اخبار و مقالات, خدمات

اجاره جرثقیل دکل بلند

اجاره جرثقیل دکل بلند

اجاره جرثقیل دکل بلند یکی از مواردی است که برای آن بسیار به مجموعه ی جرثقیل هابیل برای اجاره جرثقیل در تهران با ما تماس گرفته می شود. در این پست قصد داریم به معرفی جرثقیل دکل بلند بپردازیم و کمی از کاربرد های آن را برای شما شرح دهیم. همچنین در ادامه به مکانیسم کاری این جرثقیل خواهیم پرداخت. برای اجاره جرثقیل دکل بلند کارگاهی و یا دریافت قیمت آن می توانید همین حالا با شماره 09122591675 تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

جرثقیل دکل بلند چیست؟

خود اسم این جرثقیل معرف آن است. این نوع جرثقیل به دلیل بوم و دکل بلندی که دارد در جهت باربرداری و جابجایی بارهای سنگین در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله جرثقیل های دیگری که در این دسته بندی قرار می گیرند عبارتند از جرثقیل های تلسکوپی و جرثقیل های بوم بلند. این از جرثقیل ها با دارا بودن ویژگی های منحصر به فردی که دارند دارای کاربردهای خاص هستند. تولید و ساخت این نوع جرثقیل باعث پیشرفت در صنعت ساختمان سازی و دیگر صنایع گردید. برای فهم بهتر موضوع لازم است تا با جزئیات این جرثقیل و اجاره جرثقیل دکل بلند بیشتر آشنا شوید پس همراه ما باشید.

دکل جرثقیل

یکی از اجزای مهم در این نوع جرثقیل دکل آن است. دکل یکی از اجزای مهم در این نوع جرثقیل ها محسوب می شود. جنس تولیدی دکل از فولاد و آلیاژ های آن است. این جنس به این دلیل است که توانایی جابجایی بارهای سنگین را دارا باشد. به هنگام اجاره جرثقیل دکل بلند، دکل آن را در نظر داشته باشید تا کیفیت بالایی داشته باشد.

فولاد و آلیاژهای آن دارای استقامت بالایی هستند و علاوه بر این ویژگی هایی دارد که این فلز را نسبت به سایرین متمایز می کند. فولاد یکی از آلیاژ های آهن بوده که در آن کربن و سایر فلزات دیگری به مقدار بسیار کم برای افزایش استحکام ساخته شده است.

همانطور که گفته شد از جمله ویژگی های جرثقیل دکل بلند جابجایی بارهای بسیار سنگین است از این رو جنس مورد استفاده در این نوع از جرثقیل ها باید بسیار محکم باشد. بهترین ماده ای که می توان در جرثقیل دکل بلند استفاده کرد فولادهای آلیاژی است.

مطالعه بیشتر: اجاره جرثقیل ساعتی

اجاره جرثقیل دکل بلند

اجاره جرثقیل دکل بلند

کاربرد دکل جرثقیل دکل بلند

اگر بخواهیم از کاربرد جرثقیل دکل بلند برای شما بگوییم باید به صنایع کشتی سازی، کشتی رانی و… اشاره کرد. بنادر مناطقی فعال تجاری است که روزانه با تناژ بالا جنس در آن جابجا می شود. از این رو لازم است تا از جرثقیل دکل بلند استفاده شود تا بتواند این بارهای سنگین را بدون مشکل جابجا کند.

همانطور که در بالا نیز اشاره شد از کاربردهای دیگر آن می توان به صنعت ساختمان سازی اشاره کرد. در صنایع ساختمانی لازم است تا وسایل سنگینی جابجا گردند از این رو بهتر است تا از این نوع جرثقیل استفاده گردد.

از مکان های دیگری که از جرثقیل دکل بلند استفاده می شود صنایع قطار و واگن سازی است. جابجایی واگن ها نیز کاری بسیار دشوار خواهد بود بدون استفاده از این نوع جرثقیل. بنابراین اجاره جرثقیل دکل بلند یکی از مهم ترین مراحل پیشبرد پروژه های عمرانی می باشد.

نکته: از جرثقیل های دکل بلند برای جابجایی تجهیزات و اشیا سنگین استفاده می شود. پس نمی توان از آن برای جابجایی کارگران و نیروهای انسانی استفاده نمود.

مکانیسم بوم جرثقیل در جرثقیل دکل بلند

جرثقیل های بوم بلند خود دارای انواع مختلفی هستند و از این رو مکانیسم بوم در هر یک متفاوت است. جرثقیل های بوم بلند دارای دو دسته ی جرثقیل های بوم خشک و جرثقیل های تلسکوپی بوم بلند یا همان جرثقیل دکل بلند تقسیم بندی می شوند. هر یک از این ها خود دارای ویژگی های منحصر به فرد است که باعث می شود از نظر کاربردی متفاوت گردند.

بوم در این نوع جرثقیل از جنس فولاد ساخته می شود و هنگام استفاده از آن با استفاده از یک بازوی هیدرولیکی به حرکت در می آید. جرثقیل های بوم خشک بیشتر در صنایع کشتی رانی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از جرثقیل ثابت بوده و انعطاف کمتری نسبت به سایرین دارد.

از جرثقیل های دکل بند بیشتر در صنایع ساختمان سازی استفاده می شود. این نوع از جرثقیل ها دارای انعطاف بیشتر بوده و نثبت به نوع خشک قابلیت حرکت و جابجایی در آن ها راحت تر است. اجاره جرثقیل دکل بلند را با جرثقیل هابیل تجربه کنید.

نکته ای که جالب است بدانید این است که به تعداد هر تلسکوپی که در این نوع از جرثقیل ها وجود دارد، کابل هایی برای برقراری ارتباط با یکدیگر و حفظ تعادل نیز کشیده شده است تا بتواند به راحتی اجسام و وسایل سنگین را جابجا کند. این نوع بیشتر برای کار در ارتفاعات مناسب است.

خدمات جرثقیل دکل بلند در تهران

ساخت برج در سال های اخیر بسیار گسترده شده و هر چه ارتفاع بالا می رود و نیاز به توان های باربری بسیار سنگین وجود داشته باشد جرثقیل دکل بلند کارایی بیشتری پیدا می کند. این ماشین ها از وزن کمتر مانند 7 تن شروع می شوند و تا 300 تن را شامل می شوند. از مهم ترین کاربردهای جرثقیل دکل بلند می توان به موارد زیر اشاره داشت. شما عزیزان برای اجاره جرثقیل دکل بلند می توانید به جرثقیل هابیل مراجعه کنید.

  • نصب اسکلت‌ها در حاشیه بنادر
  • مونتاژ و دمونتاژ تاور کرین و جرثقیل‌های برجی
  • نصب سیلو و انبار مواد غذایی
  • احداث چیلر و کوره‌های ذوب مواد
  • حمایت از سازه‌های چند ده‌متری
  • امداد جاده‌ای و صحنه‌های تصادف
  • خارج‌سازی خودروهای سقوطی در دره
  • جابه‌جایی انواع خودروهای لوکس و آکبند ترانزیتی
  • یدک‌کشی خودروهای سنگین
  • حمل‌ونقل انواع کانکس، گاوصندوق و قطعات صنعتی
اجاره جرثقیل دکل بلند

اجاره جرثقیل دکل بلند

انواع جرثقیل دکل بلند

هر نوع جرثقیلی که بتواند بارهای سنگین را جابجا کند در زمره جرثقیل دکل بلند می باشد. انواع جرثقیل های ساختمانی، بوم بلند، تلسکوپی، سبد دار و … توانایی جابجایی بار سنگین را دارند و به این ترتیب جزویی از جرثقیل دکل بلند محسوب می شوند. در حالت کلی انواع جرثقیل دکل بلند با توجه به مکانیزم به سه دسته تقسیم بندی می شود:

جرثقیل دکل بلند سرچکشی:

این جرثقیل‌ها با سری که شبیه به چکش است، به‌راحتی شناخته می‌شوند. قدرت چرخش ۳۶۰ درجه به این نوع جرثقیل توان بسیار بالایی در کارها داده است. کارهای ساخت‌وسازی که ارتفاعات فوق در آن بلندمدت نظر است را با این ماشین‌ها به‌پیش می‌برند. شباهت بالای این جرثقیل‌ها به نمونه‌های برجی غیرقابل‌انکار است.

جرثقیل دکل بلند لنگری:

جرثقیل دکل بلند لنگری به دلیل ارتفاع جیب قابل‌تغییر، تحمل حمل بار با وزن بیشتر به نسبت سرچکشی و بازوی قلاب گونه جهت مانور بهتر نمونه‌ای برتر بوده که از مهم‌ترین مشخصات ماشین‌ها باربری بهره می‌برد. ولی این مزیت‌های فراوان سبب شده، قیمت کرایه جرثقیل دکل بلند لنگری به نسبت بیشتر باشد. اجاره جرثقیل دکل بلند در تهران.

جرثقیل دکل بلند خود نصب:

با کرایه جرثقیل دکل بلند به سازه‌ای باقابلیت جابه‌جایی سریع، وزن کلی سبک‌تر و امکان باز و بسته‌شدن در محل کار دست می‌یابید که بسیار ایدئال‌تر به نظر می‌رسد. بدین ترتیب برای نقل‌وانتقال این سازه بر سر کارهای مختلف زحمت کمتری متحمل شده و سریع‌تر به خواسته‌تان می‌رسید.

مطالعه بیشتر: اجاره جرثقیل کفی در تهران

اجاره جرثقیل دکل بلند در تهران

هر پروژه ساختمانی با توجه به میزان ارتفاع به یک جرثقیل دکل بلند نیاز دارد. این جرثقیل را با توجه به مدت زمان بهره برداری،  قدرت و توان باربرداری ماشین، نوع جرثقیل و شرایط کاری انتخاب کنید. بدین ترتیب می توانید با قیمت مناسب بهترین جرثقیل را برای خود کرایه کنید. شرکت های مختلفی برای اجاره جرثقیل دکل بلند در تهران وجود دارد که یکی از آن جرثقیل هابیل می باشد. برای اجاره از این شرکت و یا دریافت مشاوره می توانید با شماره های درج شده در انتهای سایت تماس بگیرید.

قیمت اجاره جرثقیل دکل بلند

برای برآورد نرخ اجاره جرثقیل دکل بلند در زمان اجاره علاوه بر دقت بر نوع ماشین باید به مؤلفه‌های دیگری نیز توجه نمایید. پارامترهایی مانند نوع حجم و ارتفاع بار، کیفیت بستر کاری و قدرت مانور در محدوده موجود بسیار مهم هستند. به همین دلیل قیمت کرایه جرثقیل دکل بلند به‌صورت واحد اعلام نمی‌گردد و برای دسترسی به اعداد و ارقام واقعی باید محاسبات زیادی توسط کارشناسان متخصص انجام شود.

بررسی این موارد کمک می‌کنند تا به بهترین جرثقیل با کمترین تناژ و برترین کارایی دست‌یافته و هزینه‌های اجاره‌ بهای شما تا حد امکان تقلیل یابد. از طرفی تشخیص و محاسبه تناژ اسمی متناسب با ارتفاع کاری تخصصی است که در صورت نا آشنایی ممکن است، در انتخاب جرثقیل به‌اشتباه رفتار نمایید. برای دریافت قیمت اجاره جرثقیل دکل بلند تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.