خدمات

اجاره تریلی

اجاره تریلی در تهران و هزینه کرایه

اجاره تریلی در صنعت حمل و نقل ایران جایگاه بسیار ویژه ای دارد. برای جابجایی بار از تجهیزات مختلفی استفاده می شود اما تریلی وسیله ای است که از ظرفیت های مختلفی برخوردار است و نقش محوری در این حوزه دارد. این وسیله برای حمل بار در جاده مورد استفاده قرار می گیرد. اقلامی را که می خواهید بین دو شهر یا دو استان جابجا کنید می توانید از تریلی استفاده کنید. خرید تریلی هزینه بسیار سنگینی دارد از این رو ترجیحا می بایست از اجاره تریلی استفاده کنید. با جرثقیل هابیل همراه باشید.

برای اجاره جرثقیل در تهران روی لینک درج شده کلیک کنید و تعرفه های 1403 را مشاهده کنید.

تریلی چیست و چه کاربردی دارد؟

تریلی از دو بخش تشکیل شده است بخشی از آن بار کش است و از این رو می توان آن را یک ماشین قوی با کشنده برای حمل بار دانست. برای آنکه بارهای متنوعی را بتوانیم با تریلی حمل کنیم می توانید از انواع بارکش ها برای آن ها استفاده کنید. برخی از آن مجهز به تانکر برای حمل مایعات می باشند و برخی دیگر نیز یخچال برای حمل مواد غذایی دارند. تریلی اجازه جابجایی مرسولات 15 تا 25 تن را می دهد و می توانید برای محصولات بالای 15 تن از اجاره تریلی استفاده کنید.

اجاره انواع تریلی در تهران

اگر با حوزه حمل و نقل با استفاده از تریلی آشنایی نداشته باشید ممکن است انواع تریلی را نشناسید. تریلی پرکاربردترین نوع خودرو حمل بار می باشد که اوزان متنوعی را می تواند با خود حمل کند. برخی از انواع تریلی که می توانید برای اجاره آن به شرکت های مختلفی مراجعه کنید به شرح زیر می باشد:

 • اجاره تریلی کفی

تریلی کیفی یک بارگیر ثابت بدون دیواره و اتاق بار با کف پوشیده شده از چوب و روکش ضد آب و ظرفیت ۲۴ تا ۲۷ تن است. قطعات آن از فولاد ساخته‌شده، بدین ترتیب اجاره تریلی از نوع کفی را برای حمل بارهایی با ارتفاع نامتعارف، میل‌گرد، آهن و … مناسب می‌دانند.

 • اجاره تریلی در تهران و هزینه کرایه

  اجاره تریلی در تهران و هزینه کرایه

  اجاره تریلی ترانزیت

اطراف تریلی‌های ترانزیت را با چادرهایی مهار می‌کنند تا بتوان بارها در بسته‌بندی‌های کارتنی، جعبه‌ای، پالت‌های چوبی و … را در مسافت‌های طولانی حفاظت نمود. ازاین‌رو بر اساس نوع چادر به دو صورت ثابت و کشویی و ازنظر محور به دو محور و سه محور تقسیم می‌شوند.

 • اجاره تریلی کانتینر بر

بیشتر کسانی که به دنبال حمل انواع مختلف کانتینر یا مخازن شیر، آب، مواد شیمیایی و … هستند به کرایه تریلی از نوع کانتینر بر اقدام می‌کنند. این تریلی یک بارگیر غیرثابت با تیغه‌هایی طولی و موازی است که می‌توان انواع کانتینر یا مخزن را بر آن سوار نمود.

 • اجاره تریلی کمرشکن

تجهیزات صنعتی، خودروهای راه‌سازی و ماشین‌های سنگین را نمی‌توان با تریلرهای معمول جابه‌جا نمود. در این زمان تریلرهای کمرشکن با ارتفاع کم، عرض بزرگ‌تر و تعداد محورهای بیشتر علاوه بر بارگیری راحت‌تر، امکان کاهش فشار بر محورها و جاده را پدید می‌آورد. ازاین‌رو در عرصه‌های سخت‌تر می‌توان بر کارایی آن اعتماد نمود.

 • اجاره تریلی لبه‌دار

دیوارهای موجود در این تریلی به متصدیان امر اجازه بارگیری و تخلیه را به مدد ماشین‌های لیفتراک می‌دهد. ازاین‌رو نسبت به تریلی‌های چادری مقرون‌به‌صرفه‌تر و نسبت به نمونه‌های کفی مطمئن‌تر است. با این توصیفات به تهیه این تریلی اجاره ای در زمان بارگیری محموله‌هایی چون خاک، فلزات، بسته‌های شکر، حبوبات و حتی اقلام فله می‌پردازند.

 • اجاره تریلی نیم لبه

این تریلرها نیز مانند نمونه پیشین طراحی می‌شوند و قابلیت باز و بسته‌شدن دیواره‌ها به آن‌ها امکان استفاده از ابزارهایی چون لیفتراک را در زمان بارگیری می‌دهد. ازاین‌رو اگرچه در دسته تریلی‌های ساده جای می‌گیرند، اما در عرصه حمل و نقل پرطرف‌دار هستند.

 • اجاره تریلی در تهران و هزینه کرایه

  اجاره تریلی در تهران و هزینه کرایه

  اجاره تریلی یخچال‌دار

مواد غذایی، میوه‌ها و سبزی‌ها، گوشت و داروها را که در مصافت‌های طولانی احتمال فاسدشدن آن‌ها وجود دارد را با تریلی‌های یخچال دار جابه‌جا می‌کنند. این تریلی به علت بدنه عایق‌بندی شده و وجود سیستم سردکننده از فساد و خرابی این مواد اجتناب به عمل می‌آورد.

 • اجاره تریلی کمپرسی

ویژگی ممتاز تخلیه سریع و آسان بار به مدد جک هیدرولیکی موجود در تریلی کمپرسی سبب شده، آن را در عرصه‌های متفاوتی فعال بیابیم. فقط در زمان اجاره تریلی باید مشخص نمایید که به نوع سبک یا سنگین آن نیاز دارید. نوع سنگین این تریلی برای حمل مواد معدنی و صنعتی با چگالی بالا مانند سنگ گچ، نخاله ساختمانی، زغال‌سنگ، قیر طبیعی و … استفاده می‌شود، اما کاربرد نوع سبک آن به حمل مواد کشاورزی چون ذرت، نهادهای دامی، دانه‌های روغنی و … خلاصه می‌گردد.

 • اجاره تریلی بونکر

کاربرد این نوع تریلی برای اقلام فله جامد و شکل‌پذیر است و برای این منظور از یک مخزن فلزی و استوانه‌ای سربسته تشکیل‌شده که به تجهیزات لوله‌کشی و شیرآلاتی جهت فشرده‌سازی هوا مجهز است. این مکانیسم عملکرد به متصدیان اجازه بارگیری راحت موادی چون سیمان، آرد، ملاس چغندر و … را می‌دهد. بدین ترتیب به مدد آن می‌توان به بارگیری ثقلی و تخلیه بار تحت هوای فشرده برای اقلام یادشده پرداخت.

 • اجاره تریلی تانکر

مایعات را به کمک این نوع تریلی جابه‌جا می‌نمایند. کرایه تریلی از نوع تانکر علاوه بر ظرفیت آن باید متناسب با جنس بدنه، به‌منظور سنخیت با نوع مایع قابل‌حمل انتخاب شود. مایعاتی چون سوخت‌ها را با تریلی‌هایی از بدنه فولاد و مایعات بهداشتی را با بدنه استیل، مایعات اسیدی را با عایق ضدخوردگی و … جابه‌جا می‌نمایند. بدین ترتیب بسته به نوع مایع، تانکر این نوع تریلری‌ها جنس متفاوتی دارد.

اجاره تریلی در تهران

جهت اجاره تریلی در تهران می بایست برخی از نکات را در نظر داشته باشید. در وهله اول مشخص کنید چه نوع باری را می خواهید جابجا کنید؟ تناژ بار مورد نظرتان چقدر است؟ مقصد را تعیین کنید. در انتها می توانید با شماره های درج شده در انتهای سایت تماس بگیرید و با مشاورین جرثقیل هابیل برای اجاره تریلی در ارتباط باشید.

قیمت کرایه تریلی در تهران

مهم تذین نکته در مورد کرایه تریلی قیمت آن می باشد. این قیمت توسط اتحادیه تعیین می شود و عموما شرکت ها با توجه به نرخ اتحادیه قیمت اجاره را مشخص می کنند. مدت زمان اجاره و نوع بار تاثیر مستقیمی بر قیمت آن دارد. البته می بایست بیمه کارمزد و هزینه اداره راه را نیز در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.