تا ارتفاعات بالا می باشد. این موضوع (شرایط دکل، کفی یا سایر مشخصات جرثقیل) باید در بدو تماس برای اجاره جرثقیل از هر یک از شرکت های ارائه دهنده این خدمات مدنظر قرار گرفته باشد.

اجاره جرثقیل در تهران

اجاره جرثقیل در تهران

4. اقدام به موقع برای اجاره جرثقیل

در برخی از مواقع نیاز به کرایه جرثقیل به طور لحظه ای و غیر قابل پیش بینی به وجود خواهد آمد. برای مثال ممکن است که یک خورد یا وسیله نقلیه به طور ناگهانی دچار سانحه شود. در این مواقع اگر امکان روشن کردن و حرکت خودرو وجود نداشته باشد، نیاز به اجاره اضطراری جرثقیل خواهید داشت. اما در بسیاری از موارد نیاز به اجاره جرثقیل از قبل مشخص است. در این مواقع باید از چند روز قبل یا حتی چند هفته و چند ماه قبل اقدامات لازم را برای کرایه بهترین جرثقیل متناسب با نیاز پروژه به عمل آورید.

5. گرفتن مجوزهای لازم

نکته مهم دیگری که از جنبه قانونی مهم است کسب مجوزهای لازم برای اجاره جرثقیل در کاربری های خاص است. برای مثال باید بدانید که استفاده از جرثقیل در معابر و یا در خیابان های سطح شهر نیاز به مجوزهای خاص خود دارد. به خصوص در صورت مسدود شدن مسیر باید ضمن هماهنگی با راهنمایی و رانندگی مجوز انسداد را دریافت کرده باشید.

اجاره جرثقیل در تهران

اجاره جرثقیل در تهران

6. اجاره جرثقیل از نزدیکترین محل

شرکت ها و افراد متعددی هستند که به خصوص در کلان شهرهای بزرگ امکان اجاره دادن جرثقیل به شهروندان و کلیه افراد اجاره گیرنده را دارند. در صورت نیاز به کرایه جرثقیل باید توجه داشته باشید که در اغلب موارد اجاره این ماشین آلان از نزدیک ترین محل می تواند بسیار بهتر باشد (البته همواره این گونه نیست). برای مثال در صورت نیاز به اجاره جرثقیل در شرق یا غرب تهران، استفاده از خدمات ارائه شده توسط شرکت های مستقر در شرق یا غرب تهران در اغلب موارد گزینه مناسب تری در مقایسه با اجاره این تجهیزات از شمال یا جنوب تهران است.

اگر محل استفاده یا عبور جرثقیل در محدوده طرح و ترافیک باشد، لازم است که ماشین اجاره شده مجاز به حرکت در مسیر و حمل بار در محدوده طرح و ترافیک باشد.

7. استعلام قیمت اجاره جرثقیل

اگر بتوانید از چندین دفتر، شرکت یا فرد ارائه دهنده خدمات کرایه جرثقیل قیمت های کریه تجهیزات را استعلام بگیرید. این کار می تواند به شما کمک بزرگی در جهت یافتن بهترین شرکت که مناسب ترین قیمت را برای اجاره تجهیزات خود پیشنهاد می کند بنماید.

اجاره جرثقیل در تهران

اجاره جرثقیل در تهران

8. دارا بودن گواهینامه های لازم

بسیاری از تجهیزات و ماشین آلات سنگین و از جمله انواع جرثقیل نیاز به گواهینامه های مخصوص دارند. به طور معمول دفاتر اجاره جرثقیل این گواهینامه ها را کسب می کنند. اما بهتر است که مطمئن شوید افراد ارائه دهنده خدمات کرایه جرثقیل مجوزها و توانایی لازم برای مدیریت تجهیزات حمل بار را دارند. در نظر گرفتن کلیه این نکات در کنار هم بهترین راه برای حفط ایمنی محیط کار و دست یافتن به نتیجه مطلوب خواهد بود.

البته قیمت تنها مولفه مهم برای اجاره جرثقیل نیست و مولفه های دیگری هستند که اهمیت بسیار بیشتری دارند که از جمله مهم ترین آن ها کیفیت خدمات ارائه شده توسط دفتر کرایه جرثقیل و یا اپراتور دستگاه می باشد.

هزینه اجاره جرثقیل در تهران چقدر است؟

به طور معمول دفاتر کرایه این ماشین آلات حداقل کرایه لازم برای اجاره دستگاه و تجهیزات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. این کرایه ممکن است به صورت ساعتی، روزانه و یا ماهانه محاسبه شود. قیمت اجاره جرثقیل به طور روزانه در مجموع اگر برای مثال به مدت یک ماه به طول انجامد بیش از هزینه اجاره ماهانه است. به طور معمول نیاز به کمی تلاش برای انتخاب بهترین روش اجاره با هزینه کمتر است.

فرض کنید هزینه اجاره جرثقیل 3 تن روزانه 2 میلیون تومان باشد. اگر شما برای مدت یک ماه به طور مداوم این ماشین را اجاره کنید می شود بین 50 تا 60 میلیون تومان. اما در صورت اجاره ماهانه شاید بتوانید با 40 میلیون تومان موفق به اجاره جرثقیل 3 تن شوید.

در مورد انواع دیگر جرثقیل که دارای توان بالاتر هستند نیز به همین صورت است. برای همین توصیه می شود برآورد دقیق تری از زمان مورد نیاز برای کرایه این تجهیزات و هزینه لازم برای اجاره آن ها داشته باشید. شما می توانید برای مشاهده لیست قیمت روز اجاره انواع جرثقیل در تهران به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید.

فعالیت قیمت (تومان)
کارکرد یک روز جرثقیل 3 تن ( 8 ساعت ) 4,000,000
ورودی جرثقیل 3 ساعت اولیه 2,000,000
به ازای هرساعت معطلی 500,000
به ازای هرساعت کارکرد 600,000
بارهای تک قلاب و سبک بدون معطلی 1,500,000
بارهای چند قلاب بدون معطلی 2,000,000
حمل کانکس بدون ترافیک داخل تهران 1,500,000
حمل کانکس از تهران به تمام نقاط توافقی
تخلیه تریلی 2,500,000

فعالیت قیمت (تومان)
کارکرد یک روز جرثقیل 5 تن ( 8 ساعت ) 5,000,000
ورودی جرثقیل 3 ساعت اولیه 2,500,000
به ازای هرساعت معطلی 600,000
به ازای هرساعت کارکرد 700,000
بارهای تک قلاب و سبک بدون معطلی 2,000,000
بارهای چند قلاب بدون معطلی 2,500,000
حمل کانکس بدون ترافیک داخل تهران 2,500,000
حمل کانکس از تهران به تمام نقاط توافقی
تخلیه تریلی 3,000,000

فعالیت قیمت (تومان)
کارکرد یک روز جرثقیل 7 تن ( 8 ساعت ) 7,000,000
ورودی جرثقیل 3 ساعت اولیه 4,000,000
به ازای هرساعت معطلی 900,000
به ازای هرساعت کارکرد 1,000,000
بارهای تک قلاب و سبک بدون معطلی 2,500,000
بارهای چند قلاب بدون معطلی 3,000,000
تخلیه تریلی 3,500,000
تخلیه میلگرد 4,000,000

فعالیت قیمت (تومان)
کارکرد یک روز جرثقیل25 تن ( 8 ساعت ) 10,000,000
به ازای هرساعت معطلی 1,000,000
به ازای هرساعت کارکرد 1,500,000
بارهای تک قلاب و سبک بدون معطلی 6,000,000
بارهای چند قلاب بدون معطلی 7,500,000
تخلیه تریلی 6,000,000
تخلیه میلگرد 7,000,000

خدمات اجاره جرثقیل با جرثقیل هابیل

در کاربرد جرثقیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای تخلیه و بارگیری تریلی
 • برای پیشبرد عملیات پروژه های ساختمانی و برج های تجاری، اداری، مسکونی و …
 • برای جا به جایی چیلر
 • برای حمل بیل مکانیکی
 • انتقال انواع ژنراتور و موتورهای سبک و سنگین
 • برای سازه های خاص
 • حمل خودروهای آسیب دیده در سوانح رانندگی
 • انتقال تجهیزات راهداری و جاده سازی
 • انتقال بلوک های بتنی

لازم است به این نکته مهم توجه داشته باشید که در هر کاربری نیاز به تخصص و مهارت به عنوان اپراتور دستگاه است تا بتوان با رعایت کلیه نکات ایمنی موفق به حمل و نقل بار یا ماشین آلات بدون هیچ مشکلی شد.

ما در ادامه متن ضمن پاسخ دادن به چندین سوال تلاش خواهیم کرد تا به این کاربردها بیشتر بپردازیم.

اجاره جرثقیل در تهران

اجاره جرثقیل ارزان قیمت

جرثقیل های سبک وزن یکی از مهم ترین دستگاه هایی است که در سطح شهر روزانه اجاره می شود و برای کارهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما نیز به دنبال اجاره جرثقیل ارزان قیمت هستید با جرثقیل هابیل همراه باشید. شرکت های مختلفی در زمینه اجاره انواع جرثقیل فعالیت می کنند که هریک خدمات متنوعی دارند. اما در مورد اجاره جرثقیل مهم ترین مسئله زمان و کیفیت کار می باشد. برای اجاره با کمترین هزینه و مناسب ترین کیفیت می توانید با شماره 09122591675 تماس بگیرید و جرثقیل ارزان قیمت خود را سفارش دهید.

اجاره جرثقیل تهران

اجاره جرثقیل تهران

اجاره جرثقیل تهران

تهران پایتحت ایران یکی از شلوغ ترین شهرهای جهانی می باشد که در گوشه گوشه ی آن مردم در حال ساخت و ساز خانه های جدید هستند. با وجود شلوغی افزایش جمعیت نیز به صورت روزانه اتفاق می افتد چرا که بخش زیادی از کسب و کارها در این شهر جریان دارند. هر شهری برای پیشبرد پروژه های خود اعم از ساخت و ساز، حمل و نقل و … نیاز به جرثقیل دارد. اجاره جرثقیل یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن در تهران روبرو هستند. برای اجاره جرثقیل تهران می توانید با شماره 09122591675 تماس بگیرید و جرثقیل مورد نظر خود را با منصفانه ترین قیمت و باکیفیت ترین خدمات اجاره کنید. جرثقیل هابیل در زمینه اجاره جرثقیل تهران آماده ارائه خدمات در سرتاسر این شهر بزرگ می باشد.

سوالات متداول در رابطه با کرایه جرثقیل

هزینه اجاره جرثقیل برای تخلیه یا بارگیری تریلی چقدر است؟

تخلیه و یا بارگیری تریلی معمولا با توجه به هزینه لازم برای اجاره جرثقیل برای یک شیفت کاری محاسبه می شود.

هزینه اجاره جرثقیل با توان باربرداری 3 تا 5 تن برای حمل خودروهای سبک چقدر است؟

این هزینه می تواند با توجه به مدت زمان مورد نیاز برای اجاره جرثقیل و طول مسیری که خودرو باید حمل شود محاسبه شود. با توجه به این که در این موارد بسیار دیده می شود که گاهی کرایه بیشتری از شهروندان محترم دریافت می گردد، بهتر است که ابتدا در مورد میزان هزینه لازم برای اجاره جرثقیل مطابق با عرف اطلاعات بیشتری به دست آورید تا از کرایه اضافی خودداری شود.

سوال کردن از چند دفتر یا ارائه دهنده خدمات کرایه جرثقیل برای حمل خودرو می تواند شما را با هزینه لازم برای اجاره این تجهیزات آشنا کند. ضمن این که در موارد اضطراری سعی کنید جرثقیل را از دفتری اجاره کنید که به مکان وقوع حادثه نزدیک تر است و یا طول مسیر به گونه ای است که هزینه های کمتری باید پرداخت شود.

قیمت جابجایی و هزینه اجاره جرثقیل برای حمل ژنراتور یا تجهیزات خاص چقدر است؟

این هزینه با توجه به توان جرثقیل و وزن بار برای هر شیفت کاری محاسبه خواهد شد.

آیا امکان اجاره ساعتی جرثقیل وجود دارد؟

دفاتر مختلف ممکن است خدمات خود را به شیوه های متفاوت در اختیار شهروندان قرار دهند. بعضی از دفاتر مبنای کار خود را شیفت کاری تعیین می کنند. در برخی از موارد نیز مبنای دریافت کرایه ساعات اجاره جرثقیل یا مواردی مانند طول مسیر است. اجاره گیرنده می تواند در ابتدای کار سوالات خود را در این زمینه بپرسد.

آیا امکان اجاره جرثقیل از هر شرکتی وجود دارد؟

اگر قصد اجاره جرثقیل را داشته باشید باید دو نکته مهم را در نظر بگیرید. اول این که شرکت (یا دفتر) تجهیزات مورد نیاز شما را داشته باشد.

ممکن است یک شرکت یا دفتر، ماشین آلات و جرثقیل لازم با توان باربرداری و مشخصات مطلوب (مانند کفی و دکل مورد نیاز برای کاربرد مدنظر) را در اختیار نداشته باشد. در این صورت به طور حتم نخواهد توانست خدمات لازم را در اختیارتان قرار دهد.

نکته دوم این است که ممکن است یک شرکت یا دفتر کرایه جرثقیل تجهیزات مورد نیاز شما را داشته باشد، اما اپراتور مجرب و ماهر برای مدیریت و کنترل ایمن فرایند حمل بار را نداشته باشد. اگرچه این اتفاق به ندرت می افتد و معمولا تجهیزاتی مانند جرثقیل پس از اخذ گواهینامه های لازم در اختیار افراد کاردان قرار می گیرد، اما توصیه اکید می شود که از اعتبار دفتر کرایه دهنده و یا شرکتی که قصد دریافت خدمات از آن را دارید مطمئن شوید.

چگونه امکان اجاره جرثقیل برای اتمام عملیات برج های مسکونی را داشته باشیم؟

برج های مسکونی یا ساختمان های تجاری و اداری چند طبقه در شهرهای بزرگ کشور و به خصوص در کلانشهر تهران نیاز به جرثقیل برای بالا بردن تجهیزات و مصالح به منظور اتمام پروژه های ساختمانی دارند.

در این عملیات می توان با اجاره تجهیزات لازم به صورت پروژه ای و در قالب قرارداد از خدمات بهترین شرکت های معتبر ارائه دهنده این خدمات بهره مند شد. البته در صورتی که برای مدت زمان کوتاهی نیاز به کرایه جرثقیل است، می توان با توجه به نرخ مصوب اقدام به اجاره تجهیزات مورد نیاز برای بازه زمانی مشخص شد.

برای انجام بارهای سنگین و کاربردهای خاص هزینه اجاره جرثقیل چگونه محاسبه می شود؟

ممکن است در برخی از کاربردهای سنگین هزینه به صورت توافقی تعیین شود. بهتر است در این مورد با دفتر کرایه تجهیزات مشورت کنید.

قیمت ماهانه اجاره جرثقیل بر چه مبنایی محاسبه می شود؟

به طور معمول قیمت ماهانه اجاره دستگاه و تجهیزات بر مبنای 26 روز کاری تعیین می شود. هر شیفت کاری نیز در روز یا شب برابر با ساعات مشخصی است که لازم است با هزینه های لازم برای اجاره تجهیزات در این ساعات آشنا شوید.

23 دیدگاه در “اجاره جرثقیل

 1. مسعود گفت:

  بهترین شرکت برای اجاره جرثقیل

  1. poriaaddmin گفت:

   ممنون از شما

 2. حسن گفت:

  اجاره جرثقیل در تهران فقط انجام میدید؟

  1. poriaaddmin گفت:

   بله دوست عزیز. خدمات اجاره جرثقیل ما فقط در تهران هست

 3. قاسمی گفت:

  سلام تریلی هم اجاره میدین؟

  1. زهرا کوروشی گفت:

   سلام بله با شماره های درج شده تماس بگیرید

 4. حامد گفت:

  بهترین شرکت برای اجاره جرثقیل. موفق باشین

 5. ایرج صمدی گفت:

  سلام وقت بخیر. فایل تعرفه هاتونو چجوری می تونم داشته باشم؟

  1. زهرا کوروشی گفت:

   سلام با شماره 09122591675 تماس بگیرید

 6. طاها گفت:

  سلام من هفته گذشته ی جرثقیل 7 تن اجاره کردم ازین شرکت خوب بود راضی بودم از خدماتش

  1. زهرا کوروشی گفت:

   تشکر از شما

 7. سالاری گفت:

  هزینه هاش معقول بود مرسی

  1. زهرا کوروشی گفت:

   تشکر از شما

 8. شاپور گفت:

  سلام خسته نباشید من ی لوستر می خواستم برای مجتمع نصب کنم. نمیدونم چه نوع جرثقیلی باید اجاره کنم براش. راهنمایی می کنین بی زحمت

 9. محمدی گفت:

  من برای اجاره جرثقیل به این شرکت زنگ زدم میخواستم کانکس جابجا کنم خیلی پیگیر بودن که کارا خوب پیش بره

 10. حسام گفت:

  سلام تعرفه های اجاره جرثقیل رو میشه برام ایمیل کنین؟

 11. ایمان گفت:

  سلام خسته نباشین بهترین شرکت اجاره جرثقیل در تهران هستین تشکر

 12. سعید گفت:

  سلام خسته نباشین من هفته گذشته به مدت دو روز از این شرکت سمت ونک جرثقیل اجاره کردم. خدماتشون خوب بود و پیگیر کار بودن تشکر از مجموعه تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.