خدمات

قیمت اجاره جرثقیل

قیمت اجاره جرثقیل

آیا می دانید قیمت اجاره جرثقیل در تهران با توجه به چه فاکتورهایی تعیین می شود و چگونه می توان موفق به کرایه انواع جرثقیل در تهران یا سایر بخش های استان تهران و البرزر شد؟ نرخ اتحادیه جرثقیل داران 1403 چقدر است؟

امروزه انواع جرثقیل از توان باربرداری کمتر از 5 تن تا توان های بسیار بالاتر و حتی بیش از 50 تن در شهرهای بزرگی مانند تهران و کرج در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که هر یک از آن ها دارای مشخصات منحصر به فرد خود هستند.

ممکن است بسیاری از شرکت ها و حتی شهروندان عادی نیاز به اجاره این تجهیزات برای کاربری های مختلف داشته باشند و در مورد قیمت اجاره جرثقیل و نحوه کرایه آن سوالات متعددی داشته باشند. اگر شما هم نیاز به اجاره این تجهیزات برای پیشبرد امور سنگین داشته باشید به طور حتم ممکن است سوالات مشابهی داشته باشید.

جرثقیل هابیل به عنوان یکی از دفاتر معتبر ارائه دهنده خدمات اجاره جرثقیل می تواند امکان کرایه این تجهیزات را برای کلیه شهروندان و افراد حقیقی و حقوقی در تهران بزرگ داشته باشد. برای همین می توانید در صورت نیاز به آگاهی از قیمت اجاره جرثقیل در تهران (یا نحوه کرایه این تجهیزات به همراه اپراتور) با کارشناسان مربوطه صحبت کنید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

نحوه محاسبه قیمت اجاره جرثقیل

به طور معمول قیمت اجاره جرثقیل را با توجه به مدت زمانی که از یک جرثقیل در پروژه های مختلف یا در کاربردهایی مانند حمل اجسام سنگین و ماشین آلات استفاده می شود محاسبه می کنند. برای همین می توان گفت که به طور کلی می توان قیمت اجاره جرثقیل را به صورت های زیر محاسبه کرد:

  • ساعتی
  • شیفت کاری
  • روزانه
  • هفتگی، ماهانه و ….

البته ممکن است در بسیاری از موارد قیمت اجاره جرثقیل به صورت پروژه ای و با توجه به متن قرارداد تعیین شود.

برای همین است که به طور کلی نمی توان روش خاصی را برای نحوه محاسبه هزینه کرایه این دستگاه ها بیان کرد و به طور معمول این هزینه ها با توافق طرفین تعیین و پرداخت خواهد شد. البته به طور حتم نرخ های مصوب و تعرفه های مشخصی برای دریافت قیمت کرایه جرثقیل در هر یک از شرکت ها و یا دفاتر ارائه دهنده این خدمات وجود دارد و این هزینه با توجه به تعرفه های مصوب از شهروندان و یا شرکت های فعال در سطح تهران دریافت خواهد شد.

قیمت اجاره جرثقیل ۳ تن

فعالیت قیمت (تومان)
کارکرد یک روز جرثقیل 3 تن ( 8 ساعت ) 4,000,000
ورودی جرثقیل 3 ساعت اولیه 2,000,000
به ازای هرساعت معطلی 500,000
به ازای هرساعت کارکرد 600,000
بارهای تک قلاب و سبک بدون معطلی 1,500,000
بارهای چند قلاب بدون معطلی 2,000,000
حمل کانکس بدون ترافیک داخل تهران 1,500,000
حمل کانکس از تهران به تمام نقاط توافقی
تخلیه تریلی 2,500,000

قیمت اجاره جرثقیل ۵ تن

فعالیت قیمت (تومان)
کارکرد یک روز جرثقیل 5 تن ( 8 ساعت ) 5,000,000
ورودی جرثقیل 3 ساعت اولیه 2,500,000
به ازای هرساعت معطلی 600,000
به ازای هرساعت کارکرد 700,000
بارهای تک قلاب و سبک بدون معطلی 2,000,000
بارهای چند قلاب بدون معطلی 2,500,000
حمل کانکس بدون ترافیک داخل تهران 2,500,000
حمل کانکس از تهران به تمام نقاط توافقی
تخلیه تریلی 3,000,000

قیمت اجاره جرثقیل ۷ تن

فعالیت قیمت (تومان)
کارکرد یک روز جرثقیل 7 تن ( 8 ساعت ) 7,000,000
ورودی جرثقیل 3 ساعت اولیه 4,000,000
به ازای هرساعت معطلی 900,000
به ازای هرساعت کارکرد 1,000,000
بارهای تک قلاب و سبک بدون معطلی 2,500,000
بارهای چند قلاب بدون معطلی 3,000,000
تخلیه تریلی 3,500,000
تخلیه میلگرد 4,000,000

قیمت اجاره جرثقیل ۲۵ تن

فعالیت قیمت (تومان)
کارکرد یک روز جرثقیل25 تن ( 8 ساعت ) 10,000,000
به ازای هرساعت معطلی 1,000,000
به ازای هرساعت کارکرد 1,500,000
بارهای تک قلاب و سبک بدون معطلی 6,000,000
بارهای چند قلاب بدون معطلی 7,500,000
تخلیه تریلی 6,000,000
تخلیه میلگرد 7,000,000
قیمت کرایه جرثقیل

قیمت کرایه جرثقیل

نرخ اتحادیه جرثقیل داران 1403

هرساله در ابتدای سال میزان هزینه کرایه جرثقیل از طرف  اتحادیه جرثقیل داران ارائه می شود که تفاوت قیمتی وجود نداشته باشد و شرکت ها به صورت خودسرانه قیمتی تعیین نکنند. نرخ اتحادیه جرثقیل داران 1403 در بخش پیشین برای شما ذکر شده است که کف قیمت ها می باشد. اگر نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید می توانید با شماره 09122591675 تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

قیمت اجاره جرثقیل ساعتی

در برخی از کاربری ها که نیاز به کرایه جرثقیل برای مدت زمان بسیار کوتاهی می باشد ممکن است که هزینه اجاره دستگاه به صورت ساعتی و با در نظر گرفتن مولفه های مهمی مانند ظرفیت جرثقیل محاسبه شود.

برای مثال در صورتی که خودروی شما دچار نقص فنی شده باشد و یا در سوانح رانندگی صدمات جدی به آن وارد شده باشد، ممکن است برای مدت زمان کوتاهی در حد یک یا چند ساعت نیاز به کرایه جرثقیل در تهران برای حمل آن به پارکینگ یا به نزدیک ترین تعمیرگاه داشته باشید.

در این مواقع ممکن است هزینه حمل خودرو از محل سانحه یا بروز نقص فنی به محل تعمیرگاه با توجه به طول مسیر و یا با توجه به مدت زمانی که طول می کشد تا خودرو را به مقصد رساند محاسبه شود.

قیمت اجاره جرثقیل برای هر شیفت کاری

بسیاری از شرکت ها و دفاتر هستند که قیمت اجاره جرثقیل در تهران را با توجه به شیفت کاری محاسبه می کنند.

این شرکت ها و دفاتر نرخ های معین را برای اجاره هر یک از انواع جرثقیل در تهران دارند و برای همین می توانید در صورت نیاز به اجاره این تجهیزات با توجه به این جداول نرخ اجاره بها برای کرایه انواع جرثقیل را مشاهده و به محاسبه هزینه لازم برای استفاده از این تجهیزات با توجه به تعداد شیفت کاری بپردازید.

قیمت اجاره جرثقیل به صورت روزانه و ماهانه

در بسیاری از کاربردهایی که نیاز به اجار جرثقیل برای مدت چند روز کاری می باشد ممکن است قیمت اجاره جرثقیل به صورت روزانه محاسبه و دریافت شود.

البته اگر برای انجام پروژه های سنگین نیاز به کرایه این تجهیزات داشته باشید می توان اجاره را به صورت ماهانه محاسبه کرد تا در کل نیاز به هزینه های کمتری برای پرداخت باشد. به خصوص در پروژه های ساختمانی و عمرانی که نیاز به اجاره بلند مدت جرثقیل برای چند ماه است این روش می تواند به صرفه تر باشد.

مسلماً تمامی پروژه‌ها بلندمدت نبوده و مدت‌زمان و ساعات کارکرد متفاوتی دارند. بدین ترتیب برای طول زمان‌های مختلفی به خدمات این ماشین‌های عظیم و کارا نیاز دارند. خوشبختانه تعرفه خدمات جرثقیل به‌صورت روزانه کمترین هزینه ممکن را بر دوش مالکان و مهندسان پروژه‌ها می‌گذارد. چراکه مدت‌ زمان یکی از معیارهای مهم و تأثیرگذار بر نرخ اجار جرثقیل است.

بدین ترتیب اگر به یک جرثقیل ۱۵ تن برای یک روز نیاز دارید، باید به‌ مراتب هزینه کمتری به نسبت یک ماه پرداخت نمایید. چرا که هر چه بر مدت‌زمان افزوده گردد، نرخ خدمات جرثقیل نیز به همان نسبت اضافه می‌شود. البته این موضوع به ظرفیت جرثقیل، فاصله محل کار تا شرکت اجاره دهنده و شیفت کاری نیز بسیار وابسته است. بدین ترتیب محاسبه قیمت موضوعی تخصصی بوده که همراهی تیم‌های کاربلد و زبده را می‌طلبد.

قیمت اجاره جرثقیل به صورت پروژه ای

برای کرایه جرثقیل به صورت پروژه ای می توان ضمن عقد قرارداد بین طرفین امکان استفاده از انواع جرثقیل با توان های مختلف را در روند اجرای عملیات پروژه های عمرانی داشت. در این موارد هر یک از طرفین ممکن است تعهداتی در بندهای مختلف قرارداد بر عهده گرفته باشند که پایبندی به آن ها الزامی است.

هزینه اجاره جرثقیل

به طور حتم در صورتی که برای حمل اجسام سنگین و یا جابجا کردن و انتقال اشیا یا تجهیزات دارای اوزان بالای چند تن نیاز به کرایه جرثقیل در تهران داشته باشید، باید هزینه های لازم برای این کار را به صورت ماهانه، روزانه و یا ساعتی پرداخت کنید.

با توجه به این که دفاتر ارائه دهنده خدمات اجاره انواع جرثقیل در تهران بزرگ امکان ارائه مشاوره به شهروندان و متقاضیان اجاره انواع جرثقیل را دارند می توانید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ضمن برقراری تماس با این شرکت ها اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید. قیمت اجاره جرثقیل یک نرخ مصوب است که با توجه به میزان روزی که قرار است استفاده کنید تغییر می کند.

لازم به ذکر است امروزه استفاده از ظرفیت های آنلاین امکان دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه لازم برای کرایه جرثقیل شبانه روزی در تهران یا سایر نقاط کشور را فراهم کرده است. برای همین در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در این زمینه می توانید ضمن مشاوره با چند دفتر یا شرکت معتبر به مقایسه کیفیت و هزینه خدمات ارائه شده توسط آن ها بپردازید.

قیمت کرایه جرثقیل

شاید به خوبی می دانید که هزینه کرایه خودروهای سبک و سنگین می تواند تفاوت بسیار زیادی داشته باشد. برای مثال در صورت نیاز به اجاره یک وانت پیکان یا نیسان نیاز به پرداخت کرایه بسیار کمتری در مقایسه با زمانی است که شما قصد دارید از یک تریلی یا کامیون استفاده کنید. زیرا که توان حمل بار هر یک از آن ها با دیگری تفاوت زیادی دارد.

در مورد انواع جرثقیل نیز به همین صورت است و به طور حتم قیمت اجاره جرثقیل 3 تن یا 5 تن کمتر از هزینه های لازم برای کرایه جرثقیل های بزرگ تر با توان باربرداری 10 تن یا 20 تن و ظرفیت های بالاتر می باشد.

قیمت اجاره جرثقیل های عظیم الجثه

امروزه جرثقیل های عظیم الجثه با دکل های بلند در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرند که ممکن است دارای طول بوم و مشخصات منحصر به فرد برای کاربری های خاص باشند. در این دستگاه ها توان باربرداری یا شعاع باربرداری از اهمیت ویژه برخوردار است.

برای همین است که به طور حتم قیمت اجاره جرثقیل برای این کاربردها بیشتر از هزینه های متداول است که برای حمل خودرو در سطح شهر با جرثقیل های کوچک پرداخت می شود.

قیمت اجاره جرثقیل و کرایه آن

قیمت اجاره جرثقیل و کرایه آن

قیمت کرایه جرثقیل در تهران

اگر چه در بخش قبل اشاره شد که استفاده از جرثقیل های بزرگ نیاز به پرداخت هزینه های بیشتری دارد، اما لازم است تاکید شود که قیمت خرید جرثقیل های عظیم الجثه می تواند چند برابر بیشتر از هزینه لازم برای خرید یک جرثقیل زیر ده تن باشد.

برای همین است که با توجه به هزینه خرید و نگه داری از تجهیزات ممکن است که هزینه اجاره هر یک از این دستگاه ها بیشتر باشد.

لازم به ذکر است که هزینه خرید و نگهداری از جرثقیل های بالای ده تن یکی از مهم ترین دلایلی است که بسیاری از شرکت ها به جای خرید این تجهیزات سعی می کنند در صورت نیاز اقدام به اجاره این دستگاه ها از دفاتر معتبر ارائه دهنده خدمات کرایه جرثقیل در تهران بپردازند.

ما در ادامه اشاره ای به انواع کاربری هایی خواهیم داشت که ممکن است شهروندان محترم در تهران و یا هر یک از شرکت های فعال در پایتخت نیاز به کرایه جرثقیل داشته باشند:

کرایه جرثقیل برای حمل خودرو

یکی از مهم ترین کاربردهایی که به طور روزانه شاهد نیاز شهروندان محترم در تهران برای کرایه جرثقیل هستیم استفاده از این تجهیزات برای حمل خودرو می باشد.

با توجه به این که در سطح شهرهای بزرگی مانند تهران میلیون ها خودرو در حال تردد هستند، هر روزه تعدادی از این خودروها با نقص فنی مواجه می شوند و یا به دلیل تصادفات رانندگی امکان حرکت ندارند.

برای همین یکی از مهم ترین کاربری هایی که تقاضای بالایی برای کرایه جرثقیل در تهران دیده می شود نیاز به استفاده از این تجهیزات برای حمل انواع خودرو سواری و باری می باشد.

جرثقیل هابیل نیز هر روزه با کرایه انواع جرثقیل (با توجه به نوع خودرو و وزن وسیله نقلیه)، امکان حمل آن ها به پارکینگ و یا تعمیرگاه های سطح شهر را فراهم می کند.

قیمت اجاره جرثقیل

قیمت اجاره جرثقیل

قیمت کرایه جرثقیل پروژه ای

یکی دیگر از کاربری هایی که در شهر بزرگی مانند تهران شاهد تقاضای بالا برای اجاره انواع جرثقیل هستیم نیاز به اجاره این تجهیزات برای ساخت واحدهای مسکونی می باشد. با توجه به این که در مناطق 22 گانه تهران بزرگ پروژه های متعددی در حال اجرا هستند، نیاز به کرایه جرثقیل برای این کاربری ها در یک دهه گذشته بسیار بیشتر شده است.

برای همین است که قیمت اجاره جرثقیل در تهران برای پیشبرد پروژه های ساختمانی نیز برای بسیاری از شهروندان و افرادی که به عنوان کارفرما در حال پیشبرد و اتمام پروژه های ساختمانی هستند مهم می باشد.

اجاره جرثقیل برای حمل نفرات و بار به ارتفاع مشخص

برخی از انواع جرثقیل هستند که دارای کابین برای حمل نفرات و یا بار و تجهیزات به ارتفاع مشخص هستند. برای مثال می توان به جرثقیل هایی اشاره کرد که برای نصب تجهیزات مخابراتی یا دوربین های مدار بسته به کار می روند اشاره کرد.

اگر شما هم قصد نصب دوربین مداربسته در ارتفاع بالا و دور از دسترس داشته باشید و یا برای کاربری هایی مانند نیاز به انجام تعمیرات در ساختمان (مانند تعمیر نمای ساختمان) به طور حتم شاید استفاده از انواع جرثقیل کابین دار می تواند به شما کمک کند تا زودتر موفق به نصب تجهیزات یا انجام تعمیرات در ساختمان شوید.

لازم به ذکر است قیمت اجاره جرثقیل کابین دار می تواند با سایر انواع جرثقیل مانند جرثقیل های کفی دار و دارای دکل متفاوت باشد. برای همین بهتر است در مورد هزینه های لازم برای اجاره این تجهیزات اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قیمت کرایه جرثقیل در تهران ارزان

به طور حتم کرایه جرثقیل صرفا برای کاربردهای ذکر شده در بالا نیست و در هر کاربری که نیاز به حمل بار یا جا به جا کردن آن باشد، اگر وزن بار یا اجسام مورد نظر بالا بوده و بیش از یک تن باشد به طور حتم نیاز به اجاره یکی از انواع جرثقیل می باشد.

برای همین است که شرکت هایی مانند جرثقیل هابیل با خرید انواع جرثقیل تلاش کرده اند امکان استفاده از این تجهیزات را برای شهروندان در هر یک از نقاط تهران بزرگ فراهم کنند.

امید است که کلیه شهروندان و شرکت های کوچک و بزرگ در تهران بزرگ با استفاده از این خدمات موفق به پیشبرد پروژه های عمرانی و یا رفع مشکلات خود در زمان نیاز به حمل خودرو یا اجسام سنگین شوند.

افزایش قیمت اجاره جرثقیل

شاید به خوبی بدانید که نرخ تورم باعث بالا رفتن هزینه های زندگی و قیمت خرید بسیاری از محصولات مصرفی شده است. برای همین است که در بسیاری از بخش ها شاهد افزایش هزینه ارائه خدمات به شهروندان بوده ایم.

به طور حتم هر گونه افزایش در قیمت اجاره جرثقیل در سال های آینده نیز می تواند با توجه به هزینه قیمت خرید تجهیزات و متناسب با افزایش هزینه کرایه کلیه وسایل نقلیه و سنگین باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع جرثقیل می توانید به ویکی پدیا سری بزنید و در مورد انواع جرثقیل و کاربرد آن ها اطلاعات اولیه را کسب کنید.

برای همین در صورت نیاز به اطلاعات از نرخ های مصوب و تعرفه ارائه خدمات به شهروندان با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید تا ضمن ارائه راهنمایی های لازم امکان آگاهی از هزینه کرایه جرثقیل در شهر تهران را برای شما فراهم کنند.

تعرفه کرایه جرثقیل

تعرفه های کرایه با توجه به کاربرد و نوع جرثقیل، مدت زمان عملیات، وزن بار، مسیر و مسافت طی شده عملیاتی، خدمات جانبی جرثقیل، جنس بار و غیره، می تواند مبنایی برای تعیین تعرفه های خدمات جرثقیل باشد. پیشنهاد می کنیم برای دریافت تعرفه های کرایه جرثقیل با شماره های درج شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

تعرفه های جرثقیل در نرخ های کرایه روزانه و ماهانه تعیین می گردد؛ البته بیشتر این تعرفه ها توافقی بوده و بیشترین تخفیف در کرایه جرثقیل، برای نرخ های ماهانه لحاظ می گردد. تعرفه خدمات جرثقیل های کفی که اغلب بین ۳ الی ۱۵ تن می باشند و بیشتر برای جابجایی محموله ها ی مختلف کاربرد دارند، از نرخ روزانه ۵۰۰۰۰۰ هزار تومان شروع و تا نرخ روزانه ۱۰۰۰۰۰۰میلیون تومان متفاوت است. برای جرثقیل های کفی، کرایه ماهانه از نرخ ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان شروع و تا۲۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان هم می رسد. برای جرثقیل های سقفی، جرثقیل های سنگین و فوق سنگین، تعرفه های کرایه بیشتر از موارد ذکر شده می باشد.

1 دیدگاه در “قیمت اجاره جرثقیل

  1. شهروز گفت:

    سلام کرایه جرثقیل چقدره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.