اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل وحیدیه

اجاره جرثقیل وحیدیه

در صورت نیاز به اجاره جرثقیل وحیدیه یا سایر نقاط پایتخت، امکان مشاوره و دریافت این خدمات از جرثقیل هابیل برای انواع کاربری مانند حمل خودرو، پیشبرد پروژه ساخت واحدهای مسکونی، تجاری یا اداری را خواهید داشت.

لازم به ذکر است شهروندان محترم در وحیدیه ممکن است بنا به دلایل مختلف نیاز به اجاره انواع جرثقیل با دکل، کفی یا کابین داشته باشند. برای همین تلاش کرده ایم این خدمات را با استفاده از انواع جرثقیل با توان باربرداری 3 تن تا بالای 50 تن با استفاده از بهترین اپراتورها در اختیار آن ها قرار دهیم.

به خصوص شرکت های عمرانی و ساختمانی امکان استفاده از جرثقیل های سنگین برای کاربردهای مختلف در طول اجرای پروژه های عمرانی و ساختمانی در بخش های مختلف وحیدیه را خواهند داشت.

لازم به ذکر است علاوه بر ساکنان وحیدیه، کلیه شهروندان در کلان شهر تهران امکان اجاره جرثقیل و استفاده از آن ها در کاربری های مختلف را خواهند داشت.

هزینه اجاره جرثقیل وحیدیه چقدر است؟

خوشبختانه تفاوتی بین هزینه لازم برای ارائه خدمات به شهروندان در وحیدیه و سایر نقاط استان تهران از نظر مبلغ قابل پرداخت برای کرایه این تجهیزات وجود ندارد.

برای همین در صورت نیاز به اجاره جرثقیل در تهران (یا هر نقطه ای از وحیدیه و اطراف آن) خواهید توانست با توجه به نرخ کرایه انواع جرثقیل برای هر شیفت کاری (یا به طور روزانه، هفتگی، ماهانه و پروژه ای)، امکان برخورداری از این تجهیزات برای کاربری های مد نظر خود را خواهید داشت.

در ادامه اشاره ای به این کاربردها و خدمات ارائه شده توسط شرکت خواهیم داشت:

1.     اجاره جرثقیل وحیدیه برای حمل خودرو

در بسیاری از موارد شاهد نیاز شهروندان در وحیدیه به اجاره جرثقیل برای حمل خودرو پس از بروز سوانح رانندگی هستیم.

به همین دلیل تلاش شده است در اسرع وقت اقدام به ارسال بهترین جرثقیل به محل بروز سانحه بنماییم. (لازم به ذکر است در این موارد به طور معمول جرثقیل زیر ده تن برای حمل خودرو مناسب است).

نکته مهمی که در این بخش باید به آن اشاره شود این است که برای حمل خودرو در هر یک از بخش های تهران بزرگ بهتر است از نزدیک ترین دفتر یا شرکت اقدام به اجاره این تجهیزات بنمایید.

برای مثال در صورت نیاز به اجاره جرثقیل شرق تهران برای حمل خودروهای دچار سانحه تلاش کنید شرکت های فعال در شرق پایتخت را برای کرایه جرثقیل انتخاب کنید. زیرا این شرکت ها در زمان کوتاه تری امکان ارسال جرثقیل برای حمل خودرو را دارند.

2.     اجاره جرثقیل وحیدیه برای ساخت واحدهای مسکونی

یکی از مهم ترین نیازمندی های شهروندان در وحیدیه و شرکت های فعال در حوزه ساخت و ساز واحدهای مسکونی (یا مجتمع های تجاری و ادارای) که برای پیشبرد امور سنگین ضروری خواهد بود، نیاز به اجاره جرثقیل مناسب برای حمل مصالح ساختمانی یا انواع تیرآهن و قطعات فولادی است.

برای همین تلاش شده است با توجه به نوع کاربری و ارتفاع واحدهای مسکونی و چند طبقه بهترین جرثقیل برای حمل این گونه مصالح در پروژه های ساختمانی در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

3.     اجاره جرثقیل وحیدیه برای حمل گاوصندوق

یکی از کاربری های منحصر به فردی که ممکن است شهروندان و صاحبان مشاغل نیاز به اجاره جرثقیل داشته باشند، نیاز به حمل گاو صندوق می باشد که به دلیل وزن بالای این محصولات ممکن است نیاز به اجاره جرثقیل وحیدیه داشته باشد.

البته ماشین آلات و تجهیزات دیگری هستند که امکان جابجایی یا حمل آن ها بدون اجاره جرثقیل با توان باربرداری مناسب وجود ندارد.

برای همین این خدمات منحصر به حمل گاو صندوق نیست و برای مثال دستگاه های تراشکاری یا سایر تجهیزات مورد استفاده در واحدهای تولیدی و صنعتی نیز باید با استفاده از جرثقیل حمل یا جابجا شوند و برای همین نیاز به اجاره جرثقیل در وحیدیه خواهند داشت.

کسب اطلاعات بیشتر: اجاره جرثقیل میرداماد

اجاره جرثقیل در وحیدیه

اجاره جرثقیل در وحیدیه

نحوه اجاره جرثقیل وحیدیه

خوشبختانه در صورت نیاز شهروندان به اجاره جرثقیل وحیدیه این امکان وجود دارد تا پس از تماس با کارشناسان حاضر در دفتر جرثقیل هابیل امکان مشاوره و دریافت این خدمات را داشته باشند.

جرثقیل هابیل تلاش کرده است تا خدمات خود را در اختیار کلیه شهروندانی که نیاز به این تجهیزات در وحیدیه دارند یا در سایر بخش های پایتخت (به عنوان مثال نیاز به اجاره جرثقیل شمال تهران دارند) قرار دهد.

پرکاربردترین انواع جرثقیل

در این بخش لازم است اشاره شود که پرکاربردترین انواع جرثقیل به طور معمول دارای توان زیر ده تن هستند که برای حمل خودرو یا استفاده در پروژه های سبک تر مناسب هستند. برای مثال می توان به اجاره جرثقیل 7 تن یا اجاره جرثقیل 10 تن اشاره کرد که برای حمل اجسام بین یک تا حدود چند تن مناسب هستند.

به خصوص یکی از کاربردهای روزمره که در ابتدای متن به آن اشاره شد، نیاز به استفاده از جرثقیل زیر 10 تن برای حمل خودروهای سبک است که با اجاره جرثقیل در وحیدیه رفع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.