اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل اقدسیه

اجاره جرثقیل اقدسیه

آیا نیاز به اجاره جرثقیل اقدسیه دارید؟ خوشبختانه امکان کرایه جرثقیل اقدسیه با توان حمل اجسام در اوزان بالا و ماشین آلات سنگین و یا استفاده به منظور پیشبرد عملیات ساخت واحدهای مسکونی و تجاری در این بخش از تهران بزرگ وجود دارد.

برای همین شهروندان محترم و شرکت های فعال در این بخش از تهران بزرگ می توانند در صورت نیاز به اجاره جرثقیل اقدسیه از این خدمات به صورت شبانه روزی بهره مند شوند.

لازم به ذکر است با خرید انواع جرثقیل و استفاده از اپراتورهای مجرب، جرثقیل هابیل تلاش کرده است تا با ارائه این خدمات به کلیه ساکنان پایتخت، امکان برخورداری آن ها از انواع جرثقیل متحرک و ثابت را برای کاربریه ای مختلف فراهم کند.

شما می توانید در صورت نیاز به اجاره جرثقیل در اقدسیه (یا هر یک از بخش های پایتخت) با کارشناسان ما تماس بگیرید تا امکانات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

کرایه جرثقیل هابیل

کرایه جرثقیل هابیل

هزینه اجاره جرثقیل اقدسیه

هزینه مورد نیاز برای کرایه این تجهیزات در تهران متغیر است. زیرا با توجه به تنوع کاربری هایی که انواع جرثقیل دارند و علاوه بر این به دلیل هزینه خرید و نگهداری از این تجهیزات ممکن است مبلغ مورد نیاز برای اجاره جرثقیل در تهران و در بخش هایی مانند اقدسیه وابسته به فاکتورهای متعددی باشد.

از جمله مهم ترین مولفه های تاثیرگذار بر هزینه های لازم برای کرایه این تجهیزات عبارت هستند از:

 • نوع کاربری جرثقیل
 • توان باربرداری دستگاه
 • مدت زمان نیاز به اجاره جرثقیل

در ادامه اشاره ای کوتاه به موارد ذکر شده در بالا خواهد شد:

نوع کاربری جرثقیل

برخی از انواع جرثقیل برای حمل بار با استفاده از یک کفی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی دیگر نیز ثابت بوده و با دکل خود امکان جابجایی اجسام و اشیای سنگین را دارند.

برای همین کاربری هر یک از جرثقیل های ثابت و متحرک کاملا متفاوت است. پس در صورت نیاز به اجاره جرثقیل اقدسیه باید با توجه به کاربری که قصد استفاده از این تجهیزات را دارید نسبت به انتخاب بهترین آن ها اقدام کنید.

کرایه جرثقیل هابیل

کرایه جرثقیل هابیل

انواع جرثقیل کفی دار

به طور معمول جرثقیل هایی که دارای کفی هستند می توانند انواع خودرو را از نقطه ای به نقطه دیگر حمل کنند. برای همین است که با توجه به نیاز مبرمی که برای حمل برخی از خودروهای آسیب دیده وجود دارد، استفاده از جرثقیل کفی دار در شهری مانند تهران لازمو ضروری است.

به خاطر داشته باشید که انواع جرثقیل کفی دار ممکن است ظرفیت های متفاوتی داشته باشند. برای مثال می توان به مدل های زیر اشاره کرد:

 • جرثقیل 3 تن
 • جرثقیل 5 تن
 • جرثقیل 7 تن

علاوه بر این مدل ها که توان زیر ده تن دارند، یکی از انواع جرثقیل که دارای توان بیشتری بوده و امکان حمل ماشین آلات سنگین را دارد جرثقیل 10 تن است.

انواع جرثقیل دکل بلند

جرثقیل هایی که دارای دکل های بلند هستند به طور معمول امکان انتقال انواع تجهیزات به ارتفاع بلند را دارند. این جرثقیل ها ممکن است بتوانند شعاع نسبتا خوبی را در اطراف خود پوشش دهند.

از جمله کاربردهایی که جرثقیل های دارای دکل بلند دارند در پیشبرد عملیات ساخت پروژه های عمرانی است.

در این کاربردها امکان استفاده از انواع جرثقیل با دکل بلند با توجه به مشخصات زیر وجود دارد:

 • طول بوم دستگاه
 • نوع دکل (یا نوع جرثقیل مانند چپقی، تلسکوپی و …)
 • زاویه بوم
 • شعاع باربرداری
 • ارتفاع باربرداری
 • توان اسمی

به طور حتم در برخی از پروژه ها توجه به این مشخصات می تواند در زمان نیاز به اجاره جرثقیل اقدسیه بسیار مهم باشد. به خصوص در پروژه های سنگین و کاربری های خاص نیاز است توجه بیشتری به توان جرثقیل و مشخصات دکل آن بشود.

لزوم مشاوره برای اجاره جرثقیل اقدسیه

با توجه به مطالبی که در بخش های قبل به آن اشاره شد، توصیه می شود حتما در صورت نیاز به اجاره جرثقیل اقدسیه ابتدا در مورد بهترین جرثقیل که توان لازم را برای حمل دستگاه یا کاربری مدنظر شما داشته باشد مشورت کنید.

همان طور که اشاره شد کاشناسان حاضر در دفتر جرثقیل هابیل امکان ارائه مشاوره به شهروندان محترم در صورت نیاز به اجاره جرثقیل اقدسیه را دارند. برای همین می توانید برای کرایه بهترین جرثقیل به منظور حمل خودرو، ماشین آلات، انواع اجسام سنگین یا برای استفاده در سایت های ساختمانی با این کارشناسان مشورت کنید.

لازم به ذکر است خدمات جرثقیل هابیل در اختیار کلیه همشهریان که در سرتاسر پایتخت نیاز به اجاره جرثقیل شرق تهران یا غرب و جنوب آن دارند قرار می گیرد.

علاوه بر این، کلیه شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی هم در صورت نیاز به  اجاره جرثقیل شمال تهران یا در محدوده اطراف پایتخت امکان استفاده از این خدمات را خواهند داشت.

به خصوص در صورت نیاز به کرایه جرثقیل 7 تن یا اجاره جرثقیل 10 تن و سایر انواع جرثقیل دکل بلند می توانید امکان کرایه آن ها را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.