خدمات

اجاره جرثقیل 3 تن کفی

اجاره جرثقیل 3 تن

اجاره جرثقیل 3 تن موردی است که در پی آن هستید به همین دلیل به این صفحه راهنمایی شده اید. گاه ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که بارهایی را داررید که سنگین هستند و نیاز به جابجایی آن ها دارید. این بارها ته بسیار سنگین و نه بسیار سبک هستند که بتوانید خود به تنهایی جابجا کنید. در این زمان شما نیاز به اجاره جرثقیل کفی دارید.

از ویژگی های جرثقیل کفی سه تن می توان به ابعاد ۴۰*۴.۲ متر آن اشاره کرد که باعث حمل آسان بار تا سه تن می شود. نام دیگر آن جرثقیل 3 تن خاور نیز می باشد. از کاربردهای اجاره جرثقیل 3 تن می توان به جابجایی خودرو، دستگاه های برش و لیزر، هوا ساز و کانکس و … اشاره کرد.

اجاره جرثقیل 3 تن

جرثقیل کفی یکی از انواع جرثقیل های شهری می باشد که برای جابجایی بار داخل شهر از آن استفاده می شود. این جرثقیل دارای تناژهای مختلفی است که نوع 3 تن آن کاربرد بسیار زیادی دارد. امروزه اجاره جرثقیل برای انواع پروژه ها انجام می شود. جرثقیل های کفی از تناژهای 3 الی 15 تن موجود می باشد و در انواع پروژه های سبک به چشم می خورد. اجاره جرثقیل 3 تن عموما برای خدمات سبک صورت می گیرد. شما می توانید برای اجاره جرثقیل 3 تن می توانید به جرثقیل هابیل مراجعه کنید.

برخی از نکات مهم در مورد اجاره جرثقیل کفی دار را در این بخش می خواهیم بیان کنیم که ممکن است به هنگام اجاره جرثقیل نیاز داشته باشید. جرثقیل های کفی در اندازه های مختلفی و برای ظرفیت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

شما می توانید متناسب با نیاز خود بوم و بازوهای مناسب را انتخاب کنید. یک جرثقیل کفی دار می تواند شامل بوم تلسکوپی، سبد و یا کابین و حتی قلاب و … باشد. این جرثقیل ها روی خاور و یا کامیون نصب می شوند. یکی از مهمترین علت‌ های پرطرفدار بودن اجاره جرثقیل کفی، اندازه مناسب آن برای تردد در سطح شهر است. هر چه کامیون جرثقیل کفی بزرگتر باشد، امکان حمل و نقل در سطح شهر کمتر می‌ شود.

نکته‌ ای که در مورد اجاره جرثقیل کفی وجود دارد این است که باید یک دستگاه با تمام استاندارد ها و کیفیت بالا به مشتری ارائه شود. از آنجایی که کار با جرثقیل به طور مستقیم با سلامت افراد داخل مجموعه در ارتباط است، باید کاملا سالم و سرویس شده باشد. معمولا مشتریان تا پیش از اجاره جرثقیل کفی و کار با آن توانایی تشخیص سلامت کامل دستگاه را ندارند و زمانی که دستگاه به درستی کار نکند، متوجه آن می‌ شوند. به همین دلیل لازم است که از شرکتی معتبر برای اجاره جرثقیل کفی اقدام کنید تا از مواردی مانند سلامت دستگاه و خدمات پشتیبانی اطمینان داشته باشید.

اجاره جرثقیل 3 تن خاور

جرثقیل 3 تن نوعی از دستگاه را دارد که به آن جرثقیل خاور می گویند و برای پروژه های شهری گزینه مناسبی می باشد. جرثقیل خاور 3 تن را می توانید با مناسب ترین قیمت از هابیل اجاره کنید. این جرثقیل ها می توانند اشیایی را که دارای وزن های کمتر از چند تن هستند را به راحتی و با رعایت اصول ایمنی جابجا کنند و با توجه به هزینه نسبتا کمی که دارند استقبال زیادی برای استفاده از آن ها شده است.

برای همین است که شما هم می توانید در بسیاری از کاربری ها با اجاره جرثقیل خاور  امکان استفاده از این دستگاه برای حمل یا جابجا کردن انواع اشیا و اجسام را داشته باشید. حتی می توان با استفاده از یک جرثقیل خاور امکان حمل خودروهای سبک و وسایل نقلیه موتوری را داشت. برای اجاره جرثقیل 3 تن خاور با شماره 09122591675 تماس بگیرید.

نکات مهم در مورد جرثقیل کفی 3 تن

اجاره جرثقیل کفی برای کارهایی است که در داخل شهر نیاز به جابجایی بار دارید. این جرثقیل ها در اندازه های مختلف و با ظرفیت های مختلفی موجود هستند. با توجه به نیاز خود می توانید بوم و بازوهای مناسب برای جرثقیل را انتخاب کنید. یک جرثقیل کفی می تواند دارای تلسکوپ، سبد و یا کابین و حتی قلاب باشد. عموما جرثقیل کفی را بر روی خودروهایی مانند خاور و یا کامیونت نصب می کنند. البته در ظرفیت های بیشتر از کامیون نیز برای این کار استفاده می شود.

یکی از مهم ترین علل پرطرفدار بودن اجاره جرثقیل کفی اندازه مناسب آن برای تردد در داخل شهر می باشد. هرچه کامیون جرثقیل کفی بزرگتر باشد امکان حمل و نقل آن سخت تر خواهد شد. نکته ای که در مورد اجاره جرثقیل کفی وجود دارد این است که باید یک دستگاه با کیفیت بالا و با تمامی استانداردها به مشتری ارائه شود چرا که کار با جرثقیل به طور مستقیم با سلامت افراد در ارتباط می باشد.

انواع جرثقیل 3 تن برای اجاره

امروزه در عصری قرارداریم که کارگاه های تولیدی زیادی در شهر ها و شهرک های صنعتی وجوود درند. بنا به گسترش کار و یا خرید و جابجایی دستگاه های پیشرفته مورد نیاز، نیاز می شود که آن ها را با دقت و با وسایلی که امکان پذیر است جابجا کرد. یکی از راه های عالی برای جابجایی این وسایل و دستگاه ها اجاره جرثقیل 3 تن می باشد.

اجاره جرثقیل 3 تن را می توانید در روش های گوناگون انجام دهید. از انواع اجاره جرثقیل سه تن کفی می توان به نوع اجاره روزانه، ماهانه و یا حتی سالانه اشاره کرد. برای هر یکی از انواع اجاره جرثقیل 3 تن کفی کافی است با یکی از شماره های موجود در سایت جرثقیل هابیل در تماس باشید.

کیفیت جابجایی دستگاه ها و دقت مورد نیاز را ما به شما تضمین می کنیم. دستگاه ها و وسایل سنگین و مهم خود را با آسودگی خاطر با اجاره جرثقیل سه تن کفی هابیل انجام دهید.

اجاره جرثقیل سه تن

اجاره جرثقیل سه تن

کاربرد جرثقیل 3 تن کفی دار

از جرثقیل های کفی می توان برای حمل دستگاه های سنگین وزن که برای کارخانه ها و یا کارگاه ها می باشد استفاده کرد. برای حمل خودرو و یا جابجایی کانکس و لوازم نمایشگاهی می توانید از جرثقیل کفی استفاده کنید. می توان گفت اجاره جرثقیل کفی مطمئن ترین راه برای حمل و نقل بارهای سنگین می باشد.

همچنین این نوع جرثقیل تا حدودی نقش بالابر را نیز ایفا می کند و می توانید با اجاره جرثقیل کفی سبد دار کار در ارتفاع را نیز با این جرثقیل انجام دهید. نکته ای که هنگام اجاره جرثقیل کفی باید به آن دقت کنید ظرفیت آن می باشد. حمل بار با وزن بیش از ظرفیت و یا ابعاد بیش از حد مجاز با جرثقیل کفی بسیار خطرناک است و با جریمه همراه می باشد.

شما می توانید در زمینه اجاره جرثقیل کفی با شماره 09122591675 تماس بگیرید و شرایط را به طور کامل برای متخصصین جرثقیل هابیل توضیح دهید. تجربه کاری در زمینه جرثقیل های کفی می تواند پروژه شما را با سرعت بالاتری پیش ببرد. برای اجاره جرثقیل کفی در سراسر تهران می توانید با شماره درج شده تماس بگیرید.

از جرثقیل های کفی دار برای حمل دستگاه های سنگین در کارخانه ها و یا حتی برای حمل خودرو استفاده می شود. جرثقیل کفی بهترین راه برای حمل بارهای سنگین در شهر پر ترافیک تهران است. همچنین از این جرثقیل به عنوان بالابر استفاده می شود. بنابراین برای کار در ارتفاع نیز می توانید از این دستگاه استفاده کنید. این نوع جرثقیل حتی به عنوان جرثقیل امدادی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از تجهیزات آنتش نشانی نیز می باشد.

نکته ای که باید آن را در نظر داشته باشید این است که حتما به ظرفیت بار باید توجه کنید و حمل بار بیش از وزن باشد ممکن است خطر آفرین باشد. شما می توانید در زمینه اجاره جرثقیل کفی دار با شماره 09122591675 تماس بگیرید و با بررسی شرایط دقیق کاری مناسب ترین گزینه را برای خود کرایه کنید.

اجاره جرثقیل 3 تن در تهران

خدمات اجاره جرثقیل 3 تن در تهران یکی از موارد مهم است زیرا بسیاری از مشاغل به جرثقیل نیاز دارند و لازم است یک شرکت معتبر و با کیفیت در این زمینه را بشناسید. جرثقیل هابیل ارزان قیمت یکی از پرکاربردترین وسایلی است که روزانه برای مصارف مختلف در سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرد. تهران نیز یکی از شهرهای پرجمعیتی است که هر روز به اجاره جرثقیل 3 تن نیاز دارد. به همین دلیل شرکت های اجاره جرثقیل 3 تن با اجاره جرثقیل مورد نیاز شما در هر شهری که زندگی می کنید شروع به حل مشکل کرده اند.

کرایه جرثقیل 3 تن در تهران

شرکت جرثقیل هابیل یکی از بهترین شرکت های اجاره جرثقیل 3 تن می باشد. یک ارائه دهنده خدمات جرثقیل باید بتواند به سرعت در مورد شغلی که به دنبال آن هستید به شما مشاوره دهد و می تواند سایر خدمات اضافی مورد نیاز هنگام استخدام جرثقیل را به شما ارائه دهد. این خدمات ممکن است شامل حمل و نقل بار و …

جرثقیل هابیل خدمات اجاره 0 تا 100 جرثقیل 3 تن را ارائه می دهد. انتخاب اشتباه در اجاره جرثقیل می تواند عواقب فاجعه باری داشته باشد. زیرا اگر باری که در حال جابجایی هستید سبکتر از جرثقیل مورد نیازتان باشد، اگر بتوانید جرثقیل مورد نیاز خود را با قیمت کمتری اجاره کنید، باید هزینه اضافی بپردازید. برای اجاره جرثقیل 3 تن می توانید به جرثقیل هابیل مراجعه کنید.

هزینه اجاره جرثقیل ۳ تن کفی

همانطور که گفته شد اجاره جرثقیل سه تن کفی در موارد بسیاری کاربرد دارد. بنا به اینکه شما از این جرثقیل چه استفاده ای می کنید می تواند روی قیمت اجاره جرثقیل سه تن تاثیر بگذارد. زیرا از جمله عواملی که بر روی قیمت اجاره جرثقیل تاثیر دارد بار شما  زمان مورد استفاده از جرثقیل می باشد. برای تعداد زیاد جرثقیل گاه باید چند روز در اجاره شما باشد.

به همین دلیل پیش از اجاره جرثقیل متخصصان ما اطلاعات دقیق را از شما دریافت می کنند و با بهینه تر کردن کار حداقل هزینه را به شما پیشنهاد می دهند. شما می توانید برای مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت اجاره جرثقیل سه تن به یکی از شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

قیمت اجاره جرثقیل ۳ تن کفی

قیمت اجاره جرثقیل ۳ تن کفی

نکاتی در زمان اجاره جرثقیل ۳ تن کفی دار

هر چیزی که شما انجام می دهید شامل نکاتی می شود. اجاره جرثقیل نیز از آن دست از کاره می باشد که در صورت رعایت این نکات می تواند کار شما سریعتر و ارزانتر انجام شود. از جمله این نکات را در زیر لیست کرده ایم.

 • هنگام اجاره جرثقیل بازرسی کامل انجام دهید تا جرثقیلی که اجاره می کنید سالم باشد. گاه ممکن است جرثقیل دارای قطعه خرابی باشد که این خود در روند کار باعث ایجاد خسارت می کند. توجه و بازرسی از جرثقیل می توان بسیار به شما کمک کند.
 • اگر خود دارای مهارت کافی در اداره ی یک جرثقیل نیستید حتما از فردی ماهر در این زمینه کمک بگیرید. استفاده از جرثقیل در صورت ناآشنا بود با آن می تواند صدمات جبران ناپذیری به شما بزند.
 • برای اجاره جرثقیل سه تن باید از چند روز زودتر اقدام کنید. این جرثقیل ها دارای طرفداران زیادی هستند و ممکن است در زمانی که شما می خواهید در اجاره فردی دیگر باشند.
 • حتما در جزییاتی که به اپراتور می دهید از محل هم بگویید. عرض کوچه و خیابان، محلی که بار در آن قرار دارد و… بسیار مهم است.
 • در صورتی که نمیدانید چه اطلاعاتی را باید به اپراتور جرثقیل بدهید هیچ نگران نباشید. متخصصان ما در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

در صورتی که برای کرایه و اجاره جرثقیل 3 تن سوالی دارید کارشناسان ما در 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به شما هستند. کافی است با یکی از شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

اجاره جرثقیل 3 تن کفی دار

جرثقیل های کفی دار با توجه به تناژ تقسیم بندی می شوند که یکی از پرکاربردترین آن ها 3 تن می باشد. این نوع جرثقیل عموما برای جابجایی بارهای 3000 کیلوگرم و کمتر استفاده می شود. اگر نیاز به جابجایی بار سبک دارید می توانید از خدمات اجاره جرثقیل 3 تن کفی دار استفاده کنید. پیش از اجاره نیاز خود را مورد بررسی قرار دهید و مشخص کنید که چند ساعت و یا چند روز به این دستگاه نیاز دارید.

جرثقیل کفی 3 تن از جرثقیل هابیل

زمانبندی در اجاره جرثقیل اهمیت زیادی دارد. شما باید مطابق با زمانی که در پروژه خود نیاز به جرثقیل دارید، برای اجاره جرثقیل کفی درخواست بدهید و شرکت اجاره دهنده نیز باید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن جرثقیل را به شما برساند تا کار مورد نظر شما با تعویق مواجه نشود. همچنین خدماتی که قرار است برای سرویس‌ دهی یا تعمیرات جرثقیل حین انجام پروژه ارائه شوند،‌ باید سریع انجام شوند تا در روند کار جرثقیل اختلال ایجاد نشود.

به همین علت سرعت در انجام کار ها برای شرکت جرثقیل هابیل اهمیت زیادی دارد و در تلاش است که تمامی خدمات خود را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز عرضه کند.

بهره‌ مندی از تکنسین‌ های حرفه‌ ای که به خوبی از وظایف خود اطلاع دارند و بر کار خود کاملا مسلط هستند، از دیگر ویژگی‌ های جرثقیل هابیل است. شرکت اجاره جرثقیل در تهران باید در تمام مدتی که شما جرثقیل کفی را کرایه کرده‌ اید، آن را پشتیبانی کند. پشتیبانی عبارت است از کلیه کار هایی که باید برای تعمیرات، چک کردن و کار با جرثقیل انجام شوند. شرکت جرثقیل تهران برای همکاری با شما صد در صد توان خود را صرف می‌ کند تا شما مشتریان عزیز رضایت داشته باشید.

یکی از مهمترین اهداف شرکت جرثقیل هابیل تبدیل کردن مشتریان عزیز به مشترک است. بهترین راهکار برای مشترک سازی جلب رضایت مشتریان است. ما در تلاش هستیم با ارائه خدمات با کیفیت با مناسب‌ ترین هزینه رضایت شما عزیزان را جلب کنیم و در پروژه‌ های مختلف با شما تداوم همکاری داشته باشیم.

یکی از مهم ترین نکات در مورد اجاره جرثقیل زمانبندی پروژه مورد نظر است. چرا که بدون زمانبندی ممکن است هزینه اضافی پرداخت کنید. برای اجاره جرثقیل کفی تماس بگیرید و در ابتدا مشاوره های لازم را  دریافت کنید تا مناسب ترین جرثقیل کفی دار برای شما انتخاب شود. در ادامه در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید جرثقیل مورد نظر خود را دریافت کنید.

سرعت عمل در رسیدن جرثقیل و کیفیت بالای آن جزو مواردی است که به هنگام انتخاب شرکت اجاره جرثقیل در نظر داشته باشید. جرثقیل هابیل با بهره مندی از تکنسین های حرفه ای تمامی خدمات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهد. از دیگر ویژگی های جرثقیل هابیل می توان به پشتیبانی 24 ساعته آن در این زمینه اشاره داشت.

بهترین شرکت اجاره جرثقیل کفی

بهترین شرکت اجاره جرثقیل کفی

اجاره جرثقیل 3 تن کفی دار ارزان

جرثقیل 3 تن جزو جرثقیل هایی می باشد که در داخل شهر کاربرد زیادی دارد مهم ترین علت آن کوچک بودن آن می باشد که باعث شده است به راحتی بتواند در سطح شهر تردد کند چرا که جرثقیل های بزرگ برای تردد در شهر نیاز به مجوز دارند. برای کارهای کوچک به راحتی می توانید با اجاره جرثقیل 3 تن کفی دار پروژه را حل کنید. اگر به دنبال یک شرکت ارزان قیمت با کیفیت مناسب هستید هابیل را از دست ندهید.

7 دیدگاه در “اجاره جرثقیل 3 تن کفی

 1. اسماعیل گفت:

  قیمت اجاره جرثقیل 3 تن رو میخواستم ازتون بپرسم.

  1. poriaaddmin گفت:

   برای اطلاع از قیمت کرایه جرثقیل 3 تن با یکی از شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

   1. زهرا کوروشی گفت:

    برای دریافت مشاوره اجاره جرثقیل با شماره 09122591675 تماس بگیرید

 2. فرهاد گفت:

  سلام وقت بخیر مناسب ترین قیمت رو از مجموعه هابیل دریافت کردم بسیار عالی بود خدماتشون

 3. شاهین گفت:

  بسیار عالی و خداقوت خدماتتون عالیه برای من خیلی تایم مهمه و خوشحالم که با مجموعه خوبی مثه شما آشنا شدم

 4. شهیدی گفت:

  بالاخره قیمت اجاره جرثقیل 3 تن چقده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.