خدمات

کرایه جرثقیل کفی 7 تن

کرایه جرثقیل کفی 7 تن

کرایه جرثقیل کفی 7 تن یکی از خدمات مجموعه جرثقیل هابیل می باشد. این جرثقیل دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که برای پیشبرد پروژه خود می توانید از آن استفاده کنید. در صورتی که به دنبال یک جرثقیل برای انجام پروزه های خود هستید می توانید اقدام به کرایه جرثقیل کفی 7 تن کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع جرثقیل در ادامه با جرثقیل هابی همراه باشید.

جرثقیل کفی 7 تن چیست؟

این نوع جرثقیل یک دکل بلند دارد و بر روی کفی و یا کامیون نصب می شود. بنابراین می توانید از آن برای باربرداری و جابجایی اجسام از آن استفاده کنید. جرثقیل کفی 7 تن دارای یک دکل به طول 21 متر است که در حالت جمع شده طول آن برابر با 7 متر است. از جرثقیل 7 تن می توان برای ساختمان سازی و باربرداری استفاده کرد.

طول جرثقیل کفی دار ۷ تن، ۸ متر است. همین طور عرض آن ۲٫۴۰ سانتی متر می باشد. لازم است بدانید که وزن این جرثقیل بیش از ۸ تن بوده و ارتفاع آن بیش از ۳ متر می باشد. توجه داشته باشید اگر فضای کافی برای ابعاد گفته شده در مورد این جرثقیل را در عملیات و پروژه خود ندارید، بهتر است برای اجاره جرثقیل، به سراغ انواع کوچک تر و همین طور تناژ باری کم تری بروید.

کاربرد جرثقیل 7 تن کفی دار

اگر می خواهید این نوع جرثقیل را اجاره کنید باید در مورد کاربردهای آن نیز اطلاعاتی داشته باشید. این نوع جرثقیل این امکان را به شما می دهد که بر روی آن سبد نصب کنید. همچنین برای تخلیه بار و یا بارگیری از آن استفاده کنید.

کرایه جرثقیل کفی 7 تن

کرایه جرثقیل کفی 7 تن

جرثقیل کفی دار 7 تن برای نصب اسکلت استفاده می شود. به همین دلیل می توان از آن در ساختمان سازی استفاده کنید. برای کرایه تنها کافیست با شماره 09122591675 تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

در زمان اجاره جرثقیل کفی دار 7 تن به نکات زیر توجه کنید.

  • حتما اطلاعات دقیق در مورد وزن بار، حجم بار و… را داشته باشید.
  • اطلاعات ساختمانی خود را کامل کنید. شما باید بدانید که بار برداری تا چه ارتفاعی انجام می شود. هم چنین حد فاصل محل قرار گیری جرثقیل تا ساختمان چقدر می باشد.
  • برای دریافت خدمات بهتر و مناسب تر، چند روز قبل تر برای اجاره جرثقیل اقدام کنید.
  • در صورتی که اطلاعات کافی را در مورد عملیات و یا پروژه خود ندارید، می توانید از مرکز کرایه جرثقیل، جرثقیل تهران بخواهید تا کارشناس خود را به محل مورد نظر شما اعزام کند.
  • از به کار گیری افرادی که در کنترل جرثقیل کفی دار مهارتی ندارند به شدت خودداری کنید.
  • شما می توانید از جرثقیل تهران بخواهید تا اپراتور ماهری را جهت کنترل و هدایت جرثقیل کفی دار ۷ تن برای شما اعزام کنند.
  • شما می توانید برای ایمنی بیش تر در مورد کالا و یا بار خود، پیش از آن که برای بار برداری و جا به جایی آن اقدام نمایید، از بیمه قلاب استفاده کنید.
  • لازم به ذکر است که در صورت بروز هر گونه سوال و دریافت مشاوره می توانید با تکنسین های جرثقیل هابیل در تماس باشید.

هزینه کرایه جرثقیل کفی دار 7 تن

هزینه اجاره جرثقیل به موارد مختلفی بستگی دارد که می بایست مشخص شود. به عنوان مثال باید مشخص کنید که جرثقیل را برای چه مدتی قرار است اجاره کنید و نوع پروژه چیست. برای دریافت قیمت اجاره جرثقیل کفی دار می توانید با شماره 09122591675 تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.