اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی

اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی

آیا نیاز به اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی در منازل ویلایی یا مکان های دیگر در بخش های مختلف پایتخت دارید؟

نصب شیروانی با استفاده از تجهیزات مختلف مانند تیر آهن یا پوشش سقف شیروانی انجام می شود. این کار با توجه به وزن قطعات مورد استفاده برای نصب آن می تواند نیاز به استفاده از انواع جرثقیل داشته باشد.

برای همین بهتر است قبل از اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی نسبت به نوع شیروانی و وزن تیر آهن ها و ارتفاع یا سایر مشخصات آن اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار دهید. به طور حتم پس از دریافت اطلاعات لازم در ارتباط با نوع شیروانی بهترین جرثقیل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

لازم است اشاره شود جرثقیل هابیل (به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده این خدمات در کلان شهر تهران)، امکان اجاره جرثقیل به شهروندان محترم برای کاربری های مختلف مانند نصب سازه های فلزی را خواهد داشت.

برای همین در صورت نیاز به استفاده از این تجهیزات برای پیشبرد ساخت و ساز یا پروژه های ساختمانی و یا برای نصب شیروانی امکان استفاده از انواع جرثقیل (با توان کمتر از 10 تن و توان های بالاتر) را خواهید داشت.

اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی

اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی

هزینه اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی چقدر است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که شهروندان محترم و متقاضیان اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی در تهران بزرگ دارند، هزینه لازم برای اجاره این تجهیزات است. در این صورت، باید توجه داشته باشید که هزینه لازم برای اجاره جرثقیل در تهران برای نصب شیروانی وابسته به فاکتورهایی مانند موارد لیست شده در زیر است:

1.     مدت زمان اجاره جرثقیل

در صورتی که مدت زمان زیادی نیاز به اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی یا به منظور استفاده از آن در ساخت و ساز یا پروژه های ساختمانی داشته باشید به طور حتم هزینه کرایه این تجهیزات بیشتر خواهد بود.

لازم است اشاره شود که این هزینه می تواند به صورت شیفت کاری یا به صورت روزانه محاسبه شود. اما در پروژه های بلند مدت به طور معمول هزینه کرایه انواع جرثقیل به صورت بلند مدت و حتی به صورت پروژه ای محاسبه خواهد شد.

کسب اطلاعات بیشتر: اجاره جرثقیل برای فیلمبرداری

2.     ظرفیت جرثقیل

یکی دیگر از مهم ترین مولفه هایی که تاثیر بسیار زیادی بر هزینه کرایه این تجهیزات دارد توان یا ظرفیت باربرداری جرثقیل است. هر چه توان جرثقیل بیشتر باشد، به طور معمول به دلیل هزینه های بیشتری که برای خرید و نگهداری از آن ها لازم است باید کرایه بیشتری برای اجاره آن ها پرداخت شود.

به طور مثال هزینه لازم برای اجاره جرثقیل 10 تن  بیش از هزینه لازم برای اجاره جرثقیل 7 تن یا جرثقیل خاور است.

سایر مشخصات جرثقیل

سایر مشخصات مانند طول دکل یا بوم جرثقیل نیز ممکن است در برخی از موارد روی هزینه لازم برای کرایه آن موثر باشد.

برای همین در صورت نیاز به اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی باید با توجه به ارتفاع و وزن شیروانی اطلاعات بیشتری در مورد کرایه آن با در نظر گرفتن مدت زمان مورد نیاز برای کرایه آن به دست آورید.

اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی در شرق تهران

با توجه به این که یکی از بخش های پایتخت که جرثقیل هابیل امکان ارائه خدمات به شهروندان را دارد، مناطق شرق کلان شهر تهران است، می توانید از خدمات اجاره جرثقیل شرق تهران برای نصب شیروانی در این بخش بهره مند شوید.

البته این خدمات برای نصب سازه های فلزی و انواع تیر آهن و قطعات فولادی در پروژه های ساختمانی نیز در اختیار شهروندان و شرکت های فعال در شرق تهران قرار خواهد گرفت.

برای سایر کاربری ها نیز می توانید ضمن تماس با کارشناسان دفتر اطلاعات بیشتری در مورد هزینه و نحوه ارائه این خدمات به شهروندان تهرانی در شرق پایتخت کسب کنید.

اجاره جرثقیل در شمال تهران برای نصب شیروانی

شهروندان محترم در شمال تهران ممکن است بنا به دلایل مختلف نیاز به اجاره جرثقیل برای نصب شیروانی در منازل ویلایی یا مکان های دیگر داشته باشند. برای همین است که خدمات مشابهی در این بخش از پایتخت در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت تا امکان اجاره جرثقیل شمال تهران برای نصب شیروانی را داشته باشند.

اگر شما هم در یکی از بخش های شمالی پایتخت نیاز به استفاده از این تجهیزات داشته باشید، به طور حتم تلاش خواهد شد تا بهترین جرثقیل با توان، ظرفیت و مشخصات مطلوب در اختیارتان قرار گیرد تا امکان نصب انواع شیروانی با وزن مختلف در ارتفاع مدنظر خود را داشته باشید.

آیا اجاره جرثقیل 7 تن برای نصب شیروانی مناسب است؟

برای نصب انواع شیروانی (که در آن ها وزن قطعات آهنی یا وزن پوشش شیروانی کمتر است)، می توان با اجاره جرثقیل 7 تن موفق به استفاده از آن برای نصب این تجهیزات و کلیه قطعات شیروانی شد.

البته در صورتی که وزن قطعات بالا باشد یا این که ارتفاع شیروانی افزایش پیدا کند، ممکن است نیاز به اجاره جرثقیل 10 تن داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.