خدمات, اخبار و مقالات

اجاره جرثقیل برای نصب تابلو مغازه

اجاره جرثقیل برای نصب تابلو مغازه

جرثقیل هابیل امکان ارائه خدمات اجاره جرثقیل برای نصب تابلو مغازه در کلیه بخش های پایتخت به شهروندان محترم را خواهد داشت. برای همین در صورت نیاز به اجاره انواع جرثقیل برای این کاربری می توانید ضمن تماس با کارشناسان شرکت اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

لازم به ذکر است خدمات اجاره جرثقیل در بخش های مختلف کلان شهر تهران برای استفاده از این تجهیزات در کلیه کاربریی های متداول (مانند پیشبرد پروژه های ساختمانی یا برای نصب شیروانی و حمل انواع تجهیزات و ماشین آلات سنگین)، در اختیار شهروندان محترم قرار خواهد گرفت.

برای همین با توجه به تنوع تجهیزات خریداری شده توسط شرکت (که انواع جرثقیل با توان های کمتر از ده تن و ظرفیت های بیشتر را در بر می گیرد)، خواهید توانست در صورت نیاز به اجاره جرثقیل در تهران از این خدمات بهره مند شوید.

دلیل نیاز به اجاره جرثقیل برای نصب تابلو مغازه چیست؟

به طور معمول مغازه های احداث شده در پایتخت و فروشگاه هایی که در سطح شهر تهران مشغول به فعالیت هستند تابلوهای مختلفی را با اوزان متفاوت در ارتفاع های خاص سفارش می دهند. این تابلوها پس از آماده شدن باید در محل مد نظر نصب شوند.

با این وجود، استفاده از نیروی انسانی برای بلند کردن تابلوهای دارای وزن بالا امکان پذیر نیست. علاوه بر این، در بسیاری از مواقع محل نصب تابلو خارج از دسترس افراد است.

برای همین است که در بسیاری از موارد شاهد نیاز صاحبان مشاغل فروشگاهی و ارائه دهندکان خدمات به اقشار مختلف جامعه به اجاره جرثقیل برای نصب تابلو مغازه در تهران هستیم.

به همین دلیل است که تلاش شده است انواع جرثقیل با توجه به نیاز متقاضیان برای نصب انواع تابلوی فروشگاهی در اختیار آن ها قرار گیرد. تا امکان استفاده از آن در کلیه بخش های تهران بزرگ برای نصب تابول در ارتفاع های مختلف را داشته باشند.

هزینه اجاره جرثقیل برای نصب تابلو مغازه چقدر است؟

هزینه ای که باید برای کرایه این تجهیزات پرداخت شود با توجه به چند فاکتور متفاوت محاسبه خواهد شد. در ادامه اشاره ای به این فاکتورها و تاثیر آن بر هزینه لازم برای کرایه انواع جرثقیل برای نصب تابلو شده است:

وزن تابلو

وزن تابلوهای فروشگاهی و تبلیغاتی یا تابلوهایی که باید در سر در مغازه ها نصب شوند یکی از عوامل موثر بر هزینه لازم برای اجاره جرثقیل برای نصب آن ها می باشد.

زیرا به طور معمول در صورتی که وزن تابلوهایی که قصد نصب آن ها را دارید بالا باشد، ممکن است که نیاز به جرثقیل با توان بیشتر باشد. برای همین هزینه لازم برای اجاره آن بیشتر خواهد بود.

کسب اطلاعات بیشتر: اجاره جرثقیل برای نصب چیلر

اجاره جرثقیل برای نصب تابلو مغازه

اجاره جرثقیل نصب تابلو مغازه

ارتفاع نصب تابلو

با توجه به این که هر یک از تابلوهای تبلیغاتی یا فروشگاهی ممکن است نیاز به نصب در محل متفاوتی داشته باشند، ارتفاع محل نصب آن ها نقش تعیین کننده ای در هزینه لازم برای اجاره جرثقیل خواهد داشت.

به خصوص در مواردی که ارتفاع نصب تابلو بالا باشد و بیش از 10 تا 12 متر از سطح زمین ارتفاع داشته باشد، ممکن است نیاز به انواع از جرثقیل باشد که دارای طول دکل بیشتری باشند. به طور حتم پس از تماس با کارشناسان شرکت و دریافت اطلاعات لازم در مورد وزن و نوع تابلو تلاش خواهد شد تا بهترین جرثقیل به محل اعزام شود.

آیا امکان اجاره جرثقیل برای نصب تابلو مغازه در شرق تهران وجود دارد؟

بله. در صورت نیاز خدمات اجاره جرثقیل شرق تهران برای نصب انواع تابلوهای تبلیغاتی و تابلوهای فروشگاهی در اختیار کلیه همشهریان عزیز در شرق تهران قرار خواهد گرفت.

آیا امکان اجاره جرثقیل برای نصب تابلو مغازه در شمال تهران را دارم؟

خوشبختانه کلیه شهروندان در مناطق مختلف شمال تهران امکان کرایه انواع جرثقیل برای کاربردهای مختلف را دارند. برای همین در صورت نیاز به اجاره جرثقیل شمال تهران برای نصب تابلو (یا برای نصب چیلر و تجهیزات دیگر)، امکان کرایه این تجهیزات از جرثقیل هابیل را خواهید داشت.

آیا اجاره جرثقیل 7 تن برای نصب تابلو مناسب است؟

بله. در صورتی که وزن تابلو در حد چند تن باشد و ارتفاع نصب آن نیز بیش از 10 تا 12 متر نباشد، ممکن است بتوانید با اجاره جرثقیل 7 تن یا جرثقیل خاور امکان نصب آن در مکان مد نظر خود را داشته باشید.

به طور معمول در اکثر موارد شاهد هستیم که اجاره جرثقیل های دارای توان کمتر از ده تن مانند جرثقیل خاور جوابگوی نیاز شهروندان محترم و صاحبان مغازه ها است.

در چه شرایطی نیاز به اجاره جرثقیل 10 تن یا توان بالاتر است؟

در صورتی که وزن تابلوهای فروشگاهی به اندازه ای باشد که جرثقیل های کوچک تر توان حمل آن را نداشته باشند، ممکن است نیاز به اجاره جرثقیل 10 تن یا جرثقیل های دارای توان بالاتر باشد. به خصوص فروشگاه های بزرگ ممکن است نیاز به اجاره این تجهیزات در بخش های مختلف کلان شهر تهران داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.