بلاگ

اجاره جرثقیل 3 تن کفی

اجاره جرثقیل 3 تن

اجاره جرثقیل 3 تن موردی است که در پی آن هستید به همین دلیل به این صفحه راهنمایی شده اید. گاه ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که بارهایی را داررید که سنگین هستند و نیاز به جابجایی آن ها دارید. این بارها ته بسیار سنگین و نه بسیار سبک هستند که بتوانید خود به تنهایی جابجا کنید. در این زمان شما نیاز به اجاره جرثقیل کفی دارید.

از ویژگی های جرثقیل کفی سه تن می توان به ابعاد ۴۰*۴.۲ متر آن اشاره کرد که باعث حمل آسان بار تا سه تن می شود. نام دیگر آن جرثقیل 3 تن خاور نیز می باشد. از کاربردهای اجاره جرثقیل 3 تن می توان به جابجایی خودرو، دستگاه های برش و لیزر، هوا ساز و کانکس و … اشاره کرد.

انواع اجاره جرثقیل 3 تن

امروزه در عصری قرارداریم که کارگاه های تولیدی زیادی در شهر ها و شهرک های صنعتی وجوود درند. بنا به گسترش کار و یا خرید و جابجایی دستگاه های پیشرفته مورد نیاز، نیاز می شود که آن ها را با دقت و با وسایلی که امکان پذیر است جابجا کرد. یکی از راه های عالی برای جابجایی این وسایل و دستگاه ها اجاره جرثقیل 3 تن می باشد.

اجاره جرثقیل 3 تن را می توانید در روش های گوناگون انجام دهید. از انواع اجاره جرثقیل سه تن کفی می توان به نوع اجاره روزانه، ماهانه و یا حتی سالانه اشاره کرد. برای هر یکی از انواع اجاره جرثقیل 3 تن کفی کافی است با یکی از شماره های موجود در سایت جرثقیل هابیل در تماس باشید.

کیفیت جابجایی دستگاه ها و دقت مورد نیاز را ما به شما تضمین می کنیم. دستگاه ها و وسایل سنگین و مهم خود را با آسودگی خاطر با اجاره جرثقیل سه تن کفی هابیل انجام دهید.

اجاره جرثقیل سه تن

اجاره جرثقیل سه تن

قیمت اجاره جرثقیل ۳ تن کفی

همانطور که گفته شد اجاره جرثقیل سه تن کفی در موارد بسیاری کاربرد دارد. بنا به اینکه شما از این جرثقیل چه استفاده ای می کنید می تواند روی قیمت اجاره جرثقیل سه تن تاثیر بگذارد. زیرا از جمله عواملی که بر روی قیمت اجاره جرثقیل تاثیر دارد بار شما  زمان مورد استفاده از جرثقیل می باشد. برای تعداد زیاد جرثقیل گاه باید چند روز در اجاره شما باشد.

به همین دلیل پیش از اجاره جرثقیل متخصصان ما اطلاعات دقیق را از شما دریافت می کنند و با بهینه تر کردن کار حداقل هزینه را به شما پیشنهاد می دهند. شما می توانید برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت اجاره جرثقیل سه تن به یکی از شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نکاتی در زمان اجاره جرثقیل ۳ تن کفی دار

هر چیزی که شما انجام می دهید شامل نکاتی می شود. اجاره جرثقیل نیز از آن دست از کاره می باشد که در صورت رعایت این نکات می تواند کار شما سریعتر و ارزانتر انجام شود. از جمله این نکات را در زیر لیست کرده ایم.

 • هنگم اجاره جرثقیل بازرسی کامل انجام دهید تا جرثقیلی که اجاره می کنید سالم باشد. گاه ممکن است جرثقیل دارای قطعه خرابی باشد که این خود در روند کار باعث ایجاد خسارت می کند. توجه و بازرسی از جرثقیل می توان بسیار به شما کمک کند.
 • اگر خود دارای مهارت کافی در اداره ی یک جرثقیل نیستید حتما از فردی ماهر در این زمینه کمک بگیرید. استفاده از جرثقیل در صورت ناآشنا بود با آن می تواند صدمات جبران ناپذیری به شما بزند.
 • برای اجاره جرثقیل سه تن باید از چند روز زودتر اقدام کنید. این جرثقیل ها دارای طرفداران زیادی هستند و ممکن است در زمانی که شما می خواهید در اجاره فردی دیگر باشند.
 • حتما در جزییاتی که به اپراتور می دهید از محل هم بگویید. عرض کوچه و خیابان، محلی که بار در آن قرار دارد و… بسیار مهم است.
 • در صورتی که نمیدانید چه اطلاعاتی را باید به اپراتور جرثقیل بدهید هیچ نگران نباشید. متخصصان ما در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

در صورتی که برای کرایه و اجاره جرثقیل 3 تن سوالی دارید کارشناسان ما در 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به شما هستند. کافی است با یکی از شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

3 دیدگاه در “اجاره جرثقیل 3 تن کفی

 1. اسماعیل گفت:

  قیمت اجاره جرثقیل 3 تن رو میخواستم ازتون بپرسم.

  1. poriaaddmin گفت:

   برای اطلاع از قیمت کرایه جرثقیل 3 تن با یکی از شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.