اجاره جرثقیل در تهران

آیا می دانید برای اجاره جرثقیل باید به چه نکاتی توجه داشته باشید و بهترین شرکت یا دفتر کرایه این تجهیزات کدام است؟

امروزه برای کاربردهای متعددی نیاز به کرایه جرثقیل است. در هر یک از این کاربردها ممکن است نیاز به حمل کردن بار یا بالا بردن انواع کالا، اشیا و یا تجهیزات کاملا متفاوتی باشد که هر یک حساسیت ویژه خود را دارند.

به همین دلیل در صورت نیاز به اجاره جرثقیل باید توجه داشته باشید بهترین ماشین آلات (که دارای ظرفیت و تجهیزات لازم برای کاربری مد نظر شما است) را برای اجاره کردن انتخاب کنید.

علاوه بر این شاید لازم باشد در بسیاری از موارد در ارتباط با هزینه کرایه انواع جرثقیل و نکات مهم برای اجاره آن ها بیشتر بدانید. تا امکان تصمیم گیری بهتر برای انتخاب بهترین شرکت و یا افرادی را داشته باشید که امکان اجاره دادن این تجهیزات با دریافت هزینه مناسب را به شما داشته باشند.

1.

اجاره جرثقیل سنگین

2.

اجاره جرثقیل کفی

3.

اجاره جرثقیل سبک

4.

اجاره جرثقیل بالابر

در ادامه ابتدا چند نکته مهم برای اجاره جرثقیل در تهران یا هر نقطه ای از ایران ذکر خواهد شد. پس از آن نیز پاسخ چند سوال متداول که به طور معمول توسط اجاره گیرندگان پرسیده می شود داده خواهد شد.

از زمان های بسیار دور که اجداد ما بار سنگین را میخواستند جابجا کنند تا همین امروز که شما نشسته اید و این مقاله را مطالعه می کنید همواره جابجایی بار سنگین که خارج از توان اسنسان بوده است یکی از دغدغه ها بوده است. به همین دلیل انسان دست به ابتکار برای جابجایی این بارها زد و از توانایی ذهنی خود برای ابتکار جابجایی بار استفاده کرد.

انسان ها در اولین گام برای جابجایی از جرثقیل های دستی که با چوب و طناب بود استفاده کردند. پدر جرثقیل های امروزی را می توان همانم وسیله ای که با چوب و طناب ساخته شد دانست. در اصل اگر بخواهیم بگوییم جرثقیل چیست باید بگوییم وسیله ای است که از آن برای جابجایی بار های سبک و سنگین استفاده می شود.

شرکت جرثقیل هابیل یکی از بهترین ها در مورد اجاره جرثقیل در تهران می باشد. شرکت ارائه دهنده ی خدمات اجاره جرثقیل باید شما را به کاری که می خواهید در کمترین زمان ممکن مشاوره دهد و بتواند خدمات جانبی دیگری را که در اجاره جرثقیل نیاز دارید را به شما ارائه دهد. این خدمات می تواند شامل باربری و … باشد. شرکت جرثقیل هابیل ارائه دهدنده خدمات اجاره جرثقیل در تهران به صورت صفر تا صد می باشد.

شرکت ها و سازمان های مختلف بنا به کاری که می خواهند انجام دهند به جرثقیل ها با ظرفیت های مختلفی نیاز دارند. این جرثقیل ها را در زیر شرح داده ایم. با ما همراه باشید.

اجاره جرثقیل کفی در تهران

از جمله خدماتی که ما در شرکت جرثقیل هابیل ارائه می دهیم بحث اجاره جرثقیل کفی در تهران می باشد. این نوع جرثقیل ها انواع مختلفی دارند که می توانید لیست آن ها را در زیر مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

اجاره جرثقیل سنگین

از دیگر خدماتی که سایت جرثقیل هابیل ارائه می شود اجاره جرثقیل سنگین می باشد. در ادامه به معرفی خدمات اجاره جرثقیل می پردازیم.

اجاره  جرثقیل بالابر

از جمله مهمترین خدمتی که در سایت جرثقیل هابیل ارائه می شود اجاره جرثقیل سبددار یا اجاره جرثقیل بوم بلند است. کاربرد این جرثقیل با توجه با کارایی که دارد گاه از انواع دیگر جرثقیل مانند جرثقیل های کفی و جرثقیل های سنگین بیشتر است. این جرثقیل ها با توجه با کاربردی که دارند گاه چندین ماه در اجاره ی نهاد یا شرکتی به طور پیوسته هستند. جهت استعلام هزینه اجاره جرثقیل بالابر با ما تماس بگیرید.

خدمات مرتبط با جرثقیل بالابر عبارتند از:

 • ارائه خدمات فیلم برداری در ارتفاع
 • استفاده از کارهای برقی در ارتفاع
 • خدمات شهری همچون هرس درختان ، نصب تابلو  ، اعزام نیروهای متخصص به ارتفاعات
 • اسباب کشی با جرثقیل بالابر نیز امروه در ساختمان های طبقاتی قابل توجه میباشد

اجاره جرثقيل خاور سه تن بالابر در تهران

از این نوع جرثقیل برای کار در اتفاع استفاده می شود. برای اطلاع از جزییات این خدمات می توانید به یکی از شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. این نوع از جرثقیل ها می توانند ارتفاعی حدود 10 متر را پوشش دهند. اگر بار شما تا ارتفاع ده متر می باشد می توانید به راحتی و با خیالی آسوده این خدمت ما را سفارش دهید.

نکات مهمی که برای اجاره جرثقیل باید بدانید

نکات متعددی هستند که در صورت نیاز به استفاده از جرثقیل برای کاربری های مختلف باید به آن ها توجه داشته باشید.

مهم ترین این نکات که باید در ذهن داشته باشید عبارت هستند از:

1. توجه به وزن و حجم کالا

از جرثقیل به طور معمول برای جابجا کردن (یا بالا بردن) کالا و تجهیزات یا ماشین آلات با وزن های بالای یک تن تا ده ها تن استفاده می شود. برای همین توان مکانیکی لازم برای انجام این کار میت واند بسیار متفاوت باشد.

به طور حتم وقتی قصد دارید خودروی خود را که دچار سانحه شده است حمل کنید، در مقایسه با زمانی که قصد بالا بردن مصالح ساختمانی در برج های چند طبقه را دارید به جرثقیل های بسیار متفاوتی نیاز خواهید داشت.

برای همین اولین نکته که بسیار مهم است، مشخصات کالایی است که باید با اجاره جرثقیل حمل یا جا به جا شود.

برای مثال کرایه جرثقیل برای حمل آن ها بسیار متداول است:

 • مصالح ساختمانی
 • خودروهای سانحه دیده
 • تجهیزات راهداری
 • ماشین آلات سنگین و تجهیزات خط تولید

در صورت نیاز به اطلاعات لازم در مورد بهترین جرثقیل که برای حمل کالای شما مناسب است و آگاهی از مشخصات لازم (مانند نوع کفی یا دکل) می توانید با مشاوران شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل بار با جرثقیل مشورت کنید. به طور حتم این افراد در مرحله اول راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد و پس از آن امکان تصمیم گیری برای انتخاب درست دستگاه و تجهیزات وابسته را خواهید داشت.

2. فضایی که نیاز به اجاره جرثقیل دارید

ممکن است فضایی که نیاز به اجاره جرثقیل دارد دارای شرایط خاصی باشد. برای مثال متراژ خیابان یا کوچه ای که جرثقیل باید وارد آن شود بسیار مهم است. اگر فضایی که در آن باید از این تجهیزات و ماشین آلات وابسته استفاده شود دارای شرایط خاص باشد، از همان ابتدا این شرایط را به اطلاع مشاوران یا اپراتورهای کنترل کننده جرثقیل برسانید.

به خصوص در زمان نیاز به اجاره جرثقیل برای اتمام پروژه های ساختمانی در شهرهای بزرگ، ممکن است پروژه مذکور در نزدیکی ساختمان های دیگر قرار گرفته باشد و لازم باشد جرثقیل در فاصله خاصی از ساختمان قرار گیرد، این شرایط باید حتما مورد توجه قرار گیرد.

البته با توجه به حساسیت این کاربری ها و لزوم حفظ ایمنی محل کار و ساختمان های مجاور شرکت هایی که به ارائه خدمات کرایه جرثقیل می پردازند به طور حتم ارزیابی های لازم را قبل از استقرار تجهیزات در محل خواهند داشت.

هزینه اجاره جرثقیل چقدر است؟

به طور معمول دفاتر کرایه این ماشین آلات حداقل کرایه لازم برای اجاره دستگاه و تجهیزات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. این کرایه ممکن است به صورت ساعتی، روزانه و یا ماهانه محاسبه شود.

هزینه اجاره به طور روزانه در مجموع اگر برای مثال به مدت یک ماه به طول انجامد بیش از هزینه اجاره ماهانه است. به طور معمول نیاز به کمی تلاش برای انتخاب بهترین روش اجاره با هزینه کمتر است.

فرض کنید هزینه اجاره جرثقیل 3 تن روزانه 2 میلیون تومان باشد. اگر شما برای مدت یک ماه به طور مداوم این ماشین را اجاره کنید می شود بین 50 تا 60 میلیون تومان.

اما در صورت اجاره ماهانه شاید بتوانید با 40 میلیون تومان موفق به اجاره جرثقیل 3 تن شوید.

در مورد انواع دیگر جرثقیل که دارای توان بالاتر هستند نیز به همین صورت است. برای همین توصیه می شود برآورد دقیق تری از زمان مورد نیاز برای کرایه این تجهیزات و هزینه لازم برای اجاره آن ها داشته باشید.

برای چه کاربردهایی نیاز به اجاره جرثقیل است؟

در کاربرد جرثقیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای تخلیه و بارگیری تریلی
 • برای پیشبرد عملیات پروژه های ساختمانی و برج های تجاری، اداری، مسکونی و …
 • برای جا به جایی چیلر
 • برای حمل بیل مکانیکی
 • انتقال انواع ژنراتور و موتورهای سبک و سنگین
 • برای سازه های خاص
 • حمل خودروهای آسیب دیده در سوانح رانندگی
 • انتقال تجهیزات راهداری و جاده سازی
 • انتقال بلوک های بتنی

لازم است به این نکته مهم توجه داشته باشید که در هر کاربری نیاز به تخصص و مهارت به عنوان اپراتور دستگاه است تا بتوان با رعایت کلیه نکات ایمنی موفق به حمل و نقل بار یا ماشین آلات بدون هیچ مشکلی شد.

ما در ادامه متن ضمن پاسخ دادن به چندین سوال تلاش خواهیم کرد تا به این کاربردها بیشتر بپردازیم.

سوالات متداول در رابطه با کرایه جرثقیل

هزینه اجاره جرثقیل برای تخلیه یا بارگیری تریلی چقدر است؟

تخلیه و یا بارگیری تریلی معمولا با توجه به هزینه لازم برای اجاره جرثقیل برای یک شیفت کاری محاسبه می شود.

هزینه اجاره جرثقیل با توان باربرداری 3 تا 5 تن برای حمل خودروهای سبک چقدر است؟

این هزینه می تواند با توجه به مدت زمان مورد نیاز برای اجاره جرثقیل و طول مسیری که خودرو باید حمل شود محاسبه شود. با توجه به این که در این موارد بسیار دیده می شود که گاهی کرایه بیشتری از شهروندان محترم دریافت می گردد، بهتر است که ابتدا در مورد میزان هزینه لازم برای اجاره جرثقیل مطابق با عرف اطلاعات بیشتری به دست آورید تا از کرایه اضافی خودداری شود.

سوال کردن از چند دفتر یا ارائه دهنده خدمات کرایه جرثقیل برای حمل خودرو می تواند شما را با هزینه لازم برای اجاره این تجهیزات آشنا کند. ضمن این که در موارد اضطراری سعی کنید جرثقیل را از دفتری اجاره کنید که به مکان وقوع حادثه نزدیک تر است و یا طول مسیر به گونه ای است که هزینه های کمتری باید پرداخت شود.

قیمت جابجایی و هزینه اجاره جرثقیل برای حمل ژنراتور یا تجهیزات خاص چقدر است؟

این هزینه با توجه به توان جرثقیل و وزن بار برای هر شیفت کاری محاسبه خواهد شد.

آیا امکان اجاره ساعتی جرثقیل وجود دارد؟

دفاتر مختلف ممکن است خدمات خود را به شیوه های متفاوت در اختیار شهروندان قرار دهند. بعضی از دفاتر مبنای کار خود را شیفت کاری تعیین می کنند. در برخی از موارد نیز مبنای دریافت کرایه ساعات اجاره جرثقیل یا مواردی مانند طول مسیر است. اجاره گیرنده می تواند در ابتدای کار سوالات خود را در این زمینه بپرسد.

آیا امکان اجاره جرثقیل از هر شرکتی وجود دارد؟

اگر قصد اجاره جرثقیل را داشته باشید باید دو نکته مهم را در نظر بگیرید. اول این که شرکت (یا دفتر) تجهیزات مورد نیاز شما را داشته باشد.

ممکن است یک شرکت یا دفتر، ماشین آلات و جرثقیل لازم با توان باربرداری و مشخصات مطلوب (مانند کفی و دکل مورد نیاز برای کاربرد مدنظر) را در اختیار نداشته باشد. در این صورت به طور حتم نخواهد توانست خدمات لازم را در اختیارتان قرار دهد.

نکته دوم این است که ممکن است یک شرکت یا دفتر کرایه جرثقیل تجهیزات مورد نیاز شما را داشته باشد، اما اپراتور مجرب و ماهر برای مدیریت و کنترل ایمن فرایند حمل بار را نداشته باشد. اگرچه این اتفاق به ندرت می افتد و معمولا تجهیزاتی مانند جرثقیل پس از اخذ گواهینامه های لازم در اختیار افراد کاردان قرار می گیرد، اما توصیه اکید می شود که از اعتبار دفتر کرایه دهنده و یا شرکتی که قصد دریافت خدمات از آن را دارید مطمئن شوید.

چگونه امکان اجاره جرثقیل برای اتمام عملیات برج های مسکونی را داشته باشیم؟

برج های مسکونی یا ساختمان های تجاری و اداری چند طبقه در شهرهای بزرگ کشور و به خصوص در کلانشهر تهران نیاز به جرثقیل برای بالا بردن تجهیزات و مصالح به منظور اتمام پروژه های ساختمانی دارند.

در این عملیات می توان با اجاره تجهیزات لازم به صورت پروژه ای و در قالب قرارداد از خدمات بهترین شرکت های معتبر ارائه دهنده این خدمات بهره مند شد. البته در صورتی که برای مدت زمان کوتاهی نیاز به کرایه جرثقیل است، می توان با توجه به نرخ مصوب اقدام به اجاره تجهیزات مورد نیاز برای بازه زمانی مشخص شد.

برای انجام بارهای سنگین و کاربردهای خاص هزینه اجاره جرثقیل چگونه محاسبه می شود؟

ممکن است در برخی از کاربردهای سنگین هزینه به صورت توافقی تعیین شود. بهتر است در این مورد با دفتر کرایه تجهیزات مشورت کنید.

قیمت ماهانه اجاره جرثقیل بر چه مبنایی محاسبه می شود؟

به طور معمول قیمت ماهانه اجاره دستگاه و تجهیزات بر مبنای 26 روز کاری تعیین می شود. هر شیفت کاری نیز در روز یا شب برابر با ساعات مشخصی است که لازم است با هزینه های لازم برای اجاره تجهیزات در این ساعات آشنا شوید.

9 دیدگاه در “اجاره جرثقیل

 1. مسعود گفت:

  بهترین شرکت برای اجاره جرثقیل

  1. poriaaddmin گفت:

   ممنون از شما

 2. حسن گفت:

  اجاره جرثقیل در تهران فقط انجام میدید؟

  1. poriaaddmin گفت:

   بله دوست عزیز. خدمات اجاره جرثقیل ما فقط در تهران هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.