اخبار و مقالات, خدمات

ایمنی هنگام اجاره جرثقیل بالابر در تهران

ایمنی هنگام اجاره جرثقیل بالابر در تهران

همواره در هر کاری ایمنی حرف اول را می زند. در زمینه اجاره جرثقیل این مورد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این پست قصد داریم تا با ایمنی هنگان اجاره جرثقیل بالابر در تهران شما را آشنا کنیم.

در هنگام اجاره جرثقیل مشاوران ما همواره توصیه هایی را به شما می کنند و همچنین یک دستورالعمل به شما ارائه می دهند که با رعایت آن می تونید ایمنی کار را تضمین کنید.

به دلیل وجود ابزارآلات مختلف و خطرناک کار در محیط های صنعتی و کارگاهی همواره دارای خطرات گوناگونی است. اما شما با شناسایی این خطرات و امکان سنجی برطرف کردن وم به حداقل رساندن آن می توانید این خطرات را کنترل کنید. به عنوان مثال یکی از خطرات در این محیط ها کار کردن در ارتفاع است. کار در ارتفاع می تواند نصب وسایل و تابلو یا تعمیرات کابل برق باشد.

باید توجه داشته باشید که کار در ارتفاع شرایط ویژه ای دارد. با دانستن این شرایط می توانید خطرات را پیشبینی کنید و برای ایجاد نشدن خطر خاصی برنامه ریزی کنید.

مطالعه بیشتر: اجاره جرثقیل در تهران پارس

اجاره جرثقیل بالابر در جرثقیل هابیل

جرثقیل هابیل علاوه بر اجاره جرثقیل بالابر به شما در امر رعایت ایمنی در هنگام کار نیز کمک می کند. تیم متخصص جرثقیل هابیل با دارا بودن مهارت در اداره جرثقیل می تواند خطرات و خسارات را به صفر برساند. متاسفانه دیده شده برخی با انجام فرآیند های خطر زا با قیمت کم سعی در آسیب رساندن به جان و مال مردم را دارند.

بالابر چیست:

بالابر وسیله است که از آن برای حمل و جابجایی بارهای سنگین استفاده می شود. لازم است بدانید در صورت استفاده نادرست از این وسیله می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد. بالابرها در سه دسته بالابر دستی، بالابر برقی، بالابر بادی و بالابر هیدرولیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مطالعه بیشتر: اجاره جرثقیل دکل بلند

نکات ایمنی هنگام اجاره بالابر در جرثقیل هابیل:

  • در هنگام استفاده از جرثقیل بالابر حتما از یک اپراتور ماهر کمک بگیرید.
  • تعمیر و نگهداری جرثقیل بالابر باید توسط فردی مسلط در این زمینه انجام شود. حتی بستن یک پیچ هم در این باره بسیار مهم است و در صورت درست اجرا نشدن می تواند صدمات زیادی را وارد کند.
  • قبل از استفاده از این ومسیله آن را به خوبی ارزیابی کنید که مشکلی نداشته باشد.
  • محل نگهداری بالابر مهم است و باید در نگهداری کردن از آن به نکات توجه کرد.
  • به هیچ عنوان به دستگاه ضربه وارد نکنید.
  • از سالم بودن قلاب ها و محل اتصال آن ها اطمینان حاصل کنید.
  • کنترلر بالابر هر روز باید چک شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال برای اجاره جرثقیل می توانید با یکی از شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما در جرثقیل هابیل همواره پاسخگوی شما خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.