اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل آجودانیه

اجاره جرثقیل آجودانیه

آیا به دنبال اجاره جرثقیل آجودانیه برای حمل خودرو یا استفاده از آن در سایت های عمرانی و پروژه های ساختمانی هستید؟

امروزه استفاده از ماشین آلات سنگین در تهران بیشتر از گذشته شده است. به خصوص استفاده از انواع جرثقیل برای حمل یا بلند کردن انواع وسیله نقلیه یا مصاح ساختمانی و پیشبرد بسیاری از امور ضروری است.

برای همین بسیاری از شهروندان محترم در آجودانیه به دنبال اجاره جرثقیل برای کاربری های گوناگون در بخش های مختلف آن هستند.

خوشبختانه، جرثقیل هابیل یکی از ارائه دهندگان خدمات اجاره جرثقیل آجودانیه است که می تواند در صورت نیاز شهروندان و صاحبان واحدهای تولیدی و فروشگاهی یا شرکت های ساختمانی امکان ارائه این خدمات به آن ها را با استفاده از انواع جرثقیل داشته باشد.

لازم به ذکر است علاوه بر این در صورت نیاز به استفاده از این تجهیزات در سایر بخش های پایتخت، می توانید امکان اجاره جرثقیل در تهران در کلیه بخش های کلان شهر تهران (برای پیشبرد عملیات ساخت پروژه های ساختمانی یا حمل ماشین آلات و وسایل نقلیه سبک و سنگین) را داشته باشید.

کسب اطلاعات بیشتر: اجاره جرثقیل شهرک محلاتی

دلیل نیاز به اجاره جرثقیل آجودانیه

به طور کلی دو نوع جرثقیل ثابت و متحرک وجود دارند که هر یک دارای کاربری های خاص خود هستند. اما دلیل تقاضا برای اجاره جرثقیل آجودانیه بیشتر می تواند برای استفاده از هر یک از این تجهیزات برای کاربری های زیر باشد:

1.     حمل خودرو پس از سوانح رانندگی در آجودانیه

در آجودانیه نیز مانند سایر بخش های تهران به طور روزمره شاهد وقوع سوانح رانندگی و تصادفاتی هستیم که در موارد متعددی منجر به نقش فنی خودرو می شود.

در این موارد باید هر چه زودتر با اجاره یک جرثقیل نسبت به انتقال خودرو به مکان مناسب اقدامات لازم به عمل آید.

برای همین یکی از دلایل نیاز به اجاره جرثقیل آجودانیه برای حمل انواع خودروی شخصی یا وانت بارهایی مانند پیکان، … می باشد.

2.     اجاره جرثقیل آجودانیه برای سایت های ساختمانی

ساخت واحدهای مسکونی یا تجاری در بخش های مختلف پایتخت یکی از مهم ترین دلایل نیاز به اجاره انواع جرثقیل برای پیشبرد عملیات ساخت این واحدها و حمل مصالح یا برای کاربری های مشابه می باشد.

به طور حتم می توان نیاز به اجاره جرثقیل شرق تهران یا شمال و غرب آن را به عنوان یکی از نیازمندی های مهم بسیاری از پروژه های عمرانی در نظر گرفت. برای همین اجاره جرثقیل آجودانیه برای اتمام عملیات ساخت واحدهای مسکونی یا تجاری در احل اجرا در این بخش از پایتخت نیز در زمره مهم ترین دلایل نیاز به کرایه این تجهیزات می باشد.

–        سایر کاربردها

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، کاربری های دیگری هستند که در مواقع خاص لازم است با استفاده از جرثقیل نسبت به حمل اجسام سنگین و پیشبرد کارها اقدام نمود.

برای مثال می توان به استفاده از جرثقیل برای حمل گاو صندوق اشاره کرد. در برخی از موارد نیز برای حمل تجهیزاتی مانند دستگاه تراشکاری یا ماشین آلات سنگین نیاز به اجاره انواع جرثقیل با توان های متفاوت در آجودانیه خواهد بود.

برای همین ممکن است هر یک از شهروندان نیاز به اجاره جرثقیل آجودانیه برای دلایل خاص داشته باشند. توجه داشته باشید که ممکن است نیاز به انواع جرثقیل ثابت یا دارای کفی برای حمل بار داشته باشد.

هزینه اجاره جرثقیل آجودانیه

یکی از مهم ترین سوالاتی که در ارتباط با هزینه لازم برای اجاره جرثقیل آجودانیه باید به آن پاسخ داده شود، نحوه محاسبه کرایه تجهیزات و دستمزد اپراتور است.

به طور معمول با توجه به نوع کاربری و وزن اجسامی که باید با استفاده از جرثقیل حمل شوند امکان آگاهی از هزینه لازم برای کرایه این تجهیزات در آجودانیه وجود دارد.

لازم به ذکر است نیازی به نگرانی نیست، زیرا در صورت نیاز به اجاره جرثقیل شمال تهران یا در سایر بخش های پایتخت به طور معمول این هزینه ها مشخص است و مطابق با تعرفه های مصوب دریافت خواهد شد.

تفاوت انواع جرثقیل چیست؟

انواع جرثقیل را با توجه به مشخصاتی که دارند می توان به چند گروه تقسیم کرد. مهم ترین این مولفه ها عبارت هستند از:

  • ظرفیت جرثقیل یا توان اسمی آن
  • مشخصات بوم جرثقیل
  • کاربری دستگاه (که می تواند برای حمل خودرو، پیشبرد عملیات ساختمانی و غیره باشد)

به عنوان یک مثال ساده می توان به جرثقیل های دارای توان زیر 10 تن اشاره کرد که ممکن است به دلیل دارا بودن کفی امکان حمل خودرو را داشته باشند.

لازم به ذکر است، اجاره جرثقیل 7 تن در بیشتر موارد برای این کاربردها است. البته در صورت نیاز به حمل ماشین آلات سنگین ممکن است نیاز به اجاره جرثقیل 10 تن باشد که توان بیشتری دارد.

آیا مشخصات دکل جرثقیل مهم است؟

طول بوم و سایر مشخصات دکل جرثقیل نشان می دهد که شعاع باربرداری یا ارتفاع باربرداری آن چقدر خواهد بود. برای همین به خصوص در پروژه های عمرانی از اهمیت برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.