اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل نیروهوایی

اجاره جرثقیل نیروهوایی

اجاره جرثقیل نیروهوایی از مواردی است که توسط شرکت جرثقیل هابیل ارائه می گردد. آیا نیاز به استفاده از انواع جرثقیل و تجهیزات سنگین پس از اجاره جرثقیل نیرو هوایی دارید؟

در این صورت باید توجه داشته باشید که اجاره جرثقیل باید با در نظر گرفتن توان باربرداری یا طول بوم و سایر مشخصات آن ها صورت پذیرد.

با توجه به این که شهروندان ممکن است برای کاربری های مختلفی نیاز به اجاره این تجهیزات داشته باشند، توجه به این نکات خواهد توانست امکان استفاده حداکثری از آن ها را برای حمل بار یا بلند کردن اجسام سنگین به ارتفاع های مشخص فراهم کند.

لازم به ذکر است که جرثقیل هابیل به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده این خدمات خواهد توانست در صورت نیاز به اجاره جرثقیل نیرو هوایی این تجهیزات را در اختیار شما قرار دهد. برای است که در صورت نیاز به اجاره جرثقیل  در هر یک از بخش های نیروی هوایی خواهید توانست ضمن تماس با کارشناسان ما اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

هزینه اجاره جرثقیل نیرو هوایی چقدر است؟

به طور معمول تفاوتی در هزینه ای که برای اجاره این تجهیزات در نیروی هوایی نیاز است با هزینه های دریافتی از شهروندان در زمان ارائه خدمات اجاره جرثقیل در تهران و در کلیه بخش های پایتخت وجود ندارد.

برای همین است که نرخ های ارائه این خدمات ثابت است. البته باید به این نکته اشاره شود که با توجه به مدت زمان نیاز به استفاده از این تجهیزات می توان دو نوع اجاره کوتاه مدت و بلند مدت را برای ارائه این خدمات مشخص کرد:

اجاره کوتاه مدت جرثقیل

به طور معمول در صورت نیاز به حمل خودرو یا انواع وسایل و تجهیزات سنگین نیاز به اجاره جرثقیل به صورت کوتاه مدت است. در صورتی که شما هم نیاز به اجاره جرثقیل نیرو هوایی برای حمل خودروهای آسیب دیده به محل مشخص مانند تعمیرگاه یا پارکینگ داشته باشید باید هزینه ها را به صورت کوتاه مدت پرداخت کنید.

این هزینه ها با توجه به مدت زمانی که برای حمل خودرو یا سایر وسایل نقلیه لازم خواهد بود محاسبه شده و به اطلاع شما خواهد رسید.

اجاره جرثقیل در نیروهوایی

اجاره جرثقیل در نیروهوایی

اجاره بلند مدت

در بسیاری از پروژه های عمرانی شاهد هستیم که نیاز به استفاده از جرثقیل های بزرگ برای مدت نسبتا طولانی به صورت ماهانه یا پروژه ای می باشد.

در این موارد هزینه های لازم با توجه به مدت زمان استفاده از جرثقیل در طول اجرا عملیات اجرایی پروژه محاسبه خواهد شد.

نکاتی برای اجاره جرثقیل نیرو هوایی

در صورتی که قصد اجاره جرثقیل نیرو هوایی را داشته باشید باید دقت کنید که توان اسمی انواع جرثقیل و مشخصات هر یک از آن ها می تواند متفاوت باشد.

برای همین در حالی که امکان استفاده از برخی از آن ها برای حمل خودرو یا سایر تجهیزات سنگین وجود دارد، بسیاری از انواع جرثقیل هستند که فقط برای استفاده در کاربردهای عمرانی و سایت های ساختمانی مناسب خواهند بود.

مهم ترین مشخصاتی که باعث تمایز این محصولات می شوند و در صورت نیاز به اجاره جرثقیل شرق تهران یا در نیروی هوایی و سایر بخش های پایتخت باید به آن توجه شود عبارت هستند از:

توان باربرداری جرثقیل

توان اسمی یا ظرفیتی که جرثقیل برای حمل بار دارد می تواند یکی از مهم ترین مولفه هایی باشد که تعیین کننده نوع کاربری آن خواهد بود.

برای همین است که در صورت نیاز به اجاره جرثقیل نیرو هوایی اولین فاکتوری که باید به آن توجه شود ظرفیت باربرداری جرثقیل برای استفاده در کاربری مربوطه خواهد بود.

طول بوم جرثقیل

یکی دیگر از مشخصات مهمی که در بسیاری از مدل های جرثقیل به آن توجه می شود طول بوم و مشخصات آن است. زیرا که وظیفه بلند کردن بار از سطح زمین بر دوش دکل جرثقیل است و مشخصات بوم نقش تعیین کننده در آن خواهند داشت.

نوع جرثقیل

برخی از انواع جرثقیل هستند که با کابین یا دکل های خاص (مانند دکل تلسکوپی) به بازار عرضه شده اند.

برای همین است که مدل جرثقیل برای استفاده از آن ها در کاربری های مختلف مهم خواهد بود.

توجه به این نکات در زمان نیاز به اجاره جرثقیل شمال تهران یا کلیه بخش های تهران و از جمله نیروی هوای مهم است.

توصیه آخر

در پایان توصیه می شود حتما برای اجاره جرثقیل نیرو هوایی با کارشناسان حاضر در دفاتر ارائه دهنده خدمات کرایه جرثقیل مشورت کنید.

جرثقیل هابیل یکی از شرکت هایی است که در صورت نیاز همشهریان عزیز در نیروی هوایی امکان کرایه جرثقیل 7 تن یا مدل های دارای توان بالاتر را خواهد داشت.

برای همین در صورت نیاز به اجاره جرثقیل 10 تن  یا توان های بالاتر نیز خواهید توانست از خدمات این شرکت استفاده کنید.

خوشبختانه شرکت های عمرانی و ساختمانی نیز خواهند توانست امکان اجاره انواع جرثقیل با دکل بلند و مشخصات منحصر به فرد برای سایت های ساختمانی و پروژه های عمرانی در هر یک از بخش های نیروی هوایی را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.