اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل حکیمیه

اجاره جرثقیل حکیمیه

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی با استفاده از مشاوره آنلاین می توانند موفق به اجاره جرثقیل در حکیمیه با توان باربرداری مناسب برای کاربری مد نظر خود شوند.

خوشبختانه با توجه به این که شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات کرایه جرثقیل امکان استفاده از فضای مجازی برای معرفی خود به شهروندان محترم در تهران را دارند، می توانید به راحتی ضمن تماس با دفاتر کرایه دهنده این تجهیزات موفق به استفاده از انواع جرثقیل برای کاربردهای زیر شوید:

  • حمل خودرو
  • حمل مصالح ساختمانی
  • تخلیه و بارگیری تجهیزات سنگین
  • حمل نفرات و تجهیزات به ارتفاع بلند.
  • ….

لازم است تاکید شود جرثقیل هابیل یکی از ارائه دهندگان خدمات اجاره جرثقیل در تهران است که به طور شبانه روزی به ارائه این خدمات می پردازد. برای همین در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به اجاره جرثقیل در حکیمیه داشته باشید می توانید امکان کرایه این تجهیزات برای حمل خودرو یا سایر اجسام سنگین در حکیمیه را داشته باشید.

–        اجاره جرثقیل در حکیمیه به صورت کوتاه مدت

برای کاربردهایی مانند حمل خودرو نیاز به اجاره جرثقیل در حکیمیه به صورت کوتاه مدت و برای حداکثر چند ساعت می باشد. برای همین بخشی از خدماتی که در حکیمیه در اختیار شهروندان عادی و شرکت ها قرار می گیرد به صورت ساعتی یا شیفت کاری محاسبه می شود.

البته در صورت نیاز به حمل بار با استفاده از کفی جرثقیل ممکن است کرایه جرثقیل با توجه به طول مسیر محاسبه شود. برای همین اگر قصد اجاره جرثقیل در حکیمیه برای حمل خودرو یا تجهیزات سنگین مانند انواع ماشین آلات و گاو صندوق یا … را دارید، باید به این نکته توجه داشته باشید.

–        اجاره جرثقیل در حکیمیه به صورت پروژه ای

در برخی از کاربری ها (مانند استفاده از جرثقیل های دکل بلند در سایت های عمرانی) ممکن است که هزینه اجاره جرثقیل در حکیمیه به صورت پروژه ای یا بلند مدت محاسبه شود. در این مواقع ممکن است کرایه این تجهیزات به طور ماهانه یا هفتگی محاسبه گردد. البته به طور معمول در پروژه هایی که نیاز به اجاره جرثقیل برای یک یا چند روز است هزینه با توجه به تعداد روز کاری محاسبه خواهد شد.

 هزینه اجاره جرثقیل در حکیمیه چقدر است؟

با توجه به مطالبی که در بخش قبل گفته شد، هزینه لازم برای استفاده از جرثقیل می تواند با توجه به بازه زمانی که از این تجهیزات استفاده می کنید محاسبه شود.

اما نکته مهم این است که با توجه به تفاوت هایی که انواع جرثقیل با هم دارند (برای مثال تفاوت در توان اسمی جرثقیل) ممکن است هزینه اجاره جرثقیل در حکیمیه برای هر یک از این تجهیزات متفاوت باشد.

توجه داشته باشید که امروزه انواع جرثقیل خاور، یا انواع کامیونت با دکل بالابر که به عنوان جرثقیل به کار می روند در تهران قابل کرایه هستند. علاوه بر این، جرثقیل های دکل بلند که ممکن است توان بیش از 20 تن داشته باشند نیز برای کاربری های خاص در تهران استفاده می شوند.

برای همین با توجه به توان جرثقیل و کاربری آن ممکن است لازم باشد هزینه های متفاوتی پرداخت شود. برای مثال هزینه اجاره جرثقیل 7 تن با هزینه لازم برای اجاره و کرایه جرثقیل 10 تن متفاوت است.  برای همین در صورت نیاز به کرایه جرثقیل شرق تهران یا شمال، جنوب و غرب پایتخت بهتر است با شرکت های معتبر ارائه دهنده خدمات اجاره جرثقیل مشورت کنید.

کرایه جرثقیل هابیل

کرایه جرثقیل هابیل

آیا امکان اجاره جرثقیل برای ساخت واحدهای چند طبقه را خواهم داشت؟

بله. یکی از خدماتی که توسط شرکت هایی مانند جرثقیل هابیل در اختیار شهروندان محترم و شرکت های دولتی و خصوصی قرار می گیرد، اجاره جرثقیل برای استفاده در ساخت پروژه های ساختمانی مسکونی، تجاری و اداری در حکیمیه و سایر بخش های تهران می باشد.

آیا امکان اجاره جرثقیل برای حمل خودرو در حکیمیه وجود دارد؟

بله. در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز فوری به اجاره جرثقیل در حکیمیه برای حمل خودرو داشته باشید، می توانید ضمن تماس با کارشناسان ما در دفتر جرثقیل هابیل موفق به اجاره این تجهیزات و حمل خودرو به مکان مناسب شوید.

تلاش جرثقیل هابیل بر ارائه خدمات اجاره جرثقیل شمال تهران و کلیه بخش های پایتخت مانند حکیمیه است و با توجه به نیاز شهروندان و وزن خودرو بهترین جرثقیل برای آن ها ارسال خواهد شد.

انواع جرثقیل چه تفاوت هایی با هم دارند؟

ممکن است به عنوان یک شهروند علاقه مند به آشنایی با تفاوت های انواع جرثقیل باشید. در این صورت باید بدانید انواع جرثقیل ممکن است از جنبه های زیر با هم تفاوت داشته باشند:

  • توان اسمی یا ظرفیت باربرداری
  • نوع دکل (مشخصات بوم و …)
  • نحوه کنترل جرثقیل توسط اپراتور
  • کاربری جرثقیل
  • ….

لازم به ذکر است آشنایی با انواع جرثقیل ضروری نیست و پس از تماس با دفتر شرکت اطلاعات لازم برای اجاره این تجهیزات در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.