خدمات

اجاره جرثقیل 5 تن کفی

اجاره جرثقیل 5 تن

اجاره جرثقیل 5 تن کفی یکی دیگر از خدمات گروه جرثقیل هابیل می باشد. همان طور که در اجاره جرثقیل نیز گفته شد، جرثقیل ها دارای انواع مختلفی هستند که می توان به اجاره جرثقیل سه تن، اجاره جرثقیل کفی 5 تن، اجاره جرثقیل ده تن، اجاره جرثقیل پانزده تن و… اشاره کرد. در این پست قصد داریم تا شما را با اجاره جرثقیل 5 تن آشنا کنیم.

اگر در ابتدا بخواهیم بگوییم که منظور از جرثقیل کفی دار چیست باید گفت این نوع از جرثقیل از یک قسمت با نام کفی و جرثقیل تشکیل شده است که به آن جرثقیل کفی دار می گویند. از این نوع از جرثقیل برای مواردی که بار بین سه تا پانزده تن است و میخواهیم آن را جابجا کنیم استفاده می شود. البته این بدان معنا نیست که برای بحث تعمیرات، نصب در ارتفاع و… نتوان استفاده کرد. با نصب یک سبد ساده می توان از این جرثقیل برای این موارد نیز استفاده کرد.

استفاده از جرثقیل های کفی دار بسیار به صرفه است. در صورتی که بخواهید از کفی استفاده کنید باید کفی را جدا از جرثقیل اجاره می کردید اما در اجاره جرثقیل کفی دار شما هر دو را باهم دارید. برای اجاره جرثقیل کفی دار همین حالا می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و سفارش خود را در جرثقیل هابیل ثبت کنید.

اجاره جرثقیل کفی 5 تن

اجاره جرثقیل کفی 5 تن یکی از خدمات مهمی است که توسط مجموعه جرثقیل هابیل ارائه می شود. همانطور که می دانید جرثقیل های کفی در انواع 3، 5،7، 10 و 15 تن مورد استفاده قرار می گیرند که پرکاربردترین آن ها جرثقیل کفی 5 تن می باشد. جرثقیل کفی دار به جرثقیلی گفته می شود که از یک کفی و جرثقیل تشکیل شده است. از این دستگاه برای جابجایی بار بین 3 الی 15 تن استفاده می شود. بیشتر جرثقیل های کفی بوم کوتاه دارند اما می توانید بر روی آن ها سبد نیز نصب کنید. اجاره جرثقیل کفی 5 تن عموما برای تعمیرات، نصب در ارتفاعات، زیباسازی و تمیزکاری استفاده می شود.

استفاده از جرثقیل کفی 5 تن بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا با اجاره آن دیگر نیاز به اجاره جرثقیل و کفی به صورت جداگانه ندارید و می توانید هردو را باهم داشته باشید. از اجاره جرثقیل کفی 5 تن برای جابجایی و حمل دستگاه های صنعتی نیز استفاده می شود. جابجایی پالت، خودرو، کانکس و … نیاز به جرثقیل کفی 5 تن دارد. همچنین از این جرثقیل برای حمل بارهایی تا سقف 5 تن با ابعاد 2.5 در 6 متر نیز استفاده می شود.

کاربرد جرثقیل کفی 5 تن

اجاره جرثقیل 5 تن کفی دار برای موارد مختلفی استفاده می شود که عبارتند از:

 • حمل و جابجایی دستگاه‌های صنعتی
 • حمل و جابجایی خودرو
 • حمل و جابجایی کانکس
 • حمل و جابجایی اجسام سنگین تا سقف ۵ تن
 • حمل و جابجایی کانتینر
 • حمل و جابجایی پالت
کاربرد جرثقیل 5 تن کفی دار

کاربرد جرثقیل 5 تن کفی دار

نکات ایمنی اجاره جرثقیل ۵ تن کفی دار

شما می توانید در هر نقطه از شهر تهران که هستید برای اجاره جرثقیل کفی 5 تن کفی دار اقدام کنید، ولی باید این را در نظر داشته باشید که استفاده از دستگاه ها هموارده نیازمند رعایت نکاتی ایمنی است. در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می تواند خسارات جبران ناپذیری را وارد کند.

 • کسی که دست به حمل و جابجایی بار با جرثقیل 5 تن می زند باید دارای مهارت کافی در این حرفه بوده باشد.
 • حتما جدول و میزان بار بررسی شود. در صورت دارا بودن اضافه بار از جرثقیل دیگری استفاده شود. زیرا در صورتی که بار اضافه بر روی جرثقیل بیاید باعث خم شدگی و شکست می شود.
 • قبل از بار برداری ایمنی خودرو بررسی شود.
 • فاصله ی ایمن در هنگام بار برداری رعایت گردد.
 • اگر محیط دارای خاک نرم است نباید از جرثقیل کفی دار استفاده شود.

مشخصات فنی جرثقیل ۵ تن کفی دار

دانستن اطلاعات فنّی مربوط به جرثقیل کفی دار، باعث انتخاب بهتر هنگام اجاره جرثقیل ۵ تن کفی دار می­ شود. علاوه بر کاربردها و نکات عملیاتی این نوع جرثقیل، دانستن اطلاعات فنّی و جدول بار نیز به شما در این امر کمک خواهد کرد. در ادامه اطلاعات فنی این نوع دستگاه را برای شما آورده ایم تا با اطلاعات کامل تری دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در زیر برخی از مشخصات فنی دستگاه جرثقیل کفی 5 تن درج شده است.

 • طول بوم جرثقیل ۵ تن کفی دار ۹، ۱۱ و ۱۳ متر است.
 • این جرثقیل دارای وینچ است.
 • بارگیری و قرار دادن اجسام بر روی کفی توسط خود جرثقیل انجام می‌شود.
 • عرض جرثقیل ۲/۲۰ و طول آن ۴ متر می‌باشد.
 • UNIC

یکی از برندهای مطرح در حوزه جرثقیل شرکت UNIC می­باشد که جرثقیل ۵ تن کفی دار آن دارای مشخصات فنّی زیر می­باشد. در این جدول، اطلاعات فنّی جرثقیل ۵ تن کفی دار شرکت UNIC قرار داده شده است و از آن می­توان به قدرت و کارایی این جرثقیل پی برد.

مشخصات فنّی جرثقیل ۵ تن کفی دار

مشخصات فنّی جرثقیل ۵ تن کفی دار

 • TADANO

یکی دیگر از برندهای مطرح این حوزه، شرکت TADANO می­باشد که اطلاعات فنّی مربوط به جرثقیل ۵ تن کفی دار این شرکت نیز در زیر ارائه شده است.

مشخصات فنّی جرثقیل ۵ تن کفی دار

مشخصات فنّی جرثقیل ۵ تن کفی دار

جدول بار جرثقیل ۵ تن کفی دار

مسئله مهمی که در انتخاب و اجاره جرثقیل ۵ تن کفی دار باید لحاظ شود، جدول بار آن است. به این صورت که شما هنگام بلند کردن یک جسم پنج تنی در ارتفاع پنج متر و یا پنجاه متر، به دو جرثقیل کاملاً متفاوت نیازمندید! جدول بار به شما این کمک را می­دهد که در انتخاب جرثقیل مناسب دچار اشتباه نشوید چون یک اشتباه در این انتخاب ممکن است عواقب خطرناکی را داشته باشد. در زیر یک نمونه از جدول بار محصولات UNIC را برای شما آورده‌ایم تا آشنایی بهتری با نحوه محاسبه بار در ارتفاع متفاوت داشته باشید.

جدول بار جرثقیل ۵ تن کفی دار

جدول بار جرثقیل ۵ تن کفی دار

همین‌طور در زیر نمونه دیگری از جدول بار جرثقیل ۵ تن را برای شما ارائه داده ­ایم. جدول بار زیر مربوط به جرثقیل TADANO می­باشد که در کنار آن، جدول برد آن نیز قرار داده شده است.

جدول بار جرثقیل ۵ تن کفی دار

جدول بار جرثقیل ۵ تن کفی دار

اطلاع داشتن از این جداول بار، به شما در اجاره جرثقیل کفی دار کمک شایانی می­کند؛ به این صورت که با دانستن محدودیت حمل بار در ارتفاع، متناسب با حجم بار و ارتفاع مدنظر خود یک جرثقیل مناسب را انتخاب می­کنید؛ هرچند کارشناسان ما در جرثقیل هابیل آماده ارائه مشاوره تخصصی در انتخاب بهترین تجهیزات متناسب با کار شما هستند و توصیه ما نیز همین است. برای کسب اطلاعات و دریافت مشاوره همین حالا با شماره 09122591675 تماس بگیرید.

قیمت اجاره جرثقیل 5 تن کفی دار

بحث اجاره جرثقیل بسیار بحث تخصصی می باشد و نمی توان در این زمینه به هر شرکتی اطمینان کرد. گاه دیده شده شرکت هایی بدون تخصص و با ارائه قیمت اجاره جرثقیل کم می خواهند پروژه ای را قبول کنند اما در آخر شاهد هستیم که ضررهای جبران ناپذیری را وارد می کنند.

ما در جرثقیل هابیل برآنیم تا با ارائه بهترین کیفیت کمترین قیمت را به شما پیشنهاد دهیم. برای اینکه دقیقا بدانید از چه نوع جرثقیلی باید استفاده کنید و قیمت را متوجه شوید در ابتدا لازم است با یکی از شماره تلفن های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و از مشاوران ما به طور رایگان درخواست مشاوره کنید.

مشاوران ما در جرثقیل هابیل پس از پرسش های مانند اینکه بار شما چیست؟ حدود بار شما چقدر است؟ ایا نیاز به حمل دارد یا خیر؟ و … می توانند میزان ساعت و نوع جرثقیلی که می خواهید را برآورد کنند و بهترین قیمت اجاره جرثقیل 5 تن کفی دار را به شما پیشنهاد دهند.

اجاره جرثقیل 5 تن کفی دار در تهران

ساعت کاری استفاده از جرثقیل مانند ساعت کاری روزانه می باشد. ساعت کاری شیفت صبح از ساعت 8صبح تا 5 عصر می باشد که شامل یک ساعت استراحت ناهار است. شیفت شب نیز از ساعت 5 عصر تا ساعت 5 صبح می باشد. ساعت کاری جرثقیل یکی از فاکتور هایی است که بر روی قیمت اجاره جرثقیل 5 تن کفی دار تاثیر می گذارد. برای اجاره جرثقیل کفی 5 تن می توانید همین حالا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.